http://kariera.mk

Vjedhja e identitetit, dy herë burg me emrin e vëllait emigrant

para 5 muajve - Kallxo

Pak vite pasi kishte kryer një dënim 10 vjeçar me akuzat e “mashtrimit, falsifikimit dhe përvetësimit të detyrës shtetërore”, Alban Muço, një 42-vjeçar nga Fieri aplikoi për t’u pajisur me pasaportë biometrike...

Historitë e rralla të emigrantit nga Fieri që bëri dy herë burg me emrin e të vëllait

para 5 muajve - Sot News

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42-vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

Shqiptari i vjedh identitetin vëllait dhe kryen dy herë burg

para 5 muajve - Albeu

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

Vjedhja e identitetit, dy herë burg me emrin e vëllait emigrant

para 5 muajve - Koha Jone

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

Historia e pabesueshme/ I vodhi emrin vëllait, si mashtronte fieraku

para 5 muajve - Opinion

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

6 vjet me emrin e vëllait emigrant, historia e fierakut që bëri dy herë burg me emër të vjedhur

para 5 muajve - Gazeta Express

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

Vjedhja e identitetit, dy herë burg me emrin e vëllait emigrant

para 5 muajve - Gazeta Tema

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

U dënua dy herë me emrin e vëllait emigrant, si u zbulua fieraku

para 5 muajve - LajmiFundit

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

6 vjet si vëllai emigrant, historia e fierakut që bëri dy herë burg me emër të vjedhur

para 5 muajve - Gazeta Observer

Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përvetësoi emrin e të vëllait emigrant dhe po vuan 2 dënime me burg me emrin e tij, pa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK