http://kariera.mk

Korçë, gjendet i pajetë një 65-vjeçar

para 5 muajve - Klan Kosova

Një burrë ka vdekur në rrugë, në zonën e ish-fermës në Korçë, transmeton Klan Kosova. Vasil Mati, 65 vjeç, ishte duke shkuar për në punë. Mati ishte roje në Manastirin e Çifligut. Ka qenë një banor që...

Korçë, gjendet i pajetë një 65-vjeçar. Dyshohet se…

para 5 muajve - Top Channel

Një burrë ka vdekur në rrugë, në zonën e ish-fermës në Korçë. Vasil Mati, 65 vjeç, ishte duke shkuar për në punë. Mati ishte roje në Manastirin e Çifligut. Ka qenë një banor që e ka parë trupin e rrëzuar...

EMRI/ Zbardhen detaje të reja për viktimën e gjetur në Korçë

para 5 muajve - Albeu

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme në fshatin Çiflig të Korcës. Viktima është identifikuar si Vasil Mati. Sipas raportimeve ai ka humbur jetën ndërsa shkonte të punë. Ndërsa trupi i tij...

Gjendet i vdekur një 65 vjeçar

para 5 muajve - RTV 21

Dyshohet se V.M ka vdekur duke shkuar në punë Një 65-vjeçar është gjetur i vdekur sot në Korçë. Sipas policisë, viktima është identifikuar me inicialet V.M 65-vjeç, i cili dyshohet se ka vdekur duke shkuar...

Identifikohet viktima nga i ftohti në Korçë, i dyti në pak ditë

para 5 muajve - Vizion Plus

Viktima e gjetur i pajetë në Korçë këtë të shtunë është shtetasi Vasil Mati 65 vjeç. Informacionet bëjnë me dije se 65-vjeçari banor i lagjes 18 Korçë ka humbur jetën rrugës për të shkuar në punë. Mati...

Korçë, gjendet i vdekur një 65-vjeçar

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Një 65-vjeçar nga Korça është gjetur i pajetë në rrugë. Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M dhe mësohet se ka humbur jetë duke shkuar në punë. Në trupin e 65-vjeçarit nuk janë konstatuar...

Vdes ndërsa shkonte në punë, kush është viktima i radhës i të ftohtit

para 5 muajve - Opinion

I ftohti shënon viktimën e radhës në rrugët e qyteteve këtë fillimviti. Një 65 vjeëar është gjetur i pajetë, në ish-zonën e fermës në Korçë. Viktima është identifikuar si Vasil Mati. Ai ka humbur jetën...

Gjendet i vdekur një 65-vjeçar në Korçë

para 5 muajve - Gazeta Express

Një person është gjetur pa jetë në në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut në Korçë. Viktima është identifikuar si 65 –vjeçari, Vasil Mati ndërsa trupi i tij është gjetur nga një banor i zonës. Dyshohet...

Korçë, gjendet trupi i pajetë i një 65-vjeçari, ja dyshimet e para

para 5 muajve - Opinion

Një person është gjetur pa jetë në në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut në Korçë. Viktima është identifikuar si 65 –vjeçari, Vasil Mati ndërsa trupi i tij është gjetur nga një banor i zonës. Dyshohet...

Moti i keq/ Gjendet i vdekur 65-vjeçari në Korçë

para 5 muajve - Shekulli

Një 65-vjeçar gjendet i vdekur për shkak të kushteve të rënduara atmosferike. Gjatë pasdites së sotme, një person është gjetur i vdekur në fshatin Çiflig të Korçës. Vasil Mati 65 vjeç, dyshohet se ndërroi...

Foto/ Gjendet i pajetë trupi i 65-vjeçarit, dyshime e para

para 5 muajve - Koha Jone

Një person është gjetur pa jetë  në në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut në Korçë. Burime për “BalkanWeb”, bëjnë me dije se viktima është identifikuar si 65 –vjeçari, Vasil Mati ndërsa trupi i tij...

E FUNDIT/ Gjendet një person i pajetë në Korçë, dyshimet e para

para 5 muajve - Albeu

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme në fshatin Çiflig të Korcës. Viktima është shtetasi me inicialet V.M., 65-vjeç trupi i të cilit u gjet nga fqinjët dhe është dërguar në morg për autopsinë...

Gjendet i pajetë 65-vjeçari në Korçë

para 5 muajve - Vizion Plus

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë në Korçë. Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M 65-vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetë duke shkuar në punë. Ndërkohë në trupin e 65-vjeçarit...

E rëndë në Korçë/ Gjendet i vdekur një 65-vjeçar, dyshimet e para

para 5 muajve - Sot News

Një 65 vjeçar është gjetur i vdekur ditën e sotme në fshatin Çiflig të Korçës. Bëhet fjalë për shtetasin Vasil Mati. Nga të dhënat e para raportohet se 65 vjeçarit i janë gjetur shenja dhune në trup, çka...

Identifikohet burri që humbi jetën nga i ftohti në Korçë

para 5 muajve - Java News

Viktima e gjetur i pajetë në Korçë këtë të shtunë është shtetasi Vasil Mati 65 vjeç. Informacionet bëjnë me dije se 65-vjeçari banor i lagjes 18 Korçë ka humbur jetën rrugës për të shkuar në punë. Mati...

Gjendet i vdekur në rrugë – dyshohet se pësoi sulm nga i ftohti

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Një burrë ka vdekur në rrugë, në zonën e ish-fermës në Korçë. Vasil Mati, 65 vjeç, ishte duke shkuar për në punë. Mati ishte roje në Manastirin e Çifligut. Ka qenë një banor që e ka parë trupin e rrëzuar...

Lajmi i fundit: Gjendet i vdekur një 65-vjeçar

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një person është gjetur pa jetë në në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut në Korçë. Viktima është identifikuar si 65 –vjeçari, Vasil Mati ndërsa trupi i tij është gjetur nga një banor i zonës. Dyshohet...

Gjendet i vdekur në rrugë – dyshohet  se pësoi sulm nga i ftohti

para 5 muajve - Insajderi

Një burrë ka vdekur në rrugë, në zonën e ish-fermës në Korçë. Vasil Mati, 65 vjeç, ishte duke shkuar për në punë. Mati ishte roje në Manastirin e Çifligut. Ka qenë një banor që e ka parë trupin e rrëzuar...

Gjendet i pajetë 65-vjeçari në Korçë, dyshimet e para

para 5 muajve - Java News

Një 65-vjeçar nga Korça është gjetur i pajetë në rrugë. Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M dhe mësohet se ka humbur jetë duke shkuar në punë. Ndërkohë në trupin e 65-vjeçarit nuk...

Humbi jetën nga i ftohti, identifikohet 65-vjecari në Korcë

para 5 muajve - LajmiFundit

Viktima e gjetur i pajetë në Korçë këtë të shtunë është shtetasi Vasil Mati 65 vjeç. Informacionet bëjnë me dije se 65-vjeçari banor i lagjes 18 Korçë ka humbur jetën rrugës për të shkuar në punë. Mati...

Korçë, gjendet i pajetë një 65-vjeçar

para 5 muajve - Sovrani

Një burrë ka vdekur në rrugë, në zonën e ish-fermës në Korçë. Vasil Mati, 65 vjeç, ishte duke shkuar për në punë. Mati ishte roje në Manastirin e Çifligut. Ka qenë një banor që e ka parë trupin e rrëzuar...

Gjendet i pajetë trupi i 65-vjeçarit, dyshime e para

para 5 muajve - LajmiFundit

Një person është gjetur pa jetë në në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut në Korçë. Viktima është identifikuar si 65 –vjeçari, Vasil Mati ndërsa trupi i tij është gjetur nga një banor i zonës. Dyshohet...

Plagosi me thikë të birin, lihet në burg 65-vjeçari në Korçë

para 5 muajve - Koha Jone

Ylli Sulejmani, 65-vjeçari i cili pak ditë më parë plagosi me thikë të birin pas një sherri banal në familje është lënë ditën e sotme në burg nga Gjykata e Korçës. Burime për Shqiptarja.com mësojnë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK