http://kariera.mk

Krujë, maskat në aksion. Grabisin Benz-in për…

para 6 muajve - Top Channel

Një automjet tip Benz është grabitur në Krujë. Mësohet se makina është grabitur nën kërcënimin e armës. Disa persona të armatosur i kanë dalë përpara drejtuesit të mjetit në Thumanë. Dyshohet se mjeti...

EMRI/ Kush është pronari që maskat i grabitën Benzin në Krujë

para 6 muajve - Albeu

Disa momente më parë një grabitje me armë zjarri është shënuar në Thumanë të Krujës ku raportohet se është vjeshur një mjet tip Benz . Sipas të dhënave të para mësohet se shtetasi që iu grabit makina është...

Çfarë po ndodh në vend? Maskat godasin sërish

para 6 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Thumanë të  Fushë-Krujës. Dy persona me maska kanë grabitur një automjet të tipi ‘Benz’ me targa  AA046TA. Grabitja ka ndodhur rreth orën 21:30, ndërkohë...

Maskat zbarkojnë dhe në Krujë, të armatosur grabitin makinën

para 6 muajve - Gazeta Express

​ Një automjet tip Benz është grabitur në Krujë. Mësohet se makina është grabitur nën kërcënimin e armës. Disa persona të armatosur i kanë dalë përpara drejtuesit të mjetit në Thumanë. Dyshohet se mjeti...

Tjetër grabitje, dy persona me maska e armë i rrëmbejnë ‘Benz’-in kuksianit në Krujë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një automjet tip Benz është grabitur në Krujë. Mësohet se makina është grabitur nën kërcënimin e armës. Disa persona të armatosur i kanë dalë përpara drejtuesit të mjetit në Thumanë. Dyshohet se mjeti...

Çfarë po ndodh në vend?/ Maskat godasin sërish, grabitet automjeti në Fushë-Krujë

para 6 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Thumanë të  Fushë-Krujës. Dy persona me maska kanë grabitur një automjet të tipi ‘Benz’ me targa  AA046TA. Grabitja ka ndodhur rreth orën 21:30, ndërkohë...

E fundit/ Si e zbritën nga mjeti grabitësit shoferin

para 6 muajve - Opinion

Janë zbardhur detaje të reja lidhur mbi ngjarjen më të fundit të ndodhur në fshatin Thumanë të Fushë-Krujës ku maskat kanë grabitur një makinë. Sipas informacioneve më të fundit dy persona të maskuar i...

E FUNDIT/ Dy persona me maska e armë i rrëmbejnë ?Benz?-in kuksianit në Krujë

para 6 muajve - Albeu

Një tjetër grabitje është regjistruar mbrëmjen e sotme, në qarkun e Durrësi përkatësisht në Thumanë të Krujës. Bëhet fjalë për një grabitje me armë rreth orës 20:30, ku dy persona të maskuar dhe të armatosur...

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

para 6 muajve - Portalb

Një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar për vdekje dy këmbësore. Viktimat janë Bukurie dhe Sabie Cufaj, 56 dhe 38 vjeç, transmeton Top Channel . Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici...

Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

para 6 muajve - Koha Jone

Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës. Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe...

Tjetër grabitje, dy persona me maska vjedhin një makinë në Fushë-Krujë

para 6 muajve - Vizion Plus

Pas grabitjes në Durrës një tjetër grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Fushë-Krujë, ku maskat kanë vjedhur një makinë. Informacionet paraprake bëjnë me dije se dy persona të maskuar dhe të...

Makina përplas për vdekje dy këmbësorë…

para 6 muajve - Standard

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e Kënetës. Viktimë e këtij aksidenti janë burrë e grua dhe  po punohet për identifikimi e tyre.

E fundit/ Maskat dalin në “punë”, grabitet një automjet në rrugë

para 6 muajve - Opinion

Një tjetër grabitje ka ndodhur pak minuta më parë tashmë në rrugën e Fushë-Krujës në fshatin Thumanë. Dy persona me maska kanë grabitur një mjet tip “Benz” me targë AA056TA. Nuk ka ende të dhëna mbi dinamikën...

Aksident në Durrës, dy persona humbin jetën

para 6 muajve - Klan Kosova

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e sotme në rrugën e ish-kënetës në Durrës, transmeton Klan Kosova. Një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar për vdekje...

Aksidenti në Durrës, vdesin vjerrë e nuse

para 6 muajve - Vizion Plus

Pakujdesia në timon merr serish dy jetë njerëzish. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së shtunë në zonën e ish-këndëtës në Durrës, ku dy gra, vjehrrë dhe nuse janë përplasur për vdekje nga një automjet....

Aaksidenti në Durrës, vdesin vjerrë e nuse

para 6 muajve - Vizion Plus

Pakujdesia në timon merr serish dy jetë njerëzish. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së shtunë në zonën e ish-këndëtës në Durrës, ku dy gra, vjehrrë dhe nuse janë përplasur për vdekje nga një automjet....

Identifikohen viktimat e aksidentit në Durrës

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia ka identifikuar dy viktimat e askidentit të mbrëmjes së kësaj të shtune të ndodhur në Durrës. Sipas informacineve janë aksidentuar shtetasja me iniciale  Bukurie dhe Sabie 56 dhe 38 vjeç. Ndër...

Zbardhet aksidenti/ Gratë i mori makina përpara sapo zbritën nga autobusi

para 6 muajve - Opinion

Është zbardhur i plotë aksidenti i rëndë i ndodhur një orë më parë në Durrës. Ndryshe nga sa u raportua në fillim për një çift bashkëshortësh që humbën jetën, policia ka saktësuar se bëhet fjalë për dy...

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

para 6 muajve - Top Channel

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk...

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje dy persona

para 6 muajve - Koha.mk

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në Durrës, ku një automjet ka përplasur për vdekje dy persona. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se aksidenti ka ndodhur në zonën e ish-kënetës. Burime nga...

Burrë e grua goditen për vdekje nga vetura

para 6 muajve - Kallxo

Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në lagjen nr. 17/1. Sipas policisë “një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy...

Aksidenti me dy të vdekur, zbardhen emrat e viktimave në Durrës

para 6 muajve - Sot News

Mësohen identitetet e dy viktimave  nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas raportimeve ato janë nuse e vjehrrë dhe bëhet fjalë për shtetaset Bukurije dhe Sabije Cufaj. Para...

DETAJET/ Viktimat në Durrës ishin burrë e grua

para 6 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës në lagjen nr.17, ku një makinë ka përplasur për vdekje dy persona. Së fundmi është zbuluar...

Aksidenti në Durrës, Policia jep detajet: Ja kush janë viktimat

para 6 muajve - Koha Jone

Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar...

Aksidenti fatal që mori jetën dy këmbësorëve, policia jep detaje

para 6 muajve - Shekulli

Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar...

Burrë e grua vdesin pasi u goditën nga vetura

para 6 muajve - RTV 21

Vetura përplas për vdekje dy këmbësorë Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në lagjen nr. 17/1. Sipas policisë “një shtetas 22-vjeçar me mjetin e...

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

para 6 muajve - Lajmi.net

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk...

Aksident me pasojë vdekjen e dy personave në Durrës, dalin detaje të reja

para 6 muajve - Sot News

Janë zbardhur detajet e para nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Në këtë aksident të rëndë humbën jetën dy këmbësorë, të cilët sipas raportimeve janë burrë e grua. Shkak i këtij...

E fundit/ Tragjike, kalimtarët që humbën jetën një çift bashkëshortësh

para 6 muajve - Opinion

Është zbuluar lidhja midis dy këmbësorëve të cilët humbën jetën pak minuta më parë në Durrës. Ata janë një çift bashkëshortësh të cilët u morën përpara nga një mjet tip “Benz”. Ndërkohë po punohet për...

E rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësor

para 6 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës. Mësohet se një automjet...

Aksident në Durrës, humbin jetën dy persona

para 6 muajve - Vizion Plus

Dy persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në Durrës, pasi janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e ish-Kënetës, në Durrës ndërkohë nuk dihen akoma identiteti i...

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje 2 këmbësorë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë është shënuar në Durrës, ku makina ka përplasur për vdekje dy këmbësorë. Ngjarja  ka ndodhur në Durrës, në rrugën e ish-Kënetës. Policia ka ndaluar menjëherë drejtuesin e makinë “Benz”,...

Aksidenti i rëndë në Durrës, humbin tragjikisht jetën dy persona

para 6 muajve - Sot News

Aksident automobilistik në Durrës me pasojë vdekjen e dy personave. Dy viktimat, identiteti i të cilëve s’bëhet ende i ditur, janë përplasur nga një automjet.

E fundit/ Makina përplas për vdekje dy këmbësorë

para 6 muajve - Opinion

Një tjetër aksident tragjik është shënuar këtë mbrëmje në rrugët e Shqipërisë. Dy persona kanë humbur jetën në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti....

E FUNDIT/ Aksident me dy të vdekur në Durrës

para 6 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të shtunë në Durrës pak minuta më parë. Sipas informacioneve paraprake një makinë mësohet se ka përplasur për vdekje dy këmbësorë. Vijon...

Aksident me vdekje në Durrës

para 6 muajve - Gazeta Express

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat u përplasën nga një makinë tip BMW me...

Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësorë

para 6 muajve - Koha Jone

Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në rrugën e ish-Kënetës. Policia ka ndaluar menjëherë drejtuesin e makinë Benz, me të cilën u përplasën dy këmbësoret....

Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

para 6 muajve - Arbresh

Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës. Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe...

Detaje/ Viktimat e aksidentit në Durrës, vjehrrë dhe nuse

para 6 muajve - Java News

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik në Durrës ku dy gra këmbësore janë përplasur për vdekje nga një makinë. Sipas oranews, viktimat janë identifikuar si Bukurie Cufaj 56 vjeçe dhe Sabije Cufaj...

Maskat vjedhin makinën në Fushë Krujë

para 6 muajve - LajmiFundit

Një tjetër grabitje ka ndodhur në qarkun e Durrësit, këtë herë në Fushë-Krujë. Policia thotë se dy persona të maskuar kanë grabitur një makinë Benz me targa AA046TA. Ngjarja rreth orës 21:30, ndërsa dy...

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje dy gra

para 6 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy gra, kanë mbetur të vdekura. Sipas informacioneve, një automjet tip “BMW” ka shtypur për vdekje dy grate teksa po ecnin në...

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje burrë e grua

para 6 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy persona, burrë e grua, kanë mbetur të vdekur. Sipas informacioneve, një automjet tip “BMW” ka shtypur për vdekje çiftin teksa...

Durrës, aksidenti rezulton fatal për dy kalimtarët

para 6 muajve - Lexo

Një aksident tragjik ka ndodhur para pak çastesh në Durrës në zonën e ish – Kënetës. Burimet paraprake bëjnë me dije se një automjet tip “Benz” ka përplasur për vdekje dy kalimtarë të cilët ende nuk janë...

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësorë

para 6 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy persona kanë mbetur të vdekur. Sipas informacioneve, një automjet tip “Benz” ka shtypur për vdekje dy kalimtarë, identiteti...

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje dy kalimtarë

para 6 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy persona kanë mbetur të vdekur. Sipas informacioneve, një automjet tip “Benz” ka shtypur për vdekje dy kalimtarë, identiteti...

Durrës: Nga aksidenti, ndërrojnë jetë vjehrrë e nuse

para 6 muajve - Arbresh

Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar...

Durrës/ Aksidenti, ndërrojnë jetë vjehrrë e nuse

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur. Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar...

Durrës/ Aksident tragjik, 2 të vdekur

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte në Durrës. Dy persona, këmbësorë,  të moshës 30 dhe 45 vjeç, janë përplasur për vdekje nga një makinë tip BMW me targa AA 835 BD. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr....

Vetura përplas për vdekje dy këmbësorë në Durrës

para 6 muajve - Periskopi

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk...

E FUNDIT/ Aksident me dy të vdekur në Durrës

para 6 muajve - InfoMagazin

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të shtunë në Durrës pak minuta më parë. Sipas informacioneve paraprake një makinë mësohet se ka përplasur për vdekje dy këmbësorë. Përkatësisht aksidenti ka ndodhur...

Aksident në Durrës, vdesin dy persona

para 6 muajve - Periskopi

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk...

Aksidenti i rëndë në Durrës, dalin fotot, makina u mori jetën dy grave

para 6 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë ndodhi ne Durres mbrëmjen e sotme kur një automjet u mori jetën dy personave. Automjeti qe shkaktoi aksidentin i përket llojit ‘BMW’ siç duket dhe nga pamjet e mëposhtme. Ne lidhje...

Aksident me vdekje

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një aksident me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat u përplasën nga një makinë tip BMW me targa AA 835...

Aksident i rëndë në Durrës, dy persona humbin jetën

para 6 muajve - LajmiFundit

Policia raportoi se dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat po ecnin në rrugë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK