http://kariera.mk

Vazhdon mbyllja e lokaleve të lojërave të fatit

para 5 muajve - Albinfo

Policia e Shqipërisë njofton se ka vazhduar operacionet në gjithë territorin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin...

Jo të gjitha lojërat e fatit janë mbyllur në Shqipëri

para 5 muajve - Gazeta Observer

Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm...

Organizonin lojëra fati, dy të proceduar në Tiranë e Klos

para 5 muajve - Top Channel

Policia e Shtetit ka goditur edhe dy raste të tjera në vazhdën e operacioneve për ndëshkimin e personave që ushtrojnë ende aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. Një rast është evidentuar në Tiranë,...

Lejuan vendosjen e llotove, Policia prangos pronarët e lokaleve

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Shtetit ka proceduar sot penalisht dy shtetas të cilët kanë vijuar aktivitetin e lojërave të fatit dhe llotove. Sipas njoftimit të Policisë na pranga janë vendosur dy shtetas, pronarë lokalesh...

Nuk mbyllën lokalet e llotove, në pranga dy pronarë

para 5 muajve - Albeu

Vendimi për mbylljen e llotove nuk ka rënë në veshin e të gjithëve dhe dy pronarë lokalesh janë vënë në pranga. Ata kishin vazhduar normalisht aktivitetin e lojërave të fatit dhe llotove një në lokal Tiranë...

Televizorë dhe kompjutera për vendosjen e skedinave, procedohen penalisht dy pronarë bastesh sportive

para 5 muajve - Lexo

Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm...

Lejuan vendosjen e lotove, Policia prangos pronarët e lokaleve në Tiranë e Klos

para 5 muajve - Gazeta Express

Te tjera raste jane zbuluar nga policia te rasteve te bizneseve qe kane vijuar te ushtrojne aktivitet lojerash fati nderkohe qe veprimtaria e tyre u ndalua me ligj prej dates 1 janar te vitit qe pasa ka...

Nuk mbyllën lojërat e fatit, 2 të proceduar në Tiranë dhe Klos

para 5 muajve - Shekulli

Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm...

Vijonin aktivitetin e lojërave të fatit, dy të proceduar në Tiranë dhe Klos

para 5 muajve - Vizion Plus

Policia vijon kontrollet në të gjithë vendin për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm të lojërave të fatit. Gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar...

Kishin kthyer lokalet në salla lojërash fati, e pësojnë keq 2 pronarët në Tiranë dhe Burrel

para 5 muajve - Sot News

Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm...

Lejuan vendosjen e llotove, Policia prangos dy pronarë lokalesh

para 5 muajve - Koha Jone

P olicia e Shtetit ka proceduar sot penalisht dy shtetas të cilët kanë vijuar aktivitetin e lojërave të fatit dhe llotove. Sipas njoftimit të Policisë na pranga janë vendosur dy shtetas, pronarë lokalesh...

Operacioni për mbylljen e lojërave të fatit, dy të proceduar në Tiranë dhe Klos

para 5 muajve - Gazeta Tema

Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm...

Organizonin lojëra fati, dy të proceduar në Tiranë e Klos

para 5 muajve - KosovaPress

Një rast është evidentuar në Tiranë, që ka sjellë procedimin penal për “organizim të lotarive të palejuara” të shtetasit 41-vjeçar Z.G., pasi në ambientet e lokalit të tij u konstatuan pajisje që dyshohet...

Sfidojnë ligjin anti-lloto, policia prangos 2 persona

para 5 muajve - Java News

Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm...

Lejuan vendosjen e lotove, Policia prangos pronarët e lokaleve në Tiranë e Klos

para 5 muajve - Gazeta Observer

Te tjera raste jane zbuluar nga policia te rasteve te bizneseve qe kane vijuar te ushtrojne aktivitet lojerash fati nderkohe qe veprimtaria e tyre u ndalua me ligj prej dates 1 janar te vitit qe pasa ka...

Shqiptarëve nuk u ndahet shpirti nga lojrat e fatit, kapen mat dy shtetas

para 5 muajve - LajmiFundit

Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin në zbatim të planit të masave që po merren për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundërligjshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK