http://kariera.mk

“Fundi i botës, mediokri Rama jep opinion për eruditin Fatos Lubonja!!”

para 5 muajve - Koha Jone

Nga Petrit Vasili* Fundi i botes, mediokri Edi Rama jep opinion per eruditin Fatos Lubonja!! Erdhi dhe fundi i botes!! Ua ua ua….nje i falimentuar pa asnje talent,vokacion apo prirje si Edi Rama bëka vleresime...

Tit Vasili: Fundi i botës, mediokri Edi Rama tallet me erudition Fatos Lubonja

para 5 muajve - Gazeta Tema

Petrit Vasili është mërzitur me Edi Ramën, pse është tallur me Fatos Lubonjën. Statusi i Vasilit Fundi i botes, mediokri Edi Rama jep opinion per eruditin Fatos Lubonja!! Erdhi dhe fundi i botes!! Ua ua...

Deputeti shpërthen ndaj Ramës: Fundi i botës, lidheni këtë budalla

para 5 muajve - Albeu

Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Kryeministrit Rama në lidhje me gazetarët në vend. Vasili shprehet se Rama është mediokri Rama duke përdorur një fjalor jo etik. “Të...

"Lubonja është Kadri"/ Deputeti sulmon Ramën: Ky është fundi i botës, lidheni këtë budalla!

para 5 muajve - Sot News

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili  i ka dalë në mbrojtje analistit, Fatos Lubonja, pas opinionit sulmues të kryeministrit Edi Rama. Sipas Vasilit, ky është fundi i botës, një i falimentuar...

“Lidheni këtë budalla!”

para 5 muajve - Koha Jone

Nga Petrit Vasili* Fundi i botes, mediokri Edi Rama jep opinion per eruditin Fatos Lubonja!! Erdhi dhe fundi i botes!! Ua ua ua….nje i falimentuar pa asnje talent,vokacion apo prirje si Edi Rama bëka vleresime...

Tit Vasili: Fundi i botës, mediokri Edi Rama tallet me erudition Fatos Lubonja

para 5 muajve - Gazeta Tema

Petrit Vasili është mërzitur me Edi Ramën, pse është tallur me Fatos Lubonjën. Statusi i Vasilit Fundi i botes, mediokri Edi Rama jep opinion per eruditin Fatos Lubonja!! Erdhi dhe fundi i botes!! Ua ua...

Vasili: Fundi i botës, mediokri Edi Rama jep opinion për eruditin Fatos Lubonja

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Në një postim në profilin e tij në Facebook Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka deklaruar se është fundi i botës që një njeri si Edi Rama, i cili nuk ka asnjë talent të bëjë vlerësime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK