http://kariera.mk

Protesta e studentëve, Basha-Ramës: Mos e shty vendin në konflikt civil

para 5 muajve - Top Channel

Kryetari i Partisë Demokratik i ka bërë thirrje Kryeministrit Rama që të ndalet dhe të mos e shtyjë vendin drejt konflikteve civile. Kreu i opozitës kërkon që Rama të ndalë represionin e studentëve të...

Basha i ashpër me Ramën: Mos e shty vendin në konflikt civil

para 5 muajve - Alsat-M

Lideri demokrat në Shqipëri Lulzim Basha ka qenë i ashpër ndaj Kryeministrit Rama për gjendjen e krijuar me studentët të cilët policia e shtetit dhe policia private kanë tentuar ti pengojnë në protestën...

Protesta e studentëve, Basha-Ramës: Mos e shty vendin në konflikt civil

para 5 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Partisë Demokratik i ka bërë thirrje Kryeministrit Rama që të ndalet dhe të mos e shtyjë vendin drejt konflikteve civile. Kreu i opozitës kërkon që Rama të ndalë represionin e studentëve të...

Protesta e studentëve, Basha thirrje Ramës: Mos e shty vendin në konflikt civil

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i Partisë Demokratik i ka bërë thirrje Kryeministrit Rama që të ndalet dhe të mos e shtyjë vendin drejt konflikteve civile. Kreu i opozitës kërkon që Rama të ndalë represionin e studentëve të...

Basha: Ndalni dhunën ndaj studentëve, po nxisni konfliktin civil

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë sot një deklaratë të fortë kur tha se dhuna e policisë ndaj studentëve rrezikon ta çojë vendin drejt konfliktit civil. Në një deklaratë për mediat nga...

Basha i jep paralajmërimin e fundit Ramës: Jemi gati për përpallje totale

para 5 muajve - Sot News

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i ka bërë thirrje sot kryeministrit Rama të ndalë dhunën ndaj studentëve protestues, duke e paralajmëruar atë se cdo veprim tjetër në këtë drejtim do ta shtyje vendin drejt një...

Basha: Rama po e shtyn vendit drejt një konflikti civil, policia dhunoi studentët

para 5 muajve - Koha Jone

Në një konferencë të oposaçme për shtyp, nga foltorja e selisë blu, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka komentuar aktualitetin politik në vend. Duke u ndalur tek ngjarjet që po prodhon rezistenca e studentëve...

“Urgjentisht hetimet”, Basha: Me urdhër të Ramës policia u fut në universitete duke dhunuar studentët

para 5 muajve - Koha Jone

Në një konferencë të oposaçme për shtyp, nga foltorja e selisë blu, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka komentuar aktualitetin politik në vend. Duke u ndalur tek ngjarjet që po prodhon rezistenca e studentëve...

Basha: Skandal, studentët pa energji e pa bukë. I dhunoi policia e Gjicit

para 5 muajve - Opinion

Kryetari i PD, Lulzim Basha i ka kërkuar prokurorisë në radhë të parë të hetojë sa më parë aktet e dhunës së policisë ndaj studentëve që në shenjë protestë janë ngujuar në fakultetet e universitetit të...

Protesta e studentëve, Basha-Ramës: Mos e shty vendin në konflikt civil

para 5 muajve - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratik i ka bërë thirrje Kryeministrit Rama që të ndalet dhe të mos e shtyjë vendin drejt konflikteve civile. Kreu i opozitës kërkon që Rama të ndalë represionin e studentëve të...

Basha-Ramës: Mos e shty vendin në konflikt civil

para 5 muajve - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratik i ka bërë thirrje Kryeministrit Rama që të ndalet dhe të mos e shtyjë vendin drejt konflikteve civile. Kreu i opozitës kërkon që Rama të ndalë represionin e studentëve të...

Studentët, Basha shfaqet apokaliptik: po shkojmë drejt një konflikti civil

para 5 muajve - Te Sheshi

Kreu demokrat Basha bëri një paralajmërim për konflikt civil, nëse sipas tij policia nuk tërhiqet nga ambientet universitare, aty ku disa studentë janë ngujuar për ta vijuar protestën e tyre. Edhe pse...

Presion studentëve, Basha: Rama po shtyn vendin drejt konfliktit civil

para 5 muajve - LajmiFundit

Në deklaratën për mediat nga selia e PD, kryedemokrati Basha apeloi kryeministrin Rama të ndalë dhunën ndaj studentëve, ose në të kundërt u shpreh ai vendi shkon drejt një konflikti civil. Ndërsa akuzoi...

Përplasja në Universitet, reagojnë Lleshaj, Basha dhe Kryemadhi

para 5 muajve - Top Channel

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i është përgjigjur studentëve të cilët kanë akuzuar Policinë e Shtetit se ka ushtruar dhunë për të penguar protestën e tyre. “Universiteti është edhe i yni, është i...

Ministri Lleshaj, studentëve: Mos bllokoni mësimin

para 5 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka komentuar situatën e shkaktuar në universitete ku studentët kanë bojkotuar mësimin. “Kemi të bëjmë me një grup të vogël studentësh, kanë vendosur që të vijojnë me...

Hyrja e policisë në Fakultete, Lleshaj: Thirrja që kam për studentët

para 5 muajve - Lajmi.net

Sandër Lleshi ka folur rreth situatës së krijuar në Universitete dhe ndërhyrjes së Policisë. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi pas inaugurimit të Komisariartit nr.6 në zonën e Kombinatit në Tiranë ka...

Lleshaj flet për përplasjen mes policisë e studentëve… protestuesit i quan zaptues!

para 5 muajve - Gazeta Express

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur për herë të parë në lidhje me përplasjen mes policisë e studentëve protestues të cilët janë ngujuar që nga dita e djeshme në fakultetin e Juridikut dhe Ekonomikut....

Ngujimi i studentëve, Lleshaj: Mos bllokoni mësimin, universiteti është i të gjithëve

para 5 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka komentuar situatën e shkaktuar në disa fakultete ku një grup studentësh vijojnë të bllokojnë procesin mësimor, ndërsa janë përplasur edhe me policinë. Në një deklaratë...

Policia dhunoi studentët,ministri Lleshi: Universiteti është i të gjithëve

para 5 muajve - Opinion

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi, nuk dha shumë detaje por as nuk mbajti pergjegjesi per nderhyrjen e dhunshme ndaj studentece. Ai tha se kemi të bëjmë me një grup të vogël studentësh, kanë vendosur...

Hyrja e policisë në fakultete, Sandër Lleshaj zbulon si qëndron e vërteta: Na kërkuan ndihmë për...

para 5 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi në një dalje për mediat ka folur rreth situatës së krijuar në Universitete dhe ndërhyrjes së Policisë. Ai në deklaratën e tij tha se universiteti i ka kërkuar ndihmë...

Përplasja në Universitet, reagojnë Lleshaj, Basha dhe Kryemadhi

para 5 muajve - Sovrani

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i është përgjigjur studentëve të cilët kanë akuzuar Policinë e Shtetit se ka ushtruar dhunë për të penguar protestën e tyre. “Universiteti është edhe i yni, është i...

Hyrja e policisë në Fakultete, Lleshaj: Thirrja që kam për studentët

para 5 muajve - Antpress

Sandër Lleshi ka folur rreth situatës së krijuar në Universitete dhe ndërhyrjes së Policisë. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi pas inaugurimit të Komisariartit nr.6 në zonën e Kombinatit në Tiranë ka...

Ngujimi i disa studentëve, Lleshaj: Mos bllokoni mësimin, universiteti është i të gjithëve

para 5 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka komentuar situatën e shkaktuar në disa fakultete ku një grup studentësh vijojnë të bllokojnë procesin mësimor, ndërsa janë përplasur edhe me policinë. Në një deklaratë...

Fakulteti Juridik, Lleshaj: Ndërhyrja e policisë me kërkesë të drejtuesve të universitetit!

para 5 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi, pas inaugurimit të Komisariartit nr.6 në zonën e Kombinatit në Tiranë eshte shprehur rreth situatës së krijuar në Universitete dhe ndërhyrjes së Policisë. Ai tha për...

Paralajmërimi i fortë i Bashës për Ramën e Lleshajn: Do të keni pasoja

para 5 muajve - Sot News

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Rama dhe ministrin e Brendshëm Sandër Lleshajn se do ta pësojnë keq lidhur me forcat policore që kanë dërguar në Universitete. Basha tha: “Dënoj...

Situata e tensionuar në Fakultete, Basha sulmon Ramën dhe tregon kush po e ndihmon: Po përdor dhunën policore të kombinuar me...

para 5 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Demokratike nga një tryezë për lirinë e medias ka bërë thirrje policisë që të largohet nga fakultet, pasi nuk e lejon ligji. Basha tha se policia është në shkelje të plotë të ligjit dhe...

Situata e tensionuar në Fakultete, Basha sulmon Ramën dhe tregon kush po i ndihmon: Po përdor dhunën policore të kombinuar me...

para 5 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Demokratike nga një tryezë për lirinë e medias ka bërë thirrje policisë që të largohet nga fakultet, pasi nuk e lejon ligji. Basha tha se policia është në shkelje të plotë të ligjit dhe...

Studentët/ Basha: Rama përpjekje për të pushtuar universitetin me polici

para 5 muajve - Opinion

Kryetari i PD, Lulzim Basha duke folur nga tryeza për lirinë e medias u ndal tek protesta e studentëve. Ai tha se Edi Rama prej 48 orësh po bën përpjekte të pushtojë me polici universitetet. Ai I bëri...

Nishani: Kamikazët politikë në Polici do të japin hesap para drejtësisë

para 5 muajve - Koha Jone

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani, po ndjek me vëmendje përplasjen e Policisë me studentët protestues në fakultete dhe i ka bërë një paralajmërim, “kamikazëve politikë në radhët e Policisë”: “Dhunim...

Lleshaj flet për përplasjen mes policisë e studentëve,protestuesit i quan zaptues!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur për herë të parë në lidhje me përplasjen mes policisë e studentëve protestues të cilët janë ngujuar që nga dita e djeshme në fakultetin e Juridikut dhe Ekonomikut....

Ministri i Ramës sulmon studentët: Lironi urgjent universitetet!

para 5 muajve - LajmiFundit

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka komentuar situatën e tensionuar krijuar sot mes studentëve dhe policëve. Lleshaj u bëri thirrje studentëve që të lironin ambientet ku duhet të bëjnë mësim të gjithë,...

Basha: Policia e Ramës dhe rojet e Safet Gjicit po dhunojnë studentët!

para 5 muajve - Java News

Kreu i Partisë Demokratike nga një tryezë për lirinë e medias ka bërë thirrje policisë që të largohet nga fakultetet, pasi nuk e lejon ligji Basha tha se policia është në shkelje të plotë të ligjit dhe...

Dhuna në fakultete, Nishani: Kamikazët politikë në Polici do të japin hesap para drejtësisë

para 5 muajve - Lajm

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani, po ndjek me vëmendje përplasjen e Policisë me studentët protestues në fakultete dhe i ka bërë një paralajmërim, “kamikazëve politikë në radhët e Policisë”: “Dhunim...

Dhuna ndaj studentëve, Basha: Akt marrëzie

para 5 muajve - LajmiFundit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka akuzuar Edi Ramën se me polici po kërkon të pushtojë edhe universitetet. Sipas kreut të opozitës veprimet e policië janë aktet e një njeriu të rrezikshëm. ‘Dua të dënoj në...

Dhuna ndaj studentëve, Basha: Policia të largohet nga fakultetet

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i Partisë Demokratike nga një tryezë për lirinë e medias ka bërë thirrje policisë që të largohet nga fakultet, pasi nuk e lejon ligji. Basha tha se policia është në shkelje të plotë të ligjit dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK