http://kariera.mk

U gjeti gabimin trashanik, Apple habit me atë që bën për 14-vjeçarin

para 6 muajve - Koha Jone

Një adoleshent në Shtetet e Bashkuara të Amerikës zbuloi një të metë të sigurisë sistemin video-thirrës FaceTime të Apple është dëmëshpërbyer për këtë gjë. Mësohet se kompania Apple do t’i japë një shumë...

Adoleshenti zbuloi problemin e Apple, ja shpërblimi i kompanisë

para 6 muajve - Lexo

Një adoleshent i ShBA, i cili zbuloi një të metë të sigurisë në sistemin video-thirrës FaceTime të Apple ka marrë një dhuratë nga kompania. Apple nuk ka zbuluar shumën e saktë që do i japë 14-vjeçarit...

Apple shpërblen adoleshentin që zbuloi lëshimin e sigurisë në FaceTime

para 6 muajve - Gazeta e re

Një adoleshent amerikan i cili zbuloi një të metë të sigurisë në aplikacionin e FaceTime për thirrjet video mori një shpërblim nga Apple. Kompania nga Cupertino nuk ka zbuluar shumën e 14-vjeçarit Grant...

Apple shpërblen adoleshentin që zbuloi lëshimin e sigurisë në FaceTime

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një adoleshent amerikan i cili zbuloi një të metë të sigurisë në aplikacionin e FaceTime për thirrjet video mori një shpërblim nga Apple. Kompania nga Cupertino nuk ka zbuluar shumën e 14-vjeçarit Grant...

Apple shpërblen adoleshentin që zbuloi lëshimin e sigurisë në FaceTime

para 6 muajve - KosovaPress

Kompania nga Cupertino nuk ka zbuluar shumën e 14-vjeçarit Grant Thompson, por besohet se bëhet fjalë për para që do ta ndihmojnë në arsim, transmeton KosovaPress. I riu fitoi shpërblimin pasi gjeti një...

Zbuloi virusin në pajisje, Apple shpërblen adoleshentin

para 6 muajve - Lajmi.net

Një adoleshent i ShBA, i cili zbuloi një të metë të sigurisë në sistemin video-thirrës FaceTime të Apple ka marrë një dhuratë nga kompania. Apple nuk ka zbuluar shumën e saktë që do i japë 14-vjeçarit...

Zbuloi virusin në pajisje, Apple shpërblen adoleshentin

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një adoleshent nga Shtetet e Bashkuara, i cili zbuloi një të metë të sigurisë në sistemin video-thirrës FaceTime të Apple, ka marrë një dhuratë nga kompania. Apple nuk ka zbuluar shumën e saktë që do i...

Apple shpërblen adoleshentin që gjeti problemin në “FaceTime”

para 6 muajve - Java News

Një adoleshent i ShBA, i cili zbuloi një të metë të sigurisë në sistemin video-thirrës FaceTime të Apple ka marrë një dhuratë nga kompania. Apple nuk ka zbuluar shumën e saktë që do i japë 14-vjeçarit...

Adoleshenti zbuloi problemin e Apple, ja shpërblimi i kompanisë

para 6 muajve - Koha Jone

Një adoleshent i ShBA, i cili zbuloi një të metë të sigurisë në sistemin video-thirrës FaceTime të Apple ka marrë një dhuratë nga kompania. Apple nuk ka zbuluar shumën e saktë që do i japë 14-vjeçarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK