http://kariera.mk

Studentët: Edhe në Lazarat nuk i kam parë kaq shumë policë sa këtu në fakultet

para 5 muajve - Koha Jone

Studentët të ngujuar brenda “Ekonomikut” kanë pohuar se nuk janë lejuar të fusin  ushqim nga jashtë brenda ambienteve të fakultetit. Ata kanë kritikuar ashpër policinë, ndërsa janë shprehur se aksione...

E fundit/ Studentët: Na mohojnë ushqimin, kallëzim policëve që na dhunuan

para 5 muajve - Opinion

Studentët e Fakultetit Ekonomik vazhdojnë të jenë të ngujuar në brendësi të ambienteve. Në një lidhje skype me emisionin “Kjo javë” të gazetares Nisida Tufa në Neës 24, ata u shprehën se do të vazhdojnë...

“Ngujimi”, studentët: Do vazhdojmë protestën, pavarësisht dhunës!

para 5 muajve - Koha Jone

Emisioni “Kjo Javë”  ka zhvilluar një lidhje me skype me studentët e ngujuar  brenda Fakultetit Ekonomik. “Një pjesë e tyre kanë pjesëtarët e familjes në administratës shtetëore. Një pjesë e tyre kanë...

Të ngujuar prej tre ditësh, çfarë kanë vendosur studentët për në vazhdim

para 5 muajve - Albeu

Shumë prej studentëve edhe pse ka patur tentativa për ti shpërndarë me anë të policisë, kanë vendosur që edhe sonte të vijojnë protestën e tyre. Kujtojmë se sot është dita e tretë e ngujimit të tyre në...

Studentët: Policia ka bërë aksione brenda universitetit si në Lazarat

para 5 muajve - LajmiFundit

Studentët të ngujuar brenda “Ekonomikut” kanë pohuar se nuk janë lejuar të fusin ushqim nga jashtë brenda ambienteve të fakultetit. Ata kanë kritikuar ashpër policinë, ndërsa janë shprehur se aksione...

Skandal, policia nuk lejon që studentët të marrin për të ngrënë

para 5 muajve - LajmiFundit

Që prej ditës së djeshme studentët janë ngujuar tek Universiteti i Politeknikut,fakulteti  i Juridikut dhe ai i Ekonomikut dhe janë të vendosur që kjo protestë nuk ka të ndalur deri në plotësimin e kërkesave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK