http://kariera.mk

LSI e pranon: Po, ishim me protestën e studentëve

para 6 muajve - Portalb

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh konventën kombëtare në Pallatin e Sporteve në Tiranë. Nënkryetari i LSI-së Luan Rama se LSI ka qenë krah protestës së studentëve si përgjigje ndaj kryeministrit Edi...

Video/ Kryemadhi thirrje në mbështetje të protestës apo dhunës? Kush është vjehrri i deputetes së LSI, administratori që goditi studentët

para 6 muajve - Sot News

Ndërkohë që nëpërmjet një serie qëndrimesh drejtuesja e Lëvizjes Socialiste për Integrim(LSI), Monika Kryemadhi, bën thirrje për të mbështetur protestën e studentëve, realiteti tregon se përfaqësues të...

Video/ Kryemadhi thirrje në mbështetje të protestës apo dhunës? Administratori që goditi studentët vjehrri i deputetes së LSI

para 6 muajve - Sot News

Ndërkohë që nëpërmjet një serie qëndrimesh drejtuesja e Lëvizjes Socialiste për Integrim(LSI), Monika Kryemadhi, bën thirrje për të mbështetur protestën e studentëve, realiteti tregon se përfaqësues të...

Kryemadhi thirrje në mbështetje të protestës apo dhunës? Administratori që goditi studentët vjehrri i deputetes së LSI

para 6 muajve - Sot News

Ndërkohë që nëpërmjet një serie qëndrimesh drejtuesja e Lëvizjes Socialiste për Integrim(LSI), Monika Kryemadhi, bën thirrje për të mbështetur protestën e studentëve, realiteti tregon se përfaqësues të...

Agresori që dhunoi studentët është xhaxhai i deputetit të LSI-së

para 6 muajve - Gazeta Tema

Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet...

LSI e pranon: Po, ishim me protestën e studentëve

para 6 muajve - Klan Kosova

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh konventën kombëtare në Pallatin e Sporteve në Tiranë. Nënkryetari i LSI-së Luan Rama se LSI ka qenë krah protestës së studentëve si përgjigje ndaj kryeministrit Edi...

U quajt bandit i Ramës: Agresori që dhunoi studentët është xhaxhai i deputetit të LSI-së

para 6 muajve - Gazeta Tema

Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet...

“U hapën petët e korrupsionit”, Luan Rama me tone të ashpra në konventën e LSI: Humbëm pushtetin...

para 6 muajve - Sot News

Me tone të forta ka marrë fjalën në Konventën Kombëtare të LSI, Luan Rama i cili tha se partia e tij zgjodhi të ishte në opozitë, edhe kur sipas tij, u ftua të ishte në pushtet. “Ne nuk e kemi fshehur......

Konventa Kombëtare e LSI, Rama: U hapën petët e lakrorit të korrupsionit

para 6 muajve - Koha Jone

Zëvendëskryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama nga Konventa Kombëtare e LSI-së, ka folur për misionin e partisë që përfaqëson. “Mirëpo paska qenë misioni ynë historik. Asnjëherë nuk ka...

FOTOT/ Administratori që u përlesh me studentët, babai i këshilltarit të Metës dhe xhaxhai i deputetit të Monikës…

para 6 muajve - Lexo

Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet...

FOTOT/ Personi që lëndoi studentët, babai i këshilltarit të Metës dhe xhaxhai i deputetit të Monikës…

para 6 muajve - Lexo

Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet...

FOTOT/ Agresori që dhunoi studentët babai i këshilltarit të Metës dhe xhaxhai i deputetit të Monikës…

para 6 muajve - Lexo

Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet...

FOTOT/ Agresori që dhunoi studentët është xhaxhai i deputetit të LSI-së dhe babai i këshilltarit të Metës

para 6 muajve - Lexo

Opozita e bashkuar denoncoi mbrëmjen e djeshme një person që dhunonte studentët duke e cilësuar si “kriminel” dhe “bandit” që godet të rinjtë me urdhër të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, personi që shfaqet...

VIDEO/ Administratori që dhunoi studentët vjehrri i deputetes së LSI, Floida Kërpaçi

para 6 muajve - Java News

Ndërkohë që nëpërmjet një serie qëndrimesh drejtuesja e Lëvizjes Socialiste për Integrim(LSI), Monika Kryemadhi, bën thirrje për të mbështetur protestën e studentëve, realiteti tregon se përfaqësues të...

TURP I MADH PER LSI-në/ Administratori që dhunoi studentët vjehrri i deputetes Floida kërpaçi dhe xhaxhai i… (FOTO+VIDEO)

para 6 muajve - Lexo

Ndërkohë që nëpërmjet një serie qëndrimesh drejtuesja e Lëvizjes Socialiste për Integrim(LSI), Monika Kryemadhi, bën thirrje për të mbështetur protestën e studentëve, realiteti tregon se përfaqësues të...

LSI e pranon: Po, ishim me protestën e studentëve

para 6 muajve - Ekonomia Online

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh konventën kombëtare në Pallatin e Sporteve në Tiranë. Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama se LSI ka qenë krah protestës së studentëve si përgjigje ndaj kryeministrit...

PD-LSI sulmon Ramën: Po dhunon studentët, kujdes, je i paralajmëruar

para 6 muajve - Vizion Plus

Lideri i opozites Lulzim Basha ka artikuluar akuza te ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama ne lidhje me perplasjet e oreve te fundit mes policisë dhe studenteve ne disa fakultete te kryeqytetit. Gjate nje...

Përplasja me studentët, Basha paralajmëron Ramën për pasoja!

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 janar - Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Rama të mos përpiqet të pushtojë hapësirën akademike sepse do të ketë pasoja sipas tij. Duke folur sot në një aktivitet...

Vjedhja e armëve, LSI: Rama po armatos grupet kriminale

para 6 muajve - Koha Jone

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Për LSI-në, kjo tregon se kryeministri Edi Rama po armatos grupet kriminale. Sekretari...

Përplasja me studentët, Basha paralajmëron Ramën për pasoja!

para 6 muajve - Top Channel

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Rama të mos përpiqet të pushtojë hapësirën akademike sepse do të ketë pasoja sipas tij. Duke folur sot në një aktivitet me temë për...

LSI: Rama po dhunon me policinë e taksapaguesve bijtë e shqiptarëve

para 6 muajve - Opinion

Përmes një deklarate për mediat, deputetja e LSI-së Floida Kërpaci akuzoi sot kryeministrin Rama se ka cuar forcat e policisë ndaj studentëve që paqësisht po protesojnë në mënyrën e tyre demokratike në...

Përplasja me studentët, Basha paralajmëron Ramën për pasoja!

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Rama të mos përpiqet të pushtojë hapësirën akademike sepse do të ketë pasoja sipas tij. Duke folur sot në një aktivitet me temë për...

Kërpaçi: Rama urdhëroi policinë të dhunojë studentët, koha e tij ka mbaruar

para 6 muajve - Koha Jone

Deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi ka akuzuar qeverinë dhe Edi Ramën për dhunimin fizike dhe psikologjike të ushtruar ndaj studentëve. Vërsuljen e policisë ndaj studentëve nga ana e Ramës, deputetja opozita...

Përplasja me studentët, Basha paralajmëron Ramën për pasoja!

para 6 muajve - Shenja

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Rama të mos përpiqet të pushtojë hapësirën akademike sepse do të ketë pasoja sipas tij. Duke folur sot në një aktivitet me temë për...

Vjedhja e armëve, Endrit Braimllari: Rama po armatos grupet kriminale

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, thekson se pasi Rama i dha mbrojtje shtetërove trafikantëve, tani për të Rama po i armatos. Edhe pse nuk dihet sasia...

Reagon deputetja, denoncon me video: Gjithë shoqëria të përballet me këtë antishqiptar

para 6 muajve - Sot News

Izolimi i studentëve protestues brenda fakulteteve mbrëmjen e kaluar e cila u shoqërua edhe me përplasje fizike midis tyre dhe efektivëve të policisë ka nxitur reagime të shumta në radhët e politikës por...

Përplasja me studentët, Basha paralajmëron Ramën për pasoja!

para 6 muajve - Lajme.al

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Rama të mos përpiqet të pushtojë hapësirën akademike sepse do të ketë pasoja sipas tij. Duke folur sot në një aktivitet me temë për...

Policët terror mbi studentët protestues, Kërpaçi: Përballja e gjithë shoqërisë me këtë pushtet antishqiptar

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Floida Kërpaçi, ka publikuar pak më parë një video ku disa prej studentëve që kanë zgjedhur të ngujohen  brenda universiteteve, janë tërhequr zvarrë nga efektivët...

Protesta që rikonfirmoi Edi Ramën

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Ilir Yzeiri Protesta e studentëve pati shumë e shumë anë dhe shfaqi pothuajse të gjitha shenjat e jetës shqiptare : zemërimin, madhështinë, dinjitetin, por edhe dritëhijet, traumat, psikikën e lodhur,...

Protesta që rikonfirmoi Edi Ramën

para 6 muajve - Java News

Nga Ilir Yzeiri Protesta e studentëve pati shumë e shumë anë dhe shfaqi pothuajse të gjitha shenjat e jetës shqiptare : zemërimin, madhështinë, dinjitetin, por edhe dritëhijet, traumat, psikikën e lodhur,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK