http://kariera.mk

Britani, shqiptari shkon për studime, përfundon duke kultivuar kanabis

para 5 muajve - Shekulli

Autoritetet britanike kanë arrestuar një të ri shqiptar i cili është kapur duke kultivuar kanabis. Bëhet fjalë për 22-vjeçarin Armelind Rexha, i cili kishte shkuar në Britani për të kryer studime, por...

Shqiptari shkon në Britani për master, përfundon duke kultivuar kanabis

para 5 muajve - Koha Jone

Një shqiptar është dënuar nga autoritetet britanike pasi u kap me kanabis. Bëhet fjalë për 22-vjeçarin Armelind Rexha, i cili kishte shkuar në Britani për të kryer studime, por përfundoi në kultivues kanabis....

Historia e pazakontë e shqiptarit, shkoi në Angli për studime por përfundoi në burg

para 5 muajve - Albeu

Anglia vijon të ngrejë shqetësimin për bandat shqiptare që operojnë në këtë shtet. Së fundmi në shtypin britanik është bërë :kryefjalë" historia e një të riu shqiptar 22-vjeç të quajtur, Armelind Rexha...

Shqiptari shkon në Britani për master, përfundon duke kultivuar kanabis

para 5 muajve - Arbresh

Një shqiptar është dënuar nga autoritetet britanike pasi u kap me kanabis. Bëhet fjalë për 22-vjeçarin Armelind Rexha, i cili kishte shkuar në Britani për të kryer studime, por përfundoi në kultivues kanabis....

Shqiptari shkon në Britani për master, përfundon duke kultivuar “bar”

para 5 muajve - LajmiFundit

Një shtetas shqiptar është dënuar nga autoritetet britanike pasi u kap me kanabis. Bëhet fjalë për 22-vjeçarin Armelind Rexha, i cili kishte shkuar në Britani për të kryer studime, por përfundoi në kultivues...

Shkon për të bërë masterin në Angli, shqiptari përfundon në kultivues droge

para 5 muajve - Java News

Personi në foto është Armelind Rexha, një 22-vjeçar shqiptar i cili shkoi në Britani të Madhe për të ndjekur studimet për Master. Por në vend të kësaj, ai përfundoi duke kultivuar kanabis. I riu shqiptar...

Iu drejtua Britanisë për studimet master, pranga 22-vjeçarit shqiptar

para 5 muajve - Gazeta Express

Me 2 vjet dhe 8 muaj urg është dënuar një 22 vjeçar shqiptar në Angli. Mësohet se shqiptari Armelind Rexha është kapur nga policia britanike duke u kujdesur për një fermë të mbjellë me kanabis, prej së...

I’u drejtua Britanisë për studimet master, pranga 22-vjeçarit shqiptar

para 5 muajve - Pa censure

Me 2 vjet dhe 8 muaj urg është dënuar një 22 vjeçar shqiptar në Angli. Mësohet se shqiptari Armelind Rexha është kapur nga policia britanike duke u kujdesur për një fermë të mbjellë me kanabis, prej së...

Shkoi në Angli për të përfunduar masterin, kush është i riu shqiptar që e ktheu shtëpinë në punishte të kanabisit (EMRI)

para 5 muajve - Sot News

Një 22-vjeçar shqiptar është dënuar me 2 vjet e 8 muaj burg pasi akuzohet për kultivim kanabisi me vlerë 672,000 paund. 22-vjeçari Armelind Rexha, kishte shkruar në Angli për të përfunduar studimet e tij...

EMRI/ Shkoi në Angli për të studiuar, por e kthehu shtëpinë në punishte kanabisi

para 5 muajve - Java News

Një 22-vjeçar shqiptar është dënuar me 2 vjet e 8 muaj burg pasi u shpall fajtor për kultivimin e kanabisit me vlerë 672,000 paund. Bëhet fjalë për Armelind Rexhën, i cili kishte ardhur në Britani me pretendimin...

Arrestohen dy të kërkuar për 722 kg kanabis në Pogradec

para 5 muajve - Koha Jone

Policia e Pogradecit ka prangosur dy persona të shpallur në kërkim. Në pranga përfunduan Nexhip Ibrahimllari, 37 vjeç, banues në Velçan, Maliq si dhe Emanuel Çyçllari, 27 vjeç, banues në Porodinë, Korçë....

Kapen 722 kilogramë drogë, Arrestohen dy persona

para 5 muajve - TV Koha

Dy persona janë vënë në prangat e policisë në kuadër të operacionit të koduar “Velçani”, gjatë të cilit u sekuestrua 722 kilogramë drogë. Të arrestuarit janë Nexhip Ibrahimllari, 37 vjeç, banues në Velçan,...

Arrestohen dy të kërkuar në Pogradec, iu kapën 722 kg drogë

para 5 muajve - Shekulli

Policia e Pogradecit ka arrestuar 2 persona, të shpallur në kërkim për trafik droge. Në pranga përfunduan shtetasit Nexhip Ibrahimllari 37 vjeç banues në Velçan të Maliqit dhe Emanuel Çyçllari, 27 vjeç,...

Ishin dënuar me 20 vjet burg për kanabis, 2 të arrestuar në Pogradec

para 5 muajve - Vizion Plus

Policia e Pogradecit ka arrestuar dy shtetas në kërkim, njëri prej të cilëve i dënuar me 12 vjet burg dhe tjetri i dënuar me 8 vite burg, për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Kultivimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK