http://kariera.mk

Çfarë shikoni në këtë rreth të kuq?

para 8 muajve - Ina

A është shikimi juaj kaq i mprehtë sa të dallojë se çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq? Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin optik në internet për të parë nëse njerëzit arrijnë të shohin diçka...

Çfarë shikoni në këtë rreth të kuq?

para 8 muajve - Gazeta Express

A është shikimi juaj kaq i mprehtë sa të dallojë se çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq? Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin optik në internet për të parë nëse njerëzit arrijnë të shohin diçka...

Çfarë shikoni në këtë rreth të kuq?

para 8 muajve - Lexo

A është shikimi juaj kaq i mprehtë sa të dallojë se çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq? Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin optik në internet për të parë nëse njerëzit arrijnë të shohin diçka...

Çfarë shikoni në këtë rreth të kuq?

para 8 muajve - Bota Press

A është shikimi juaj kaq i mprehtë sa të dallojë se çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq? Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin optik në internet për të parë nëse njerëzit arrijnë të shohin diçka...

Çfarë shihni në këtë rreth të kuq?

para 8 muajve - Gazeta Observer

A është shikimi juaj kaq i mprehtë sa të dallojë se çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq? Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin optik në internet për të parë nëse njerëzit arrijnë të shohin diçka...

Çfarë shikoni në këtë rreth të kuq?

para 8 muajve - Albeu

A është shikimi juaj kaq i mprehtë sa të dallojë se çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq? Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin optik në internet për të parë nëse njerëzit arrijnë të shohin diçka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK