http://kariera.mk

Kartelet shqiptare, transportuesit e kokainës nga Amerika në Evropë

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Qendra Evropiane e Monitorimit të drogave publikon raportin vjetor për ndryshimet e tregut të Kokainës dhe rritjen e rolit të korrierëve shqiptarë. Mekanizmi i call center-ave në Ballkan dhe Evropë si...

Belgjika ka sekuestruar 50 ton kokainë

para 5 muajve - Shekulli

Më shumë se 50 ton kokainë janë konfiskuar në vitin 2018 në portin e Antuerp, Belgjikë, volumi më i madh i regjistruar ndonjëherë në vend, porti i dytë më i madh në Evropë për trafikun e mallrave, tha...

Si shpërndahet kokaina nëpërmjet call-centerave dhe korrierëve shqiptarë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një raport “bombë” i Agjencisë Evropiane për Monitorimin e Drogës (EMCDDA) ka zbuluar së fundmi se një pjesë e kokainës që pastër që furnizon tregun europian vjen nga kartelet e Ballkanit, të cilët janë...

Tregu i kokainës në BE, korrierë shqiptarë dhe call center-a droge në Ballkan

para 5 muajve - Top Channel

Transformimi që ka pësuar tregu i kokainës në Europë është kryefjala e raportit më të fundit që ka publikuar Qendra Europiane e Monitorimit të Drogave. Teksa e vendos theksin te rritja e rolit të karteleve...

Tregu i kokainës në BE me korrierë shqiptarë

para 5 muajve - Koha Jone

Qendra Europiane e Monitorimit të Drogave (EMCDDA) ka publikuar së fundmi raportin për ndryshimin në tregun e kokainës së Europës, ku ndër të tjera flet për një rritje të rolit të karteleve të Ballkanit...

E frikshme! Zbulohet puna e pistë që po zhvillohet në Call Center

para 5 muajve - LajmiFundit

Një raport “bombë” i Agjencisë Evropiane për Monitorimin e Drogës (EMCDDA) ka zbuluar së fundmi se një pjesë e kokainës që pastër që furnizon tregun europian vjen nga kartelet e Ballkanit, të cilët janë...

Tregu i kokainës në BE, korrierë shqiptarë dhe call-centera droge në Ballkan

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Transformimi që ka pësuar tregu i kokainës në Europë është kryefjala e raportit më të fundit që ka publikuar Qendra Europiane e Monitorimit të Drogave. Teksa e vendos theksin te rritja e rolit të karteleve...

Call center-a droge në Ballkan për tregun e kokainës në BE

para 5 muajve - Java News

Transformimi që ka pësuar tregu i kokainës në Europë është kryefjala e raportit më të fundit që ka publikuar Qendra Europiane e Monitorimit të Drogave. Teksa e vendos theksin te rritja e rolit të karteleve...

Tregu i kokainës në BE, korrierë shqiptarë dhe call-centera droge në Ballkan

para 5 muajve - Lajm

Transformimi që ka pësuar tregu i kokainës në Europë është kryefjala e raportit më të fundit që ka publikuar Qendra Europiane e Monitorimit të Drogave. Teksa e vendos theksin te rritja e rolit të karteleve...

Si po ndryshon tregu i kokainës në Europë, roli i korrierëve shqiptarë dhe call centerave në Ballkan

para 5 muajve - Gazeta Express

Qendra Europiane e Monitorimit të Drogave (EMCDDA) ka publikuar së fundmi raportin për ndryshimin në tregun e kokainës së Europës, ku ndër të tjera flet për një rritje të rolit të karteleve të Ballkanit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK