http://kariera.mk

Debati për Cakajn/ Flet ish-ministri i Jashtëm: Është thjesht një maskë!

para 5 muajve - Sot News

Deputeti dhe ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Kastriot Islami i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 ka folur për emrin e Gent Cakajt, i propozuar nga Rama si ministër i Jashtëm. “Nuk është  thjesht...

'Cakaj një figurë e vogël' Pse Meta nuk firmosi shkarkimin e Bushatit

para 5 muajve - Gazeta Express

​ Ish-ministri i Jashtëm Kastriot Islami ka komentuar mosdekretimin e e Gent Cakajt në pozicionin e ministrit të Jashtëm nga presidenti Ilir Meta. I ftuar në emisionin 'Kjo Javë' me Nisida Tufën, Islami...

Ish-ministri i Jashtëm: Cakaj është thjesht një maskë

para 5 muajve - Albeu

Deputeti dhe ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Kastriot Islami i ftuar në emisionin “Kjo Javë” ka folur për emrin e Gent Cakajt, i propozuar nga Rama si ministër i Jashtëm . Sipas tij, Gent Cakaj është...

Meta: MPJ nuk mund të kthehet në autoshkollë!

para 5 muajve - RTV 21

Meta shton se PS ka plot emra, diplomate të sprovuar e me eksperiencë për këtë post para se të propozoje emra që më shumë janë autoshkollë Presidenti Meta ka vijuar replikat ne distancë me kryeministrin...

Meta: Ministria e Jashtme nuk mund të kthehet në autoshkollë siç do Ustai

para 5 muajve - RTV 21

Meta shton se PS ka plot emra, diplomate të sprovuar e me eksperiencë për këtë post para se të propozoje emra që më shumë janë autoshkollë Presidenti Meta ka vijuar replikat ne distancë me kryeministrin...

Rama ishte disa herë në Gjermani dhe grindej se kush ishte dashnori më i mirë i Merkelit

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ish-ministri i Jashtëm Kastriot Islami ka komentuar mosdekretimin e e Gent Cakajt në pozicionin e ministrit të Jashtëm nga presidenti Ilir Meta. I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ me Nisida Tufën, Islami...

Rama ishte disa herë në Gjermani dhe grindej se kush ishte dashnori më i mirë i Merkelit

para 5 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Jashtëm Kastriot Islami ka komentuar mosdekretimin e e Gent Cakajt në pozicionin e ministrit të Jashtëm nga presidenti Ilir Meta. I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ me Nisida Tufën, Islami...

Rrjeti shpërthen në meme: Autoshkolla Rama-Cakaj

para 5 muajve - Gazeta Express

Këtë të shtunë presidenti Ilir Meta në një reagim të radhës ndaj kryeminsitrit Rama, dhe se ai nuk mund ta kthente Ministrinë e Punëve të Jashme në autoshkollë, me ministra të rinj si në pjekurinë e tyre...

Meta: Ministria e Jashtme nuk mund të kthehet në autoshkollë siç do Ustai

para 5 muajve - Vizion Plus

Presidenti Meta ka vijuar replikat ne distancë me kryeministrin Rama në lidhje refuzimin e dekretimit të Gent Cakajt në krye te diplomacisë shqiptare dhe faktin nëse ai ka shkelur ligjin sa I takon pajisjes...

Ministri i Ramës, rrjeti shpërthen në meme: Autoshkolla Cakaj

para 5 muajve - LajmiFundit

Këtë të shtunë presidenti Ilir Meta në një reagim të radhës ndaj kryeminsitrit Rama, dhe se ai nuk mund ta kthente Ministrinë e Punëve të Jashme në autoshkollë, me ministra të rinj si në pjekurinë e tyre...

Sërish pë Cakajn, Meta: Ustai i madh, do të mësojë gjeniun si ndryshohen kufijtë

para 5 muajve - Gazeta Express

Tjeter reagim ka ardhur nga presidenti Ilir Meta ne lidhje me propozimin e kryeministrit Rama per Gent Cakajn nga Kosova, ne krye te Ministrise se Jashtme. Meta e ka refuzuar dekretimin e tij me nje sere...

Sërish për Cakajn, Meta: Ustai i madh, do të mësojë gjeniun si ndryshohen kufijtë

para 5 muajve - Antpress

Tjeter reagim ka ardhur nga presidenti Ilir Meta ne lidhje me propozimin e kryeministrit Rama per Gent Cakajn nga Kosova, ne krye te Ministrise se Jashtme. Meta e ka refuzuar dekretimin e tij me nje sere...

Kikia: Cakaj, emërim i sponsorizuar për ministër, s’kishte arsye për lëvizjen e Bushatit

para 5 muajve - Koha Jone

Mosdekretimi i Gent Cakajt si ministër i Jashtëm ka përplasur Kryeministrin dhe Presidentin i vendit. I ftuar në ABC News, gazetari Mentor Kikia, tha se Genti Cakaj është emër i sponsorizuar. Sipas tij,...

A do ta ulë hundën Rama apo do drejtojë me Cakën zv/ministër?

para 5 muajve - Opinion

Tashmë që Meta nuk e dekretoi ministrin e Jashtëm të propozuar nga Kryeministri, z.Gent Cakaj, mbete për tu parë plani B i kryeministrit. Dy janë alternativat: Dorëheqja e z. Bushati dhe drejtimi i ministrisë...

Shpërthejnë memet: Thaçi në krevat e Vuçiç, ndërsa Batoni…

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Pas refuzimit që kreu i shteti, Ilir Meta i bërë kandidaturës së Gent Cakajt, kanë plasur edhe memet në rrjetet sociale.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK