http://kariera.mk

Kush qe Çani, Edi apo Ariani?

para 5 muajve - Gazeta Tema

Nga Andi Bushati Me të vetmen aftësi reale që i ka mbetur, atë të një aktori të mirë që duhet të nxjerrë në skenë një personazh të ngjizur keq, Edi Rama hodhi një ide të re në paraqitjen e tij përballë...

Kush qe Çani, Edi apo Ariani?

para 5 muajve - Koha Jone

Nga Andi Bushati/ Me të vetmen aftësi reale që i ka mbetur, atë të një aktori të mirë që duhet të nxjerrë në skenë një personazh të ngjizur keq, Edi Rama hodhi një ide të re në paraqitjen e tij përballë...

“Nuk merrem me një pengmarrës”, zëdhënësi i Metës i përgjigjet Ramës

para 5 muajve - Top Channel

Reagimit të kryeministrit Edi Rama, në përgjigje të Presidentit Ilir Meta në vijim të replikave të ashpra për mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm, “se nuk do të merret me një pengmarrës”,...

Kush qe Çani, Edi apo Ariani?

para 5 muajve - Gazeta Tema

Nga Andi Bushati Me të vetmen aftësi reale që i ka mbetur, atë të një aktori të mirë që duhet të nxjerrë në skenë një personazh të ngjizur keq, Edi Rama hodhi një ide të re në paraqitjen e tij përballë...

Rama vendos të mos vazhdojë debatin me Metën për çështjen e ministrit të Jashtëm

para 5 muajve - Alsat-M

Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me Ilir Metën për çështjen e ministrit të Jashtëm. Rama duket se tashmë nuk do të propozojë një emër të ri për ministër,...

Balla-Metës: Ruaj qetësinë, po bëhesh qesharak

para 5 muajve - Top Channel

Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook Presidentit Ilir Meta, duke e cilësuar “qesharak” kreun e shtetit. Referuar deklaratave nga zëdhënësi Tedi Blushi për...

Rama: Gjykata Kushtetuese do t’i japë fund maskaradës për ministrin e Jashtëm

para 5 muajve - Portalb

Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me presidentin Ilir Meta për çështjen e ministrit të Jashtëm. Rama duket se tashmë nuk do të propozojë një emër të...

Reagon Taulant Balla kundër Presidentit

para 5 muajve - Koha Jone

Pas akuzave jo etike të kryeministrit Edi Rama në adresë të kreut të shtetit edhe emra të tjerë në PS kanë nisur sulmin ndaj Presidentit. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Tulant Balla me një gjuhë të...

Balla-Metës: Ruaj qetësinë, po bëhesh qesharak

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook presidentit Ilir Meta. Balla e cilëson Metën qesharak. Referuar deklaratave nga zëdhënësi Tedi Blushi për mosdekretimin...

Balla-Metës: S’keni shans të pengoni qeverinë dhe reformën në drejtësi

para 5 muajve - Vizion Plus

Kryetari i Grupit të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas akuzave të Presidentit Meta përmes zëdhënësit Tedi Blushi, kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Balla...

Rama: Gjykata Kushtetuese do t’i japë fund maskaradës për ministrin e Jashtëm

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me Ilir Metën për çështjen e ministrit të Jashtëm. Rama duket se tashmë nuk do të propozojë një emër të ri për ministër,...

Balla hidhet në sulm ndaj Metës: Monika i?a fut kokën në çizmen e saj

para 5 muajve - Albeu

Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla , i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak . Balla shkruan...

Rama humbet qetësinë, i shkruan Taulant Ballës tekstin me sulme ndaj Metës

para 5 muajve - Koha Jone

Pas akuzave jo etike të kryeministrit Edi Rama në adresë të kreut të shtetit edhe emra të tjerë në PS kanë nisur sulmin ndaj Presidentit. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Tulant Balla me një gjuhë të...

Rama humbet qetësinë, i shkruan Taulant Ballës tekstin me sulme ndaj Metës

para 5 muajve - Koha Jone

Pas akuzave jo etike të kryeministrit Edi Rama në adresë të kreut të shtetit edhe emra të tjerë në PS kanë nisur sulmin ndaj Presidentit. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Tulant Balla me një gjuhë të...

Sherri për Cakajn/ Balla i përgjigjet ashpër Metës: S'keni shans e s'do keni asnjë mundësi të...

para 5 muajve - Sot News

Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se...

“Z.President, s’ju pengojmë dot të jeni Iliri qesharak që kemi njohur, të kemi dhënë votën ndaj ruaj qetësinë dhe mos pengo Reformën në Drejtësi”

para 5 muajve - Gazeta Tema

Taulant Balla ka adresuar një apel ndaj presidentit Ilir Meta duke i kërkuar që të jetë serioz në ushtrimin e detyrës. Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, përmes një postimi në rrjetin social...

“Cakaj”, Blushi i përgjigjet Ramës: Askush nuk mund ta ndalojë Presidentin

para 5 muajve - Vizion Plus

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar për kompetencat që ka kreu i shtetit për emërimin dhe shkarkimin e ministrave, pas mosdekretimit të Gent Cakajt në krye të ministrisë së Jashtme. Blushi...

Zëdhënësi i Metës: Pengmarrësi i drejtësisë nuk mund të ndalojë Presidentin të ushtrojë kompetencat

para 5 muajve - Shekulli

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar në lidhje me debatin Rama-Meta pas mosdekretimit të Gent Cakajt në krye të ministrisë së Jashtme.

Zëdhënësi i Metës i kthehet Ramës: Pengmarrës i drejtësisë, aksioni ynë s’ndalet

para 5 muajve - Gazeta Express

Kundërpërgjigjen për reagimin e fundit ku e quajti presidentin “pengmarrës të Kushtetutës”, kryeministri Edi Rama e ka marrë nga zëdhënësi i kreut të shtetit Ilir Meta. Tedi Blushi shkruan në një status...

Rama e Meta s`kanë të ndalur, vazhdojnë përplajset për Gent Cakajn

para 5 muajve - Lajmi.net

Pak orë pas postimit në “Facebook” të presidentit shqiptar, Ilir Meta ku shkruhej se MEPJ nuk ishte autoshkollë dhe “ku ustai i madh kërkon të mësojë “gjeniun” si të ndryshojë kufijtë e të gjithë Ballkanit...

Rama: Mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës

para 5 muajve - Infokusi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama deklaroi sot se “mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës në zyrën e Presidentit”, transmeton Gazeta inFokus. Në reagim të deklaratës së presidentit,...

Edi Rama: Meta pengmarres i Kushtetutës, çizme rezervë

para 5 muajve - TV21

Pas deklaratave të Monika Kryemadhit nga Konnveta e LSI-së, ka reaguar edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Përmes një postimi në Twitter, Rama shkruan se Presidenca është katandisur në një çizme rezerve...

Rama e Meta s`kanë të ndalur, vazhdojnë përplajset për Gent Cakajn

para 5 muajve - Kallxo

Pak orë pas postimit në “Facebook” të presidentit shqiptar, Ilir Meta ku shkruhej se MEPJ nuk ishte autoshkollë dhe “ku ustai i madh kërkon të mësojë “gjeniun” si të ndryshojë kufijtë e të gjithë Ballkanit...

Rama refuzon të merret me “pengmarrësin” e Kushtetutës në Presidencë

para 5 muajve - Top Channel

Këmbimi i ndërsjellë i akuzave mes Presidentit të Republikës dhe Kryeministrit ka vijuar edhe këtë të shtunë, e pas “gurit” të hedhur nga kreu i shtetit në mëngjes, është kundërpërgjigjur edhe kreu i qeverisë....

Rama – Metës: Je pengmarres i Kushtetutës, çizme rezervë

para 5 muajve - RTV 21

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama replikon sërish online me presidentin Pak orë pas postimit në “Facebook” të presidentit shqiptar, Ilir Meta ku shkruhej se MEPJ nuk ishte autoshkollë dhe “ku ustai i...

Rama reagon ndaj Metës: Pengmarrës i zyrës së presidentit

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së sotme të Presidenti Ilir Meta. Ai e cilëson Metën si pengmarrës të zyrës së presidentit. Me një status në Twitter, Rama shkruan se Gjykata...

Taulant Balla e quan qesharak Ilir Metën

para 5 muajve - Periskopi

Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla i është përgjigjur me një status në Facebook Presidentit Ilir Meta, duke e cilësuar “qesharak” kreun e shtetit. Referuar deklaratave nga zëdhënësi Tedi Blushi për...

Rama merr vendimin për rastin e Gent Cakajt

para 5 muajve - GazetaBlic

Më në fund Rama merr një vendim se si do të veprojë në rastin e Gent Cakajt. Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me Ilir Metën për çështjen e ministrit...

Rama për Metën: Nuk merrem me pengmarrësin, do pres Gjykatën Kushtetuese

para 5 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me Ilir Metën për çështjen e ministrit të Jashtëm. Rama duket se tashmë nuk do të propozojë një emer të ri për ministër,...

Balla-Metës: Qesharak! Nuk e bllokon dot, as qeverinë dhe as reformën në drejtësi!

para 5 muajve - Java News

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sërish kundrejt Presidentit Meta, pas përplasjes së krijuar për mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm Në një reagim në facebook, Balla...

Balla-Metës: Qesharak! Nuk e bllokon dot as qeverinë dhe as ‘drejtësinë’!

para 5 muajve - Java News

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sërish kundrejt Presidentit Meta, pas përplasjes së krijuar për mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm Në një reagim në facebook, Balla...

Balla-Metës: Ushtro me përgjegjësi detyrën e presidentit, mos humb qetësinë se po bëhesh qesharak

para 5 muajve - Lexo

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla i është përgjigjur presidentit Meta për mosdekretimin e Genti Cakajt në postin e ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme. Veprimi i kryer nga Meta sipas...

Tjetër përplasje virtuale mes Ramës dhe Metës për Genti Cakajn

para 5 muajve - Gazeta Express

Ka vijuar sërish përplasja në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta, pasi ky i fundit nuk dekretoi propozimin e kreut të qeverisë, Genti Cakajn për Ministër të Jashtëm. Këtë mëngjes...

Rama ironizon Metën: Je katandisur në çizme rezerve të Doktorreshës së Shkencave

para 5 muajve - Vizion Plus

Ka vijuar edhe këtë të shtunë replika në rrjetet sociale mes kryeministrit Rama dhe presidentit Meta. Kreu i qeverisë I është përgjigjur me ironi, shigjetimeve që lëshoi në drejtim të tij mengjesin e kësaj...

Balla-Metës: S’ke shans ta bllokosh drejtësinë, qetësohu dhe mos u bëj qesharak

para 5 muajve - Java News

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sërish kundrejt Presidentit Meta, pas përplasjes së krijuar për mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm Në një reagim në facebook, Balla...

"Mos prisni të merrem me një pengmarrës", Rama i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Metës dhe tregon zgjidhjen: Çizme rezervë e Doktoreshës së Shkencave

para 5 muajve - Sot News

Pas deklaratave të Monika Kryemadhit nga Konnveta e LSI-së, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. “Mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës në zyrën e Presidentit, i cili është katandisur...

Vazhdojnë përplasjet për Gent Cakajn, në mes Ramës dhe Metës

para 5 muajve - Arbresh

Pak orë pas postimit në “Facebook” të presidentit shqiptar, Ilir Meta ku shkruhej se MEPJ nuk ishte autoshkollë dhe “ku ustai i madh kërkon të mësojë “gjeniun” si të ndryshojë kufijtë e të gjithë Ballkanit...

Rama: Meta pengmarres i Kushtetutës, çizme rezervë

para 5 muajve - Shekulli

Pas deklaratave të Monika Kryemadhit nga Konnveta e LSI-së, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. Përmes një postimi në Twitter, Rama shkruan se Presidenca është katandisur në një çizme rezerve e “Doktoreshës...

Rama i përgjigjet Metës: Presidenca e katandisur në çizmen rezervë të Doktorreshës së Shkencave, s’merrem më me pengmarrësin e Kushtetutës

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas komentit të presidentit Ilir Meta lidhur me mosdekretimin e Gent Cakajt në krye të Ministrisë së Jashtme. Përmes një postimi në Twitter, Rama shkruan se Presidenca...

Rama: Meta pengmarres i Kushtetutës, çizme rezervë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri replikon serish online me presidentin”Mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës në zyrën e Presidentit, i cili është katandisur në çizme rezervë e Doktorreshës së Shkencave...

Rama i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Metës dhe tregon zgjidhjen: Çizme rezervë e Doktoreshës,

para 5 muajve - Sot News

Pas deklaratave të Monika Kryemadhit nga Konnveta e LSI-së, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. “Mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës në zyrën e Presidentit, i cili është katandisur...

Rama vijon me sulmet ndaj Presidentit

para 5 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk do merret më me akuzat ndaj Presidentit, por teksa bën këtë deklaratë në Twitter, vijon sërish me akuza ndaj kreut të shtetit. “Mos prisni të merrem më me një pengmarrës...

Balla-Metës: Po bëhesh qesharak

para 5 muajve - KosovaPress

Referuar deklaratave nga zëdhënësi Tedi Blushi për mosdekretimin e Cakajt dhe për drejtësinë e re, kreu i grupit socialist thotë se Meta nuk ka shans të pengojë punën e qeverisë dhe as reformën në drejtësi....

Rama: Mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës

para 5 muajve - KosovaPress

Në reagim të deklaratës së presidentit, kreu i qeverisë u shpreh se “Gjykata Kushtetuese do t’i japë fund kësaj maskarade”. “Mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës në zyrën e Presidentit,...

Nuk ndalen Rama e Meta, vazhdojnë përplajset për Gent Cakajn

para 5 muajve - Infokusi

Pak orë pas postimit në “Facebook” të presidentit shqiptar, Ilir Meta ku shkruhej se MEPJ nuk ishte autoshkollë dhe “ku ustai i madh kërkon të mësojë “gjeniun” si të ndryshojë kufijtë e të gjithë Ballkanit...

Zëdhënësi i Metës: Rama nuk mund ta ndalojë Presidentin!

para 5 muajve - Java News

Vijon debati mes Presidentit Ilir Meta me kryeministrin Edi Rama pas vendimit të kreut të shtetit për mosdekretimin e Gent Cakajt në postin e Ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme. Zëdhënësi i Presidentit...

Zëdhënësi i Metës i kundërpërgjigjet Ramës për rastin e Gent Cakajt

para 5 muajve - Insajderi

Kundërpërgjigjen për reagimin e fundit ku e quajti presidentin “pengmarrës të Kushtetutës”, kryeministri Edi Rama e ka marrë nga zëdhënësi i kreut të shtetit Ilir Meta. Tedi Blushi shkruan në një status...

Rama dorëzohet për ministrin kosovar, mirëpo e kërcënon Metën me veprimet e ardhshme!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përfundimisht është dorëzuar për çështjen e emërimit të ministrit të Punëve të Jashtme, Gent Cakaj. Përmes një postimi në “Tëitter”, shefi i ekzekutivit theksoi se nuk...

Rama për Metën: Nuk merrem me pengmarrësin, do pres Gjykatën Kushtetuese

para 5 muajve - Lajm

Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me Ilir Metën për çështjen e ministrit të Jashtëm. Rama duket se tashmë nuk do të propozojë një emer të ri për ministër,...

Kryeministri Rama tregon arsyet se pse nuk e shkarkon presidentin Meta

para 5 muajve - TV21

Shefi i qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur se pse nuk...

Çizme rezervë e Doktorreshës së Shkencave/ Rama: Gjykata e re Kushtetuese do t’i japë fund kësaj maskarade

para 5 muajve - Lexo

Vijojnë reagimet mes Kryeminstrit dhe Kreut të shtetit Ilir Meta në lidhje me dekretin e Gent Cakaj si Ministër i Europës dhe Punëve të Jashtme. Kryeministri ka sqaruar se do t’ia lërë në dorë Gjykatës...

Zëdhënësi i Presidentit,Tedi Blushi: Aksioni për rivendosjen e plotë të rendit kushtetues e ligjshmërisë nuk ndalet!

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Tedi Blushi me anë të një postimi ka bërë të qartë që nuk ka asnjë komision garancish statusore që e ndalon Presidentin të ushtrojë kompetencat e tij...

Rama: Zyra e Presidentit, çizme rezervë e Doktorreshës së Shkencave!

para 5 muajve - Java News

Pas deklaratave të Monika Kryemadhit nga Konnveta e LSI-së, se s’do ta tradhetoje Shqiperine, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. “Mos prisni të merrem më me një pengmarrës të Kushtetutës në zyrën e...

Rama e Meta s`kanë të ndalur, vazhdojnë përplajset për Cakajn

para 5 muajve - Arbresh

Pak orë pas postimit në “Facebook” të presidentit shqiptar, Ilir Meta ku shkruhej se MEPJ nuk ishte autoshkollë dhe “ku ustai i madh kërkon të mësojë “gjeniun” si të ndryshojë kufijtë e të gjithë Ballkanit...

Rama reagon ndaj Metës: Pengmarrës i zyrës së presidentit

para 5 muajve - Gazeta Liria

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së sotme të Presidenti Ilir Meta. Ai e cilëson Metën si pengmarrës të zyrës së presidentit. Me një status në Twitter, Rama shkruan se Gjykata...

Rama merr një vendimin për rastin e Gent Cakajt

para 5 muajve - Insajderi

Rama merr një vendim se si do të veprojë në rastin e Gent Cakaj, pas mos dekretimit nga presidenti Ilir Meta. Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me...

Rama për Metën: Nuk merrem me pengmarrësin, do pres Gjykatën Kushtetuese

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me Ilir Metën për çështjen e ministrit të Jashtëm. Rama duket se tashmë nuk do të propozojë një emer të ri për ministër,...

Rama merr vendimin për rastin e Gent Cakajt

para 5 muajve - Ekonomia Online

Më në fund Rama merr një vendim se si do të veprojë në rastin e Gent Cakajt. Kryeministri Edi Rama përmes një mesazhi në Twitter thotë se nuk do të vazhdojë debatin me Ilir Metën për çështjen e ministrit...

Rama: Meta, ky pengmarrës i Kushtetues si çizme rezervë

para 5 muajve - Te Sheshi

Në një reagim të tij ndaj një mesazhi të presidentit Meta paraditen e kësaj të shtunë, ku kreu i shtetit kaloi dhe në shpotitje ndaj Ramës e Cakajt, shefi i qeverisë ka reaguar edhe ai. Me një status ku...

Kryeministri Rama tregon arsyet se pse nuk e shkarkon presidentin Meta

para 5 muajve - InfoMagazin

Shefi i qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur se pse nuk...

Rama nuk i përgjigjet Metës por paralajmëron: Do ta clirojmë Kushtetutën nga ky President

para 5 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama ka refuzuar ti pergjigjet deklarates se sotme te Presidentit Ilir Meta. Rama e ka cilesuar kreun e shtetit si pengmarres te kushtetues ndersa ka paralajmeruar se kjo situate do te...

Rama: Meta ka informacion nga shërbimet e huaja që vërtetojnë integritetin e Cakajt

para 5 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë”, hodhi dritë mbi certifikatën e sigurisë të ministrit të Jashtëm, të propozuar prej tij, Gent Cakaj u cili është refuzuar të dekretohet në detyrë nga presidenti...

Era ruse nis të fryjë mbi Presidencë, Ilir Meta synon destabilizim rajonal me çështjen e Cakës, sfidon hapur amerikanët

para 5 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta duket se po përdor rastin e Gent Cakës për të destabilizuar rajonin. Presidenti po mundohet të justifikojë veprimin e tij me argumentin se po mbron kufijtë në Ballkan, por realisht...

Rama: Meta po i bën gropën vetes, shkel Kushtetutën me idenë se nuk e shkarkojmë dot, një grup individësh janë bërë bashkë kundër meje

para 5 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama shpërtheu dje në sulme shumë të ashpra kundër presidentit Ilir Meta. Gjatë një interviste të dhënë në “Zonë e Lirë” për gazetarin Arjan Çani, Rama paralajmëroi Metën se përmes mos-dekretimit...

Rama e pranon hapur: Metën nuk e shkarkoj dot, ja pse

para 5 muajve - LajmiFundit

Kreu i Qeverisë Edi Rama ka folur me tonë shumë të forta kundër Presidentit Meta dhe vendimit të tij për të mos dekretuar Gent Cakajn. Rama deklaroi se Presidenti Meta i bën të gjithë këto për shkak se...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij

para 5 muajve - Gazeta Liria

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

”Meta mund ta kthejë Presidencën në çizme… Certifikatën e tij e mori në pak orë”

para 5 muajve - Lexo

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Kryeministri Edi Rama iu përgjigj pyetjes së gazetarit Arian Çani, se përse nuk e shkarkon Presidentin Ilir Meta, meqë pretendon se po shkel në...

Ja pse Rama nuk e shkarkon Metën

para 5 muajve - PortaliOnline

Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në  “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cakajts nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij

para 5 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

Rama tregon arsyet se pse nuk e shkarkon Metën

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në  “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian...

Rama nuk ndalet: Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë dhe pastërtisë duke mos dekretuar Gent Cakajn

para 5 muajve - Gazeta Tema

I ftuar në emisionin ‘Zonë e lirë’ kryeministri tha se Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë dhe pastërtisë duke mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të jashtëm. Rama u shpreh se Meta ka humbur...

Pse nuk e shkarkon Presidentin Meta? Përgjigjet Rama

para 5 muajve - Albeu

Kreu i Qeverisë Edi Rama ka folur me tonë shumë të forta kundër Presidentit Meta dhe vendimit të tij për të mos dekretuar Gent Cakajn. Rama deklaroi se Presidenti Meta i bën të gjithë këto për shkak se...

Arjan Çani-Ramës: Pse nuk e shkarkon Metën? Përgjigjet Rama

para 5 muajve - Gazeta Tema

Edi Rama i ftuar në  “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga Ilir Meta. I pyetur se pse nuk e shkarkon, Rama u shpreh se shkarkim...

Rama i përgjigjet ashpër Metës për certifikatën e sigurisë së Cakajt: Ja si e more ti kur ishe kryetar Kuvendi

para 5 muajve - Sot News

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Zonë e Lirë, kreu i qeverisë ka komentuar konfliktin e ndezur së fundmi mes tij dhe presidentit të vendit , Ilir Meta, i cili nisi me disa postime në rrjetet sociale,...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij

para 5 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

Rama justifikon Cakajn: Pse nuk kishte Certifikatën e Sigurisë

para 5 muajve - Albeu

I ftuar në emisionin "Zone e Lirë" me Arian Çanin, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për ngërcin e tij me Presidentin Meta pas refuzimit të dekretimit të Genc Cakaj, si Ministër i Jashtëm. Rama tha...

Rama vijon sulmet ndaj Metës: Ti e ke marrë brenda disa orëve certifikatën e Sigurisë

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama nuk ndalet me sulme ndaj Presidentin Ilir Meta mbi mos dekretimin e Gent Cakajt në postin e ministrit të Jashtëm. Duke komentuar faktin se Gent Cakaj e ka marrë certifikatën e Sigurisë...

Rama i nxjerr “sekretin” Ilir Metës: Ai e mori ceritifikatën e sigurisë për vete në më pak se 24 orë

para 5 muajve - Gazeta Tema

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, kreu i qeverisë ka komentuar konfliktin e ndezur së fundmi mes tij dhe presidentit të vendit, Ilir Meta, i cili nisi me disa postime në rrjetet sociale,...

Pse nuk e shkarkoni Ilir Metën? Rama jep përgjigjen e papritur, zbulon arsyen

para 5 muajve - Sot News

Mbrëmjen e sotme në 'Zonë e Lirë', kryeministri Rama shpërtheu në akuza kundër presidentit Meta. Nisur nga këto akuza drejtuesi i emisionit Arjan Çani e pyeti se pse nuk e shkarkon Ilir Metën. Çani: Pse...

Pse nuk e shkarkon Metën? Ja si përgjigjet Rama

para 5 muajve - Opinion

Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në  “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian...

Rama shpërthen kundër Metës: Ka kryer një krim!

para 5 muajve - Sot News

Kryeministri Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin 'Zonë e Lirë', tha se Ilir Meta ka kryer një krim, kjo pasi sipas kreut të ekzekutivit  Meta ka njollosur kandidatin për ministër të Jashtëm, Gent...

Gent Cakaj/ Rama: Ilir Meta t’mos merret seriozisht në Facebook

para 5 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama i ftuar të premten në Zonë e Lirë me Arian Çanin është ndalur tek mosdekretimi i Gent Cakës për ministër të Jashtëm nga presidenti Ilir Meta. Kryeministri Rama tha se nuk duhet të...

Meta: Rama më ka kërcënuar; Rama: Mos e merrni seriozisht Metën!

para 5 muajve - Top Channel

Një ditë pasi refuzoi propozimin e Gent Cakës për ministër të Jashtëm, Presidenti Ilir Meta ashpërsoi tonet e përplasjes institucionale me kryeministrin Edi Rama. Kreu i Shtetit deklaroi në mediat sociale...

”Meta mund ta kthejë Presidencën në çizme… Certifikatën e tij e mori në pak orë”

para 5 muajve - Java News

Mbrëmjen e kësaj të premteje, në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Kryeministri Edi Rama iu përgjigj pyetjes së gazetarit Arian Çani, se përse nuk e shkarkon Presidentin Ilir Meta, meqë pretendon se...

Rama sërish “godet” Metën pas mos dekretimit të Gent Cakajt

para 5 muajve - Albinfo

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

Pse nuk e shkarkon Metën? Ja si përgjigjet Rama

para 5 muajve - Lexo

Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij

para 5 muajve - Lajm

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

Rama: Gent Cakajn po tentojnë ta bëjnë mish për top kundër meje dhe Thaçit

para 5 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama tha se presidenti Ilir Meta ka ndërmarrë një inkursion anti-kushtetues me vendimin e mosdekretimit të ministrit të ri për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. I ftuar në një studio...

Rama: Mos e merrni seriozisht reagimin e Metës në FB, e ka kodin doktorresha

para 5 muajve - Lexo

I ftuar në emisionin ‘Zone e Lirë’ me Arian Çanin, kryeministri Edi Rama ka folur sërish për refuzimin e dekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm nga presidenti Ilir Meta. Rama tha se...

‘Cakaj’/ Rama i nxjerr sekretin Metës: Ai e morri ceritifikatën e sigurisë për vete në më pak se 24 orë

para 5 muajve - Lexo

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Zonë e Lirë, kreu i qeverisë ka komentuar konfliktin e ndezur së fundmi mes tij dhe presidentit të vendit , Ilir Meta, i cili nisi me disa postime në rrjetet sociale,...

“Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë dhe pastërtisë duke mos dekretuar Gent Cakajn”

para 5 muajve - Lexo

I ftuar në emisionin ‘Zonë e lirë’ kryeministri tha se Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë dhe pastërtisë duke mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të jashtëm. Rama u shpreh se Meta ka humbur...

Meta: Rama më ka kërcënuar; Rama: Mos e merrni seriozisht Metën

para 5 muajve - Lajmi.net

Kreu i Shtetit deklaroi në mediat sociale se është kërcënuar nga Edi Rama. Një ditë pasi refuzoi propozimin e Gent Cakës për ministër të Jashtëm, Presidenti Ilir Meta ashpërsoi tonet e përplasjes institucionale...

A do të shkarkohet Ilir Meta? Përgjigjet Edi Rama

para 5 muajve - Gazeta Observer

Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në  “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian...

Edi Rama sulmon Ilir Metën përmes Gent Cakajt

para 5 muajve - Insajderi

Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” është ndalur sërish te mosdekretimi i Gent Cakajt në krye të ministrisë së Jashtme nga Presidenti, Ilir Meta. I pyetur nga Arian Çani,  se pse e...

Rama: Gent Cakajn po tentojnë ta bëjnë mish për top kundër meje dhe Thaçit

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama tha se presidenti Ilir Meta ka ndërmarrë një inkursion anti-kushtetues me vendimin e mosdekretimit të ministrit të ri për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. I ftuar në një studio...

Rama justifikon Cakajn: Pse nuk kishte Certifikatën e Sigurisë

para 5 muajve - InfoMagazin

I ftuar në emisionin “Zone e Lirë” me Arian Çanin, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për ngërcin e tij me Presidentin Meta pas refuzimit të dekretimit të Genc Cakaj, si Ministër i Jashtëm. Rama tha...

Rama për rastin Cakaj: Meta është angazhuar në krim ndaj diturisë dhe pastërtisë së tij

para 5 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe një herë për mosakreditimin e Gent Cakaj në pozitën e Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë. “Ilir Meta është angazhuar në një krim ndaj diturisë, pastërtisë,...

Rama i nxjerr sekretin Metës: Ai e morri ceritifikatën e sigurisë për vete në më pak se 24 orë

para 5 muajve - Arbresh

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Zonë e Lirë, kreu i qeverisë ka komentuar konfliktin e ndezur së fundmi mes tij dhe presidentit të vendit , Ilir Meta, i cili nisi me disa postime në rrjetet sociale,...

Pse nuk e shkarkon Ilir Metën? Përgjigjet Rama

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri Edi Rama është në emisionin sarkastik Zonë e Lirë te moderatori Arian Çani. Ai ka kritikuar ashpër presidentin Meta duke thënë se po sillet si kryetar i LSI-së siç ishte dikur. Rama u pyet...

Pse nuk e shkarkon Metën? Ja si përgjigjet Edi Rama

para 5 muajve - LajmiFundit

Kreu i Qeverisë Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” ka komentuar situatën e krijuar mes Kryeministrisë dhe Presidencës, pas mosdekretimit të Gent Cajkës nga kreu i shtetit, Ilir Meta. I pyetur nga Arian...

Rama e quan Metën kriminel shkaku i mosdekretimit të Cakajt

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri Edi Rama është në emisionin sarkastik Zonë e Lirë te moderatori Arian Çani, shkruan Periskopi. Ai ka kritikuar ashpër presidentin Meta duke thënë ndër tjerash se ka shkelur rendin kushtetues....

Pse nuk e shkarkon Ilir Metën? Përgjigjet Rama

para 5 muajve - Periskopi

Kryeministri Edi Rama është në emisionin sarkastik Zonë e Lirë te moderatori Arian Çani, shkruan Periskopi. Ai ka kritikuar ashpër presidentin Meta duke thënë se po sillet si kryetar i LSI-së siç ishte...

Vazhdojnë akuzat në mes Edi Ramës dhe Ilir Metës

para 5 muajve - Arbresh

Kreu i Shtetit deklaroi në mediat sociale se është kërcënuar nga Edi Rama. Një ditë pasi refuzoi propozimin e Gent Cakës për ministër të Jashtëm, Presidenti Ilir Meta ashpërsoi tonet e përplasjes institucionale...

Statusi i Metës, Rama: Mos e merrni seriozisht

para 5 muajve - Aktuale

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Zëdhënësi i presidentit Meta publikon videon: Ja kandidati i Batonit që do të ndryshonte kufijtë

para 5 muajve - Ina

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me debatin e lindur pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit...

Vazhdon përplasja Rama-Meta për mosdekretimin e Gent Cakajt

para 5 muajve - Telegrafi

Pas deklaratës së Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, se ‘nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion Presidentit të Republikës së Shqipërisë’, porosi kjo dërguar kryeministrit Edi Rama, është kundërpërgjigjur...

Ilir Meta ia kthen Edi Ramës: S’ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit

para 5 muajve - OraInfo

‘Lufta’ verbale ndërmjet kryeministrit shqiptar Edi Rama, dhe presidentit Ilir Meta ka vazhduar edhe sot. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit...

Meta-Ramës: S’ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit

para 5 muajve - Koha.net

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues refuzimin e Metës për dekretimin e Gent Cakajt...

Rama – Metës: Mona të ka vjedhur FB, ose je në fazën ku do të merren armët

para 5 muajve - TV21

Vetëm pak minuta ka vonuar përgjigja e kryeministrit Edi Rama për Presidentin Ilir Meta, i cili e nisi ditën duke vendosu pikat mbi (i), pasi i kujtoi shefit të qeverisë se “nuk ka fuqi në botë që e shantazhon”....

Vazhdon përplasja Rama-Meta

para 5 muajve - Kallxo

Përplasja mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta ka vazhduar ndërmjet rrjeteve sociale për shkak të refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Kryeministri...

Zëdhënësi i Presidentit Meta tallet me “kandidatin e Batonit"

para 5 muajve - Gazeta Express

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me debatin e lindur pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit...

Vazhdon përplasja Rama-Meta për mosdekretimin e Gent Cakajt

para 5 muajve - Shenja

Pas deklaratës së Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, se ‘nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion Presidentit të Republikës së Shqipërisë’, porosi kjo dërguar kryeministrit Edi Rama, është kundërpërgjigjur...

Statusi i Metës për kërcënimin, Rama: Mos e merrni seriozisht

para 5 muajve - Top Channel

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Përplasja Qeveri-Presidencë, Balla: Meta, kreu imagjinar i opozitës

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla ndërhyn në përplasjen mes Kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta, pas refuzimit të kreut të shtetit për të dekretuar Gent Cakaj si...

Zëdhënësi i Presidentit publikon videon: Ja kandidati i Batonit që do të ndryshonte kufijtë

para 5 muajve - Koha Jone

Vijon debati që shkaktoi letra e këshilltarit të kryeministrit, Edi Rama, Baton Haxhiu drejtuar Presidentit Ilir Meta për mos drekretimin e Gent Cakajt në krye të Ministrisë së Jashtme. Reagimi i radhës...

“Cakaj”/Meta: Nuk ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit!

para 5 muajve - TV21

Presidenti Meta ka vazhduar replikat me kryeministrin Rama mëngjesin e sotëm, në lidhje me mosdekreytimin e ministrin të Jashtëm Gent Cakaj. Në një postim në “Facebook”, kreu i shtetit, ka deklaruar se...

Meta: Rama s’ka fuqi t’i bëjë shantazh Presidentit të Republikës së Shqipërisë

para 5 muajve - Top Channel

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Rama e Meta vazhdojnë përplasjet për Cakajn

para 5 muajve - GazetaBlic

Pas deklaratës së Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, se ‘ nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion Presidentit të Republikës së Shqipërisë’, porosi kjo dërguar kryeministrit Edi Rama, është kundërpërgjigjur...

Meta-Ramës: S’ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit

para 5 muajve - Telegrafi

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues refuzimin e Metës për dekretimin e Gent Cakajt...

“Luftë” mes Kryeministrit e Presidentit, kërcënimi që “nxehu gjakrat”

para 5 muajve - Shekulli

Rritet tensioni dhe ashpërsohen tonet mes dy institucioneve më të larta të shtetit, Presidencës dhe Kryeministrisë pas refuzimit të dekretimit të Gent Cakajt si ministër për Evropën dhe Punët e Jashtme....

Mosdekretimi i Cakajt, vazhdojnë përplasjet Rama e Meta

para 5 muajve - RTV 21

Rama i kundërpërgjigjet Presidentit Meta Pas deklaratës së Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, se ‘ nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion Presidentit të Republikës së Shqipërisë’, porosi kjo dërguar kryeministrit...

Rama – Metës: Mona të ka vjedhur FB, ose je në fazën ku do të merren armët

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Vetëm pak minuta ka vonuar përgjigja e kryeministrit Edi Rama për PresidentinIlir Meta, i cili e nisi ditën duke vendosu pikat mbi (i), pasi i kujtoi shefit të qeverisë se “nuk ka fuqi në botë që e shantazhon”....

Vazhdojnë përplasjet për rastin 'Cakaj' midis Metës e Ramës

para 5 muajve - Koha.net

Me tone të ashpra Ilir Meta thotë se ai që kërcënoi Dritan Zaganin, komisarin e Fushë Krujës, ka kërcënuar edhe Presidentin e Republikës, duke iu referuar deklaratave të kryeministrit Edi Rama pas refuzimit...

Statusi i Metës, Rama: Mos e merrni seriozisht

para 5 muajve - Fakti Ditor

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

"I ka vjedhur passwordin e faqes Doktoresha", luftë mes Ramës dhe Metës

para 5 muajve - Albeu

Vijon lufta në distancë mes presidentit të vendit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Reagimi i Ramës : Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passëordin e faqes zyrtare...

Ju kthye ashpër Ramës, vjen përgjigjja e shpejtë e kryeministrit për Metën

para 5 muajve - Gazeta Express

E menjëhershme ka qenë përgjigja e kryeministrit Edi Rama pas deklaratave të Ilir Metës se asnjë fuqi në botë s’mund ta shantazhojë dot Presidentin. “Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur...

Përplasja/ Rama për Metën: I bën thirrje popullit për të marrë armët

para 5 muajve - Opinion

Eshtë thelluar përplasja mes Kryeministrit e Presidentit. Si asnjëhere më parë Rama deklaron se Ilir Meta po i bën thirrje popullit të kapin armët. “Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha...

Rama i përgjigjet Metës: Mos e merrni seriozisht, i ka vjedhur passwordin doktoresha

para 5 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama I është kundërpërgjigjur presidentin Meta në lidhje me akuzat e bëra ndaj këtij të fundit. Në një postim në “Twitter”, Rama shprehet me ironi që askush të mos e marrë seriozisht deklaratën...

REPLIKAT/ Rama i përgjigjet Metës: Mos e merrni seriozisht, është në fazën kur i bën thirrje popullit të rrëmbejë armët. Doktorresha i ka vjedhur passwordin

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të ashrpa të Ilir Metës në drejtim të tij. “Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare, ose pastaj...

“Mos e merrni seriozisht”, Rama i përvishet keq Metës: Është në fazën kur i bën thirrje popullit të marrë armët

para 5 muajve - Sot News

E menjëhershme ka qenë përgjigja e kryeministrit Edi Rama pas deklaratave të Ilir Metës se asnjë fuqi në botë s’mund ta shantazhojë dot Presidentin. “Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur...

Reagon Kryeministri ndaj Presidentit

para 5 muajve - Koha Jone

Pas reagimit të fortë të Presidentit Ilir Meta, ka ardhur reagimi i Kryeministrit Edi Rama. ”Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj...

Meta-Ramës: Bëre gabimin fatal që kërcënove presidentin

para 5 muajve - Vizion Plus

Presidenti Ilir Meta Meta ka reaguar pas akuzave të bëran nga kryeminsitri Edi Rama për mosdekretimin e Genc Cakajt si minsitër. Në një postim në “Facebook”, Meta akuzoi kryeministrin se po kërcënon në...

"Nuk ka fuqi në botë të shantazhojë Presidentin", Meta i kthehet ashpër Ramës

para 5 muajve - Albeu

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ashpërsuar tonet ndaj Edi Ramës, përmes një statusi në Facebook. Meta duke folur për pjesën e mosdekretimit të ministrit Cakaj si ministër të Punëve të Jashtme, u shpreh...

“Cakaj”, Meta: Nuk ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit!

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti Ilir Meta ka vazhduar replikat me kryeministrin Rama mëngjesin e sotëm, në lidhje me mosdekreytimin e ministrin të Jashtëm Gent Cakaj. Në një postim në “Facebook”, kreu i shtetit, ka deklaruar...

Meta: Rama bëri gabim fatal, kërcënoi Presidentin e Shqipërisë

para 5 muajve - Koha Jone

Mosdekretimi i Gent Cakajt si Ministër të Jashtëm, ka ngjallur reagime të ndryshme. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues refuzimin e Presidentit Meta për...

Reagimi i fortë i Metës për Ramën pas refuzimit të Cakajt: S'ka fuqi në botë që...

para 5 muajve - Gazeta Express

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Ilir Meta e nis ditën Si Petrit Vasili: Rama bëri gabim fatal që më kërcënoi, mua s’ka fuqi në botë të më bëjë presion dhe shantazh

para 5 muajve - Gazeta Tema

Ilir Meta ka vendosur të bëjë politikë me postin e presidentit. Këtë e tregoi rasti “Lleshaj” dhe së fundmi dhe ai i Gent Cakaj. Dhe si të mos mjaftonte kjo, sot Ilir Meta që pa gdhirë, ka bërë një status...

Meta hap luftë/ Del me deklaratë të fortë ndaj Ramës dhe ia numëron një për një: Ai që kërcënoi Zaganin...Nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion e shantazh Presidentit

para 5 muajve - Sot News

Presidenti i Republikës Ilir Meta është shprehur me tone të ashpra përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”.   Meta duke folur për pjesën e mosdekretimit të ministrit Cakaj si ministër të Punëve...

Meta shpërthen ndaj Ramës: Ai që kërcënon gjithëkënd, bëri gabimin fatal!

para 5 muajve - Opinion

Presidenti Ilir Meta ka aashpërsuar tonet ndaj Kryeministrit Rama. Meta thotë se ai që kërcënon gjyqtare, prokurore, gazetare, beri gabimin fatal duke kercenuar Presidentin. Statusi i plotë i Metës në...

Rama – Metës: Mona të ka vjedhur FB, ose je në fazën ku do të merren armët

para 5 muajve - Lajm

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta dhe Kryeministri Edi Rama, gjate nje seance parlamentare, ku eshte ku eshte diskutuar per dy nismat ligjore te propozuara nga Partia Demokratike per amendamentet per ndryshimin...

Meta ‘shthur gojën’, flet si kryetar opozite duke sulmuar Ramën

para 5 muajve - Lexo

Presidenti Meta ka shperthyer me nje gjuhe aspak normale per nje president ndaj kryeministrit, duke akuzuar njelloj si te ishte kryetar opozite. Ja reagimi i plote: Ai që guxoi të kërcënojë komisar Zaganin...

Zëdhënësi i Metës publikon videon: Ja kandidati i Batonit që do të ndryshonte kufijtë

para 5 muajve - Bota Press

Në debatin për mosdekretimin e Gent Cakajt në postin e ministrit të Jashtëm të Shqipërisë, nga ana e presidentit Ilir Meta, është kyqur edhe këshilltari i këtij të fundit, Tedi Blushi. Blushi ka publikuar...

Vijon saga Meta-Rama, kryeministri ironizon Presidentin:”I ka vjedhur passwordin doktoresha shekncave”

para 5 muajve - Blitz

Duket se refuzimi i Gent Cakaj si ministër i jashtëm ka acaruar marrëdhënien e kryeministrit me presidentin. Pas statusit të Ilir Metës ku shprehej  se asnjë fuqi në botë s’mund ta shantazhojë dot Presidentin...

Meta shpërthen ndaj Ramës: Ai që kërcënon gjithëkënd, bëri gabimin fatal!

para 5 muajve - AlbPortali

Presidenti Ilir Meta ka ashpërsuar tonet ndaj Kryeministrit Rama. Meta thotë se ai që kërcënon gjyqtare, prokurore, gazetare, beri gabimin fatal duke kercenuar Presidentin. Gjithçka erdhi pasi Meta nuk...

Meta nuk e mban dot veten, flet si Monika e Lulzimi kundër Ramës

para 5 muajve - Lexo

Presidenti Meta ka shperthyer me nje gjuhe aspak normale per nje president ndaj kryeministrit, duke akuzuar njelloj si te ishte kryetar opozite. Ja reagimi i plote: Ai që guxoi të kërcënojë komisar Zaganin...

Statusi i Metës, Rama: Mos e merrni seriozisht

para 5 muajve - Tetova Sot

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Meta nuk e mban dot veten, me një gjuhë anormale për një president ndaj kryeministrit hedh akuza si të Bashës e Monikës

para 5 muajve - Lexo

Presidenti Meta ka shperthyer me nje gjuhe aspak normale per nje president ndaj kryeministrit, duke akuzuar njelloj si te ishte kryetar opozite. Ja reagimi i plote: Ai që guxoi të kërcënojë komisar Zaganin...

Statusi i Metës për kërcënimin, Rama: Mos e merrni seriozisht

para 5 muajve - Antpress

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Meta-Ramës: S’ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit

para 5 muajve - Shenja

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues refuzimin e Metës për dekretimin e Gent Cakajt...

Meta-Ramës: S’ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit

para 5 muajve - Lajm

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues refuzimin e Metës për dekretimin e Gent Cakajt...

Pas sulmeve të Metës ironizon Rama: Mos e merrni seriozisht ju lutem, i ka vjedhur paswordin Doktoresha e Shkencave. I çova provat e mekatit ndaj Gentit dhe vuan tani

para 5 muajve - Lexo

Pak me heret Presidenti Meta reagoi ashper ndaj kryeministrit , me nje gjuhe aspak aspak te denje per nje President. Meta akuzonte kryeministrin si te ishte shef i opozites. Pas ketij reagimi te Metes...

Meta nuk e mban dot veten, me një gjuhë anormale për një president ndaj kryeministrit me akuza si të Bashës e Monikës

para 5 muajve - Lexo

Presidenti Meta ka shperthyer me nje gjuhe aspak normale per nje president ndaj kryeministrit, duke akuzuar njelloj si te ishte kryetar opozite. Ja reagimi i plote: Ai që guxoi të kërcënojë komisar Zaganin...

Ju kthye ashpër Ramës, vjen përgjigjja e shpejtë e kryeministrit për Metën

para 5 muajve - Tetova Sot

E menjëhershme ka qenë përgjigja e kryeministrit Edi Rama pas deklaratave të Ilir Metës se asnjë fuqi në botë s’mund ta shantazhojë dot Presidentin. “Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur...

Meta shpërthen ndaj Ramës: Ai që kërcënon gjithëkënd, bëri gabimin fatal!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Presidenti Ilir Meta ka ashpërsuar tonet ndaj Kryeministrit Rama. Meta thotë se ai që kërcënon gjyqtare, prokurore, gazetare, beri gabimin fatal duke kercenuar Presidentin. Gjithçka erdhi pasi Meta nuk...

Edi Rama shpërthen në akuza ndaj Metës: Presidenti është bërë si “Babalja”, refuzimi i Cakës i turpshëm dhe anti-kushtetues

para 5 muajve - Sot News

Refuzimi i Gent Cakës për ministër të Jashtëm ka ndezur dje një luftë mjaft të ashpër mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta. Teksa kreu i shtetit po bën opozitë më tepër se opozita, kreu...

Zëdhenësi i presidentit Meta tallet me deklarimet e Gent Cakajt

para 5 muajve - Epoka e Re

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në llogarinë e vet në “Facebook”, lidhur me debatin e lindur pas mosdekretimit të Gent Cakajt...

Rama për Metën: Mos e merrni seriozisht, do i ketë vjedhur Doktoresha passwordin!

para 5 muajve - Java News

Kryeminsitri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë përfshirë në një sherr të acaruar, pas vendimit të presidentit për të mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të Jashtëm. “Mos e merrni seriozisht ju lutem,...

Vazhdon përplasja Rama-Meta

para 5 muajve - Ekonomia Online

Përplasja mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta ka vazhduar ndërmjet rrjeteve sociale për shkak të refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Kryeministri...

Rama për Metën: Mos e merrni seriozisht, i çova provat e mëkatit dhe po vuan tani

para 5 muajve - Java News

Kryeminsitri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë përfshirë në një sherr të acaruar, pas vendimit të presidentit për të mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të Jashtëm. “Mos e merrni seriozisht ju lutem,...

Meta ngre tonet ndaj Ramës: Nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion presidentit!

para 5 muajve - Antpress

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas përplasjes me Ramës, pas vendimitt të presidentit për të mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të jashtëm. Meta shkruan në rrjetet sociale se ai që kërcënoi Dritan Zaganin,...

Meta ngre tonet ndaj Ramës: Nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion presidentit!

para 5 muajve - Java News

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas përplasjes me Ramën, pas vendimitt të presidentit për të mos dekretuar Gent Cakajn si ministër të jashtëm. Meta shkruan në rrjetet sociale se ai që kërcënoi Dritan Zaganin,...

Meta për mosdrekretimin e Cakajt: S’ka fuqi në botë që i bën shantazh Presidentit!

para 5 muajve - AlbPortali

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është shprehur me tone të ashpra përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”. Duke folur për mosdekretimin e ministrit nga Kosova, Gent Cakaj si ministër të Punëve...

Vazhdon përplasja mes Metës dhe Ramës

para 5 muajve - PortaliOnline

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta dhe Kryeministri Edi Rama, gjate nje seance parlamentare, ku eshte miratuar projektligji Per regjistrimin, klasifikimin, menyren e perdorimit dhe kontrollin te mjeteve lundruese...

Meta: S’ka fuqi në botë që mund të me bëjë presion e shantazh

para 5 muajve - Epoka e Re

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, duke iu referuar akuzave të kryeministrit Edi Rama dhe të tjerëve për mos dekretimin e Gent Cakajt si ministër i jashtëm, ka thënë se nuk ka fuqi në botë...

Meta-Ramës: S’ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit

para 5 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues refuzimin e Metës për dekretimin e Gent Cakajt...

Zëdhënësi i Metës publikon videon: Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në...

Rama ironizon me Metën: Mos e merrni seriozisht, ia kane vjedhur passwordin

para 5 muajve - Insajderi

E menjëhershme ka qenë përgjigja e kryeministrit shqiptar Edi Rama pas deklaratave të presidentit Ilir Meta se asnjë fuqi në botë s’mund t’i bëjë presion Presidentit. Deklaratat e Metës erdhën pas zhurmës...

Rama- Meta përplasen keq me mëngjes për Gentin!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Mosdekretimi i Cakajt, vazhdojnë përplasjet Rama e Meta

para 5 muajve - Gazeta e re

Pas deklaratës së Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, se ‘ nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion Presidentit të Republikës së Shqipërisë’, porosi kjo dërguar kryeministrit Edi Rama, është kundërpërgjigjur...

Mosdekretimi i Cakajt, vazhdojnë përplasjet Rama e Meta

para 5 muajve - KosovaPress

Në një reagim në Facebook, Rama shprehet se “Presidenti nuk di si të dalë nga gropa që i hapi vetes”. Ai madje thotë që të mos merret seriozisht Presidenti. “Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka...

Statusi i Metës, Rama: Mos e merrni seriozisht

para 5 muajve - Arbresh

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Rama për Metën: I ka thyer passwordin Monika, mos e merrni seriozisht, po vuan provat e mëkatit ndaj Gentit

para 5 muajve - Periskopi

Edi Rama iu përgjigj reagimit të Presidentit Ilir Meta, teksa ky i fundit deklaroi se askush nuk ka fuqi t’i bëjë presion dhe shantazh Presidentit të Republikës. Në një postim në rrjetet sociale, Rama...

Meta hap luftë, del me deklaratë të fortë ndaj Ramës dhe i’a numëron një për një: Ai që kërcënoi Zaganin, nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion e shantazh Presidentit

para 5 muajve - Lajme.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta është shprehur me tone të ashpra përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”. Meta duke folur për pjesën e mosdekretimit të ministrit Cakaj si ministër të Punëve të...

Meta për mosdrekretimin e Cakajt: S’ka fuqi në botë që i bën shantazh Presidentit!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është shprehur me tone të ashpra përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”. Duke folur për mosdekretimin e ministrit nga Kosova, Gent Cakaj si ministër të Punëve...

Statusi i Metës për kërcënimin, Rama: Mos e merrni seriozisht

para 5 muajve - 24 ore

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Rama, reagim ironik ndaj Metës: pse nuk duhet marrë seriozisht

para 5 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Rama ka reaguar ndaj mesazhit të ashpër të presidentit Meta karshi tij, duke patur gjithnjë në sfond çështjen “Cakaj”, duke zgjedhur më shumë ironinë se të njëtën ashpërsi. “Mos e merrni seriozisht...

Meta për mosdrekretimin e Cakajt: S’ka fuqi në botë që i bën shantazh Presidentit!

para 5 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është shprehur me tone të ashpra përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”. Duke folur për mosdekretimin e ministrit nga Kosova, Gent Cakaj si ministër të Punëve...

Meta: Rama s’ka fuqi t’i bëjë shantazh Presidentit të Republikës së Shqipërisë

para 5 muajve - 24 ore

Përplasja Rama-Meta ka arritur në një tjetër nivel pas refuzimit të Presidentit për dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm. Teksa kryeministri Rama e ka cilësuar si një vendim të turpshëm dhe anti-kushtetues...

Rama reagon ndaj Metës: Mos e merrni seriozisht, Monika i ka vjedhur paswordin

para 5 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ne lidhje me deklaraten e presidentit Ilir Meta i cili ne oret e para te mengjesit theksoi se nuk mund te pranoje kercenime nga kreu i qeverise. Rama aludon se kryetarja...

Meta: Nuk ka fuqi në botë t’i bëjë presion e shantazh Presidentit të Shqipërisë

para 5 muajve - Illyria

Tiranë, 11 janar ë019 – Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i është kundërpërgjigjur ashpër Kryeministrit të vendit, Edi Rama, për atë që ai e ka quajtur “kërcënim” ndaj tij. Meta, në një postim në Facebook,...

Presidenti: Kryeministri, një shantazhues gazetarësh dhe dëshmitarësh, falsifikues letrash tenderi

para 5 muajve - Respublica

Një ditë pasi kryeministri akuzoi Presidentin e vendit për mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm, kreu i shtetit ka reaguar përmes një postimi në Facebook: Ai që guxoi të kërcënojë komisar...

Meta-Ramës: S’ka fuqi në botë t’i bëjë shantazh Presidentit

para 5 muajve - KosovaPress

Meta ka reaguar mëngjesin e së premtes me një status tepër të ashpër ndaj kryeministrit. Edhe pse nuk e përmend me emër, mesazhi i Presidentit Meta, qartazi i referohet Ramës, duke shkruar se ai nuk ka...

Meta reagon ashpër ndaj Ramës: Bëre gabim fatal!

para 5 muajve - Respublica

Ilir Meta ka reaguar ashpër ndaj deklaratave  të kryeministrit për rastin Caka. Presidenti ka zgjidhur gjuhën duke renditur një sërë akuzash për kryeministrin. Reagimi i Metës: Ai që guxoi të kërcënojë...

Meta thotë se nuk ka asgjë në botë që i bën presion presidentit të shtetit

para 5 muajve - Insajderi

Deklaratat e shefit të qeverisë janë kritikuar ashpër nga Meta, ndërsa një veprim të tillë e quajti si “fatale”. “Ai që guxoi të kërcënojë komisar Zaganin pse denoncoi bashkëpunimin e trafikantëve të drogës...

Meta i kthehet Ramës: Nuk ka fuqi në botë të shantazhojë Presidentin

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës Ilir Meta është shprehur me tone të ashpra përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”.   Meta duke folur për pjesën e mosdekretimit të ministrit Cakaj si ministër të Punëve...

1.5 milionë shqiptarë të Amerikës mbështesin qëndrimin e Presidentit

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Gani VILA 1.5 milionë shqiptarë të Amerikës mbështesin qëndrimin korrekt të Presidentit Meta Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka refuzuar të dekretojë kandidaturën e Gent Cakajt si Ministër i Jashtëm...

Thellohet përplasja Rama – Meta, presidenti për kryeministrin: ky kërcënues!

para 5 muajve - Te Sheshi

Një mesazh i fundit i presidentit Meta në FB, duket se po e thellon më tej përplasjen e radhës mes tij dhe kryeministrit Rama. Me një gjuhë më shumë partiake se presidenciale, ish-kreu i LSI-së, partisë...

Meta i përgjigjet Ramës dhëmbë për dhëmbë: S`ka lindur ende ai që më kërcënon mua

para 5 muajve - LajmiFundit

Presidenti i Republikes Ilir Meta i eshte pergjigjur dhembe per dhembe kryeministrit Edi Rama duke thene se nuk ka shanse qe kreu i shtetit te kercenohet nga askush ne detyren e tij. Reagimi ne faqen zyrtare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK