http://kariera.mk

Si t’i kërkojmë falje një gruaje?

para 6 muajve - Iliria News

Sigurisht që këtu nuk futet tradhtia, për të do tu duhet të japim leksione të tjera. Por po flasim për gabimet e përditshme të jetës në çift që janë të pashmangshme. Të gjithë zemërohemi me njëri tjetrin,...

Si t’i kërkojmë falje një gruaje?

para 6 muajve - Lajm

Keni bërë një gabim dhe mendoni se ajo nuk do t’ua falë. Sigurisht që këtu nuk futet tradhtia, për të do tu duhet të japim leksione të tjera. Por po flasim për gabimet e përditshme të jetës në çift që...

Si ti kërkojmë falje një gruaje?

para 6 muajve - Infokusi

Keni bërë një gabim dhe mendoni se ajo nuk do tua falë. Sigurisht që këtu nuk futet tradhtia, për të do tu duhet të japim leksione të tjera. Por po flasim për gabimet e përditshme të jetës në çift që janë...

Si t’i kërkojmë falje një gruaje?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Keni bërë një gabim dhe mendoni se ajo nuk do t’ua falë. Sigurisht që këtu nuk futet tradhtia, për të do tu duhet të japim leksione të tjera. Por po flasim për gabimet e përditshme të jetës në çift që...

Si ti kërkojmë falje një gruaje?

para 6 muajve - Lajmi.net

Keni bërë një gabim dhe mendoni se ajo nuk do t'ua falë. Sigurisht që këtu nuk futet tradhtia, për të do tu duhet të japim leksione të tjera. Por po flasim për gabimet e përditshme të jetës në çift që...

Si ti kërkojmë falje një gruaje?

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Keni bërë një gabim dhe mendoni se ajo nuk do tua falë. Sigurisht që këtu nuk futet tradhtia, për të do tu duhet të japim leksione të tjera. Por po flasim për gabimet e përditshme të jetës në çift që janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK