http://kariera.mk

Video/ Çfarë tha Kryemadhi që u përlotën gratë e LSI-së

para 5 muajve - Opinion

LSI-ja mbajti sot konvetën e saj dhe motoja ishte “Shqipëria, shtëpia jonë”. Monika Kryemadhi u bëri thirrje shqiptarëve të mos braktisin vendin, ndërsa politikanëve të kujdesen për atdheun e përbashkët....

LSI e pranon: Po, ishim me protestën e studentëve

para 5 muajve - Portalb

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh konventën kombëtare në Pallatin e Sporteve në Tiranë. Nënkryetari i LSI-së Luan Rama se LSI ka qenë krah protestës së studentëve si përgjigje ndaj kryeministrit Edi...

Konventa e LSI, Kryemadhi: Të sakrifikojmë edhe jetën

para 5 muajve - Top Channel

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka ashpërsuar tonet ndaj Qeverisë “Rama”, duke thënë se vendi është në një situatë të vëshirë. Ajo u ka bërë thirrje simpatizantëve të saj që të harrojnë idealin...

Konventa Kombëtare e LSI, zbulohet slogani: “Shqipëria, shtëpia juaj”

para 5 muajve - Koha Jone

LSI zhvillon Konventën Kombëtare. Miratohet rezoluta për 7 pika. LSI angazhim maksimal për çeljen e negociatave në Qershor. Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi sot Konventën Kombëtare. Delegatët e...

Kryemadhi:LSI s’e tradhton Shqipërinë.Qeveria e krimit kërkon ti uli kokën

para 5 muajve - Opinion

Nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi deklaroi se kjo parti nuk do të tradhtojë kurrë interesat e shqiptarëve. “Partia jonë që e ka emrin LSI është ajo parti politike,...

Monika Kryemadhi bën me të qarë Nora Malajn

para 5 muajve - Albeu

Fjalimi i Monika Kryemadhit në Konventën Kombëtarë të LSI-së ishte mjaft i fortë duke folur për tradhtarë dhe misionarë që duhet të shpëtojnë vendin. Nëse dikush do ta dëgjonte sot do mendonte se kemi...

Kryemadhi: Vendi po kalon momente të vështira, të sakrifikojmë edhe jetën

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka ashpërsuar tonet ndaj qeverisë Rama, duke thënë se vendi është në një situatë të vëshirë. Ajo iu ka bërë thirrje simpantizantëve të saj që të harrojnë idealin...

Kryemadhi shkon deri në ekstrem: Të sakrifikojmë dhe jetën për .....

para 5 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë fjalimit në Kosventën e kësaj partie, u shpreh se sot vendi po kalon momente të vështira, ndaj duhet të harrojmë idealin politik. Ajo u shpreh se nëse është e...

Monika Kryemadhi: Ju premtojmë se s’do t’ju tradhëtojmë kurrë, LSI do luftojë për familjen tuaj ndaj të ngrihemi të gjithë dhe largojmë Ramën (Nora Malaj preket dhe nis të qajë)

para 5 muajve - Gazeta Tema

Monika Kryemadhi i bën thirrje shqiptarëve që të ngrihen për protesta. Nga Konventa Kombëtare e LSI, kryetarja e LSI premtoi se nuk do t’i zhgënjejë kurrë shqiptarët. Ajo tha se protesta e studentëve i...

LSI e pranon: Po, ishim me protestën e studentëve

para 5 muajve - Klan Kosova

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh konventën kombëtare në Pallatin e Sporteve në Tiranë. Nënkryetari i LSI-së Luan Rama se LSI ka qenë krah protestës së studentëve si përgjigje ndaj kryeministrit Edi...

“U japim dorën socialistëve, demokratëve dhe ballistëve”, Kryemadhi bën deklaratën e papritur

para 5 muajve - Sot News

“Lëvizja Socialiste për Integrim i jep dorën çdo socialisti, demokrati, ballisti dhe komunisti, pa parti”, kështu deklaroi nga Konventa e LSI-së Monika Kryemadhi. Gjatë fjalës së saj në podium përpara...

Kryemadhi nuk ndalet ndaj thirrjeve për protesta: Askush nuk mund të na përdhosi, fundi i tij ka qenë i frikshëm

para 5 muajve - Sot News

Nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi bëri thirrje për protesta. “Ne duam të jemi për ato vajza që janë bërë lodra për krimin,  që të jenë me integritet dhe besim....

Kryemadhi thirrje për protesta: Të ngrihemi për interesin kombëtar

para 5 muajve - Koha Jone

Nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi bëri thirrje për protesta. “Ne duam të jemi për ato vajza që janë bërë lodra për krimin, që të jenë me integritet dhe besim....

Kryemadhi flet për Shqipërinë, Nora Malaj shpërthen në lot në konventën e LSI

para 5 muajve - Gazeta Express

Fjala e saj hyrëse në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, ishte mjaft emocionuese, për vet tonin e fortë që shoqëroi zërin e Monika Kryemadhit, por edhe fjalët e saj patriotike për...

Monika Kryemadhi del jashtë parashikimeve gjatë fjalës në Konventën e LSI-së, çfarë e bëri Nora Malajn të shpërthejë në lot

para 5 muajve - Sot News

Monika Kryemadhi ka nisur fjalën e saj me tone patriotizmi në Konventën Kombëtare të LSI dhe si rrallëherë duke bërtituar dhe me një bindje të fortë i ka emocionuar të gjithë. Kryemadhi, ndërsa u zotua...

Konventa, Monika Kryemadhi: LSI nuk tradhton kurrë interesat e shqiptarëve

para 5 muajve - Koha Jone

LSI ka mbledhur sot Konventën Kombëtare. Me tone të ashpra, kryetarja Monika Kryemadhi deklaroi se kjo parti nuk do të tradhtojë kurrë interesat e shqiptarëve. Kryemadhi me zë të lartë tha se “ashtu siç...

“U hapën petët e korrupsionit”, Luan Rama me tone të ashpra në konventën e LSI: Humbëm pushtetin...

para 5 muajve - Sot News

Me tone të forta ka marrë fjalën në Konventën Kombëtare të LSI, Luan Rama i cili tha se partia e tij zgjodhi të ishte në opozitë, edhe kur sipas tij, u ftua të ishte në pushtet. “Ne nuk e kemi fshehur......

Konventa Kombëtare e LSI, Rama: U hapën petët e lakrorit të korrupsionit

para 5 muajve - Koha Jone

Zëvendëskryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama nga Konventa Kombëtare e LSI-së, ka folur për misionin e partisë që përfaqëson. “Mirëpo paska qenë misioni ynë historik. Asnjëherë nuk ka...

Kryemadhi bën thirrje për protesta: Të ngrihemi në emër të LSI-së, kemi detyrime kombëtare

para 5 muajve - Lexo

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bën thirrje për nisjen e protestave. Nga Konventa Kombëtare e LSI, Kryemadhi tha se protesta e studentëve i dha një leksion politikës, por tashmë, sipas saj, është koha...

Konventa e LSI, Kryemadhi: Të protestojmë, është përgjegjësi kombëtare!

para 5 muajve - Java News

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bën thirrje për protesta. Nga Konventa Kombëtare e LSI, Kryemadhi tha se protesta e studentëve i dha një leksion politikës, por tashmë, sipas saj, është koha për marrjen...

Konventa e LSI, Kryemadhi: Të sakrifikojmë edhe jetën

para 5 muajve - Sovrani

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka ashpërsuar tonet ndaj Qeverisë “Rama”, duke thënë se vendi është në një situatë të vëshirë. Ajo u ka bërë thirrje simpatizantëve të saj që të harrojnë idealin...

Kryemadhi me apel të fortë: Të sakrifikojmë çdo gjë, edhe jetën

para 5 muajve - LajmiFundit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dhënë një mesazh të fortë gjatë fjalës së saj në konventën e partisë. Kryemadhi tha se vendi ndodhet në një nga momentet e tij më të vështira, ndërsa bëri thirrje...

Kryemadhi: I japim dorën socialistëve, demokratëve dhe ballistëve

para 5 muajve - LajmiFundit

“Lëvizja Socialiste për Integrim i jep dorën çdo socialisti, demokrati, ballisti dhe komunisti, pa parti”. Kështu deklaroi nga Konventa e LSI-së Monika Kryemadhi. Gjatë fjalës së saj në podium përpara...

Deputetja shpërthen në lot në Konventën e LSI

para 5 muajve - LajmiFundit

Fjala hyrëse në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, nga Monika Kryemadhi, ka prekur disa nga pjesemarresit ne takim. Fjalët patriotike për Shqipërinë, për të ardhmen e vendit, rininë...

LSI e pranon: Po, ishim me protestën e studentëve

para 5 muajve - Ekonomia Online

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh konventën kombëtare në Pallatin e Sporteve në Tiranë. Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama se LSI ka qenë krah protestës së studentëve si përgjigje ndaj kryeministrit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK