http://kariera.mk

Google krijon aplikacion që transkripton të folurën

para 6 muajve - Alsat-M

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

Google krijon aplikacion që transkripton të folurën

para 6 muajve - Alsat-M

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

Google krijon aplikacion që transkripton të folurën, për të ndihmuara ata që kanë probleme me dëgjim

para 6 muajve - Sovrani

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

Krijohet aplikacioni që transkripton të folurën

para 6 muajve - LajmiFundit

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

Nëse keni problem me dëgjimin, Googel-i krijoi aplikacionin që po i habit të gjithë

para 6 muajve - Portalb

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit, Lajmi.net . Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe...

Keni probleme me dëgjim? Googel krijon aplikacionin që po i habit të gjithë

para 6 muajve - Lajmi.net

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

Keni probleme me dëgjim? Googel krijon aplikacionin që po i habit të gjithë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

Google krijon aplikacion që transkripton të folurën, për të ndihmuara ata që kanë probleme me dëgjim

para 6 muajve - Telegrafi

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

Google krijon aplikacion që transkripton të folurën, për të ndihmuara ata që kanë probleme me dëgjim

para 6 muajve - Tetova Sot

Dimitri Kanevsky është shkencëtari hulumtues në Google, që ka krijuar aplikacionin i cili transmeton në kohë reale, të folurën nga bashkëbiseduesit. Teknologjia e identifikimit të fjalëve dhe kthimit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK