http://kariera.mk

Gjenerali Votel: Tërheqja e trupave amerikane nga Siria është çështje javësh

para 6 muajve - Ina

Gjenerali amerikan, Joseph Votel, ka thënë se procesi i tërheqjes së forcave tokësore nga Siria do të nisë brenda disa javëve. Sipas tij, data e saktë se kur do të fillojë ky proces varet nga situata në...

Gjenerali Votel: Tërheqja e trupave amerikane nga Siria është çështje javësh

para 6 muajve - Klan Kosova

Gjenerali amerikan, Joseph Votel, ka thënë se procesi i tërheqjes së forcave tokësore nga Siria do të nisë brenda disa javëve. Sipas tij, data e saktë se kur do të fillojë ky proces varet nga situata në...

SHBA brenda pak javësh “braktis” Sirinë

para 6 muajve - Vizion Plus

Komandanti i Pentagonit, përgjegjës për forcat amerikane në Lindje të Mesme, Joseph Votel ka thënë se tërheqja e forcave amerikane nga Siria ka mundësi të fillojë brenda “javësh”. Gjenerali Votel, ka thënë...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Lajmi.net

Komandanti i Pentagonit, përgjegjës për forcat amerikane në Lindje të Mesme, Joseph Votel ka thënë se tërheqja e forcave amerikane nga Siria ka mundësi të fillojë brenda “javësh”. Gjenerali Votel, ka thënë...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Kallxo

Komandanti i Pentagonit, përgjegjës për forcat amerikane në Lindje të Mesme, Joseph Votel ka thënë se tërheqja e forcave amerikane nga Siria ka mundësi të fillojë brenda “javësh”. Gjenerali Votel, ka thënë...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Komandanti i Pentagonit, përgjegjës për forcat amerikane në Lindje të Mesme, Joseph Votel ka thënë se tërheqja e forcave amerikane nga Siria ka mundësi të fillojë brenda “javësh”. Gjenerali Votel, ka thënë...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Lajm

Gjenerali Votel, ka thënë më 10 shkurt se koha e saktë varet nga situata në Siri, vend në të cilin gjenden rreth 2,000 trupa amerikane, të cilët në bashkëpunim me kurdët sirianë kanë luftuar militantët...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Insajderi

Gjenerali Votel, ka thënë më 10 shkurt se koha e saktë varet nga situata në Siri, vend në të cilin gjenden rreth 2,000 trupa amerikane, të cilët në bashkëpunim me kurdët sirianë kanë luftuar militantët...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Arbresh

Komandanti i Pentagonit, përgjegjës për forcat amerikane në Lindje të Mesme, Joseph Votel ka thënë se tërheqja e forcave amerikane nga Siria ka mundësi të fillojë brenda “javësh”. Gjenerali Votel, ka thënë...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Gazeta Observer

Komandanti i Pentagonit, përgjegjës për forcat amerikane në Lindje të Mesme, Joseph Votel ka thënë se tërheqja e forcave amerikane nga Siria ka mundësi të fillojë brenda “javësh”. Gjenerali Votel, ka thënë...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - InfoMagazin

Gjenerali Votel, ka thënë më 10 shkurt se koha e saktë varet nga situata në Siri, vend në të cilin gjenden rreth 2,000 trupa amerikane, të cilët në bashkëpunim me kurdët sirianë kanë luftuar militantët...

Gjenerali Votel: Tërheqja e trupave amerikane nga Siria është çështje javësh

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gjenerali amerikan, Joseph Votel, ka thënë se procesi i tërheqjes së forcave tokësore nga Siria do të nisë brenda disa javëve. Sipas tij, data e saktë se kur do të fillojë ky proces varet nga situata në...

Tërheqja e trupave amerikane nga Siria mund të nisë brenda javësh

para 6 muajve - Ekonomia Online

Komandanti i Pentagonit, përgjegjës për forcat amerikane në Lindje të Mesme, Joseph Votel ka thënë se tërheqja e forcave amerikane nga Siria ka mundësi të fillojë brenda “javësh”. Gjenerali Votel, ka thënë...

Admirali i SHBA-së Faller: Rusia po sillet si ariu i plagosur dhe i ligësuar

para 6 muajve - Portalb

Admirali amerikan i Marinës, shefi i ri i Komandës jugore të Ushtrisë amerikane, i ngarkuar për operacione në Amerikën Jugore dhe në Karaibe, Craig Faller, ka deklaruar se SHBA- ja nuk do të duhej ta përjashtonte...

Admirali i SHBA-së Faller: Rusia po sillet si ariu i plagosur dhe i ligësuar

para 6 muajve - Koha.net

Admirali amerikan i Marinës, shefi i ri i Komandës jugore të Ushtrisë amerikane, i ngarkuar për operacione në Amerikën Jugore dhe në Karaibe, Craig Faller, ka deklaruar se SHBA- ja nuk do të duhej ta përjashtonte...

Admiral i SHBA-së Faller: Rusia po sillet si ariu i plagosur dhe i ligësuar

para 6 muajve - Koha.net

Admirali amerikan i Marinës, shefi i ri i Komandës jugore të Ushtrisë amerikane, i ngarkuar për operacione në Amerikën Jugore dhe në Karaibe, Craig Faller, ka deklaruar se SHBA- ja nuk do të duhej ta përjashtonte...

Admirali amerikan: Rusia po sillet si ariu i plagosur dhe i ligësuar

para 6 muajve - Tetova Sot

Admirali amerikan i Marinës, shefi i ri i Komandës jugore të Ushtrisë amerikane, i ngarkuar për operacione në Amerikën Jugore dhe në Karaibe, Craig Faller, ka deklaruar se SHBA- ja nuk do të duhej ta përjashtonte...

40 vjet ndërhyrje të SHBA-ve në Lindjen e Mesme!

para 6 muajve - Koha.mk

Është e vështirë të thuhet se cila do të jetë politika e Amerikës në Siri dhe kur, nëse do të ndodhë ndonjëherë, do të largohen forcat amerikane. Por, çdo politikë ka të ngjarë të jetë jo-optimale, nëse...

Ç’duhet të mësojmë nga 40 vjet ndërhyrje të SHBA-së në Lindjen e Mesme?

para 6 muajve - Portalb

Me njoftimin befasues të tërheqjes së forcave amerikane nga Siria, dhe në një masë më të vogël, shpalljen e një tërheqjeje të rreth 7.000 trupave amerikane nga Afganistani, shumë kritikë intervecionistë...

Ç’mësojmë nga 40 vjet ndërhyrje të SHBA-së në Lindjen e Mesme?

para 6 muajve - BalkanWeb

Me njoftimin befasues të tërheqjes së forcave amerikane nga Siria, dhe në një masë më të vogël, shpalljen e një tërheqjeje të rreth 7.000 trupave amerikane nga Afganistani, shumë kritikë intervecionistë...

Ç’duhet të mësojmë nga 40 vjet ndërhyrje të SHBA-së në Lindjen e Mesme?

para 6 muajve - Java News

Nga Alireza Ahmadi/ Me njoftimin befasues të tërheqjes së forcave amerikane nga Siria, dhe në një masë më të vogël, shpalljen e një tërheqjeje të rreth 7.000 trupave amerikane nga Afganistani, shumë kritikë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK