http://kariera.mk

Haiti, protestuesit kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protestë kundër presidentit të korruptuar, vriten 4 persona

para 8 muajve - Lajm

Demonstruesit e opozitës në Haiti kanë djegur goma dhe hedhin gurë, duke i kërkuar presidentit Jovenel Moise të japë dorëheqjen. Të paktën katër vetë janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur në katër...

Haiti, protestuesit kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Gazeta e re

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Katër të vdekur në protesta në Haiti

para 8 muajve - Kallxo

Protestuesit e opozitës në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke kërkuar dorëheqjen e presidentit Jovenel Moise. Së paku katër njerëz kanë vdekur dhe dhjetëra janë lënduar në protestat që kanë...

Protestuesit në Haiti kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protestuesit në Haiti kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Zhurnal

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protesta të përgjakshme në Haiti, 4 të vdekur

para 8 muajve - Gazeta Express

Protestues të shumtë të opozitës në Haiti kanë zhvilluar protesta të përgjakshme. Ata kanë hedhur gurë nëpër rrugë, kanë djegur goma dhe kanë bërë akte të tjera kundërshtuese, të cilat nga qeveria janë...

Protesta të përgjakshme në Haiti, 4 të vdekur

para 8 muajve - Shekulli

Protestues të shumtë të opozitës në Haiti kanë zhvilluar protesta të përgjakshme. Ata kanë hedhur gurë nëpër rrugë, kanë djegur goma dhe kanë bërë akte të tjera kundërshtuese, të cilat nga qeveria janë...

Katër të vdekur në protesta

para 8 muajve - RTV 21

Ata kërkojnë dorëheqjen e presidentit Moise Protestuesit e opozitës në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke kërkuar dorëheqjen e presidentit Jovenel Moise. Së paku katër njerëz kanë vdekur...

Protestuesit në Haiti kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Portalb

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protestuesit në Haiti kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Epoka e Re

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protestuesit në Haiti kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Lajm

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protestë kundër presidentit të korruptuar, vriten 4 persona

para 8 muajve - Java News

Demonstruesit e opozitës në Haiti kanë djegur goma dhe hedhin gurë, duke i kërkuar presidentit Jovenel Moise të japë dorëheqjen. Të paktën katër vetë janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur në katër...

Në Haiti kërkohet dorëheqja e presidentit

para 8 muajve - Koha.net

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protestuesit në Haiti kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Lajmi.net

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protesta të përgjakshme në Haiti, 4 të vdekur

para 8 muajve - Fakti Ditor

Protestues të shumtë të opozitës në Haiti kanë zhvilluar protesta të përgjakshme. Ata kanë hedhur gurë nëpër rrugë, kanë djegur goma dhe kanë bërë akte të tjera kundërshtuese, të cilat nga qeveria janë...

Protestuesit në Haiti kërkojnë dorëheqjen e presidentit

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Protesta të përgjakshme në Haiti, 4 të vdekur

para 8 muajve - Gazeta Observer

Protestues të shumtë të opozitës në Haiti kanë zhvilluar protesta të përgjakshme. Ata kanë hedhur gurë nëpër rrugë, kanë djegur goma dhe kanë bërë akte të tjera kundërshtuese, të cilat nga qeveria janë...

Në Haiti kërkohet dorëheqja e presidentit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

Në Haiti kërkohet dorëheqja e presidentit

para 8 muajve - Arbresh

Protestuesit opozitarë në Haiti kanë djegur goma dhe kanë hedhur gurë, duke i bërë thirrje presidentit të këtij shteti, Jovenel Moise që të japë dorëheqje. Të paktën katër persona janë vrarë dhe dhjetëra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK