http://kariera.mk

Armët e vjedhura në Pashaliman, ushtaraku: E lashë depon se kisha ftohtë

para 5 muajve - Opinion

Vetëm një ditë pasi në Repartin Ushtarak të Pashalimanit u raportua vjedhja e një sasie armësh dhe municionesh luftarake, është zbardhur dëshmia e njërit prej ushtarakëve që ishte ngarkuar për ruajtjen...

U cënua siguria e NATO-s, çfarë ndodhi natën e vjedhjes së automatikëve në Pashaliman

para 5 muajve - Albeu

I kalon përmasat e një skandali cënimi i perimetrit të sigurisë dhe vjedhja e tre automatikëve dhe disa granatave në bazën e Pashalimanit në Vlorë. Konstatimi i vjedhjes u bë një ditë më pas, ndërsa deri...

Vjedhja e armëve në Pashaliman, ushtaraku: Pse u largova nga vendi i punës

para 5 muajve - Zhurnal

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. “BalkanWeb” ka siguruar rrëfimin e ushtarakut...

U vodhën armë në bazën e Pashalimanit, ushtaraku roje: Lëviza se kisha ftohtë!

para 5 muajve - Gazeta Express

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. Policia ka siguruar edhe kamerat e bazës ushtarake,...

Skandali i armëve në Pashaliman/ Ushtaraku: Ika nga i ftohti

para 5 muajve - Opinion

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. Ushtaraku, i cili ishte roje mbrëmjen kur ndodhi...

Vjedhja e armëve në Pashaliman, dëshmia: Ika nga puna se kisha ftohtë

para 5 muajve - Koha Jone

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. Ai tha se kishte lëvizur nga vendi i punës pasi...

Vjedhja e armëve në bazën e Pashalimanit, flet ushtaraku: Ja arsyeja pse u largova nga vendi i punës

para 5 muajve - Sot News

Një ditë pas vjedhjes së repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut pranë Policisë Ushtarake në Vlorë. Sipas News 24 ushtaraku i cili ishte roje mbrëmjen kur ndodhi ngjarja tha se kishte...

Vjedhja e armëve në Pashaliman, ushtaraku: Pse u largova nga vendi i punës

para 5 muajve - Shekulli

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. “BalkanWeb” ka siguruar rrëfimin e ushtarakut...

Ushtaraku flet për vjedhjen e armëve në Pashaliman: U largova nga vendi i punës sepse kisha ftohtë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. “BalkanWeb” ka siguruar rrëfimin e ushtarakut...

Vjedhja e armëve në bazën e Pashalimanit, roja braktisi vendin e shërbimit

para 5 muajve - Java News

Tre dyshohet të kenë qenë autorët e vjedhjes së tre armëve automatike dhe tre granatave në bazën ushtarake të Pashalimanit, ngjarje kjo e cila ka ndodhur mbrëmjen e të enjtes. Ka dyshime se autorët janë...

Skandali në bazën ushtarake të Pashalimanit, si u grabitën armë e municion

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedent, në përmasat e një skandali, është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në bazën ushtarake të Pashalimanit në Vlorë. Persona ende të paidentifikuar kanë arritur të futen brenda pa...

Vjedhja e në bazën e Pashalimanit, ushtaraku dëshmon: Ja pse u largova nga puna

para 5 muajve - LajmiFundit

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. Mediat kane publikuar rrëfimin e ushtarakut pranë...

Ushtaraku flet për vjedhjen e armëve në Pashaliman: Ja pse u largova nga vendi i punës

para 5 muajve - LajmiFundit

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. Eshte bere publike rrëfimi i ushtarakut pranë...

Skandal! Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - Lajme.al

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur në bazën ushtarake të Pashalimanit në Orikum. Sipas informacioneve, bëhet e ditur se është grabitur depoja e armëve gjatë natës. Bilanci i vjedhjes raportohet...

Si në 97'-ën, sa armë u vodhën në depon e Pashalimanit

para 5 muajve - Albeu

Një ngjarje e paprecedentë është shënuar sot në bazën ushtarake në Pashaliman, pasi sipas informacioneve mësohet të jetë grabitur depoja e armëve. Mësohet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur 3 armë...

Ish-ministri thirrje të fortë NATO-s: Ruani Shqipërinë dhe mos u merrni me...

para 5 muajve - Sot News

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas ngjarjes që ndodhi në Pashaliman, ku u grabit një depo ushtarake. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manjani shkruan me ironi që zyrtarët dhe anëtarët...

Shqipëri, grabiten armë në deponë ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Kallxo

Depoja e armëve në bazën ushtarake të Pashalimanit në Vlorë është grabitur gjatë natës. Mësohet se janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme dhe ushtari që duhet të ruante armët, nuk gjendej në vendin e...

Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Top Channel

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit. Nuk dihet sasia apo modeli i...

Grabitja e armëve në Pashaliman, Manjani thirrje NATO-s: Lëreni Irakun, Afganistanin…

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Jug të vendit, ku mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman, ku nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve...

Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Koha.net

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Nuk dihet sasia apo modeli i tyre, por konfirmohet se janë në procedim pesë persona,...

Vlorë, grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Depoja e armëve në bazën ushtarake të Pashlimanit në Vlorë është grabitur gjatë natës. Mësohet se janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme dhe ushtari që duhet të ruante armët, nuk gjendej në vendin e...

Vidhen armë e granata tek baza ushtarake e Pashalimanit, 5 të proceduar

para 5 muajve - Vizion Plus

Grabitet baza ushtarake e Pashalimanit në Vlorë. Vizion Plus ka mësuar nga burime pranë Ministrisë së Mbrojtjes se janë grabitur 3 armë të tipit Kallashnikov si dhe granata. Ende nuk dihet koha se kur...

Grabiten armë në bazën e Pashalimanit, procedohen 5 ushtarakë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Depoja e armëve në bazën ushtarake të Pashlimanit në Vlorë është grabitur gjatë natës. Mësohet se janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme dhe ushtari që duhet të ruante armët, nuk gjendej në vendin e...

Grabitet depoja e armëve në Pashaliman, shoqërohen pesë ushtarakë

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedentë është shënuar sot në bazën ushtarake në Pashaliman, pasi sipas informacioneve mësohet të jetë grabitur depoja e armëve. Mësohet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur 3 armë...

Skandali / Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

E paprecedentë/ Vidhen automatikët në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Opinion

Vidhen disa armë zjarri automatike në bazën ushtarake të Pashalimanit në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur dje, ndërsa nuk ka asnje deklarate zyrtare per ngjarjen. Burimet mediatike thanë se grabitja është konstatuar...

E rëndë në Pashaliman, grabitet depoja e armëve në bazën ushtarake

para 5 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot në Pashaliman, ku është grabitur depoja e armëve. Besohet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme. Paraprakisht, mësohet se...

Rikthim në 97’? Grabitet depoja e armëve në Shqipëri

para 5 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e paprecedentë që të kujton vitin e errët 1997 ka ndodhur këtë të premte në jug të Shqipërisë. Mësohet se depoja e armëve në bazën ushtarake në Pashaliman është grabitur gjatë natës. Nga raportimet...

Fiks si në ’97-ën, vidhet depoja e armëve në jug të vendit

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

Fiks si në ’97-ën, vidhet depoja e armëve në jug të vendit

para 5 muajve - Sot News

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Tetova Sot

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Nuk dihet sasia apo modeli i tyre, por konfirmohet se janë në procedim pesë persona,...

Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - Lajm

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

Vidhen armët në Pashaliman, merren në pyetje pesë ushtarakët e bazës

para 5 muajve - Java News

Një ngjarje e pazakontë raportohet se ka ndodhur ditën e sotme në Orikum të vendit. Burime për mediat bëjnë të ditur se në bazën e Pashalimanit është grabitur nga persona të paidentifikuar depo e armatimit....

Vlorë: Grabiten armë në bazën ushtarake

para 5 muajve - PortaliOnline

Depoja e armëve në bazën ushtarake të Pashlimanit në Vlorë është grabitur gjatë natës. Mësohet se janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme dhe ushtari që duhet të ruante armët, nuk gjendej në vendin e...

Vjedhje në deponë e armëve të ushtrisë në Pashaliman

para 5 muajve - Illyria

Tiranë, 11 janar 2019 – Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Jug të vendit. Raportohet se në Pashaliman, është grabitur depoja e armëve t 137 ushtrisë. Sipas raportimeve të para, gjatë natës së kaluar,...

Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Ekonomia Online

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Nuk dihet sasia apo modeli i tyre, por konfirmohet se janë në procedim pesë persona,...

Grabitën armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Arbresh

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit. Nuk dihet sasia apo modeli i...

E paprecedentë/ Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur. Depoja e armëve në Pashaliman është grabitur. Siç bëhet e ditur në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK