http://kariera.mk

Largojeni menjëherë, arsyeja pse nuk duhet të mbani një breshkë në shtëpi

para 8 muajve - Ina

Vitet e fundit njerëzit po e zgjerojnë rrethin e kafshëve të ashtuquajtura shtëpiake, duke marrë në shtëpitë e tyre edhe breshka, kavje, papagaj ekzotikë, por pa e pyetur ndonjëherë veten nëse janë të...

Largojini menjëherë, arsyeja pse nuk duhet të mbani një breshkë në shtëpi

para 8 muajve - Gazeta Express

Vitet e fundit njerëzit po e zgjerojnë rrethin e kafshëve të ashtuquajtura shtëpiake, duke marrë në shtëpitë e tyre edhe breshka, kavje, papagaj ekzotikë, por pa e pyetur ndonjëherë veten nëse janë të...

Largojeni menjëherë, arsyeja pse nuk duhet të mbani një breshkë në shtëpi

para 8 muajve - Tetova Sot

Vitet e fundit njerëzit po e zgjerojnë rrethin e kafshëve të ashtuquajtura shtëpiake, duke marrë në shtëpitë e tyre edhe breshka, kavje, papagaj ekzotikë, por pa e pyetur ndonjëherë veten nëse janë të...

Largojeni menjëherë, arsyeja pse nuk duhet të mbani një breshkë në shtëpi

para 8 muajve - Lexo

Vitet e fundit njerëzit po e zgjerojnë rrethin e kafshëve të ashtuquajtura shtëpiake, duke marrë në shtëpitë e tyre edhe breshka, kavje, papagaj ekzotikë, por pa e pyetur ndonjëherë veten nëse janë të...

Mësoni arsyen pse nuk duhet të mbani një breshkë në shtëpi, rrezik vdekjeprurës

para 8 muajve - Shekulli

Macet e qentë janë konsideruar gjithnjë si kafshë shtëpiake, por vitet e fundit njerëzit po e zgjerojnë rrethin e kafshëve të ashtuquajtura shtëpiake. Breshka, kavje, papagaj ekzotike etj Por së fundmi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK