http://kariera.mk

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 6 muajve - Iliria News

Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë jemi të vetëdijshëm dhe bëjmë veprime që i afrojnë ose i mbajnë larg nesh të dashurit tonë. Femrat dhe meshkujt në dashuri...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e hënë 11 shkurt 2019?

para 6 muajve - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 6 muajve - Lexo

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04)- Puna: Këtë javë duhet...

Dy shenjat me fat për sot, e Hënë 11 Shkurt 2019

para 6 muajve - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde

para 6 muajve - Ina

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 6 muajve - Ina

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 6 muajve - Lajm

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 6 muajve - InfoMagazin

Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë jemi të vetëdijshëm dhe bëjmë veprime që i afrojnë ose i mbajnë larg nesh të dashurit tonë. Femrat dhe meshkujt në dashuri...

Më fatlumet dhe më të vështirat e javës. Horoskopi javor, 11-17 shkurt 2019

para 6 muajve - Lexo

Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni...

Më fatlumet dhe më të vështirat e javës. Horoskopi javor, 11-17 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota.al

Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019

para 6 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

Horoskopi/ Familja dhe miqtë, çfarë parashikojnë yjet sot për ju

para 6 muajve - Opinion

Dashi Dita është e mirë për të zhvilluar takime, intervista dhe aktivitete që kërkojnë bashkëpunim. Çdo komunikim do të jetë shumë emocional dhe nuk do arrini të kontrolloni veten. Demi Shtëpia dhe familja...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde

para 6 muajve - Lajmi.net

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

Horoskopi për ditën e hënë, 11 shkurt 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni....

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 6 muajve - Periskopi

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet...

Horoskopi i ditës së hënë, 11 Shkurt

para 6 muajve - Periskopi

Horoskopi i ditës së hënë, 11 shkurt 2019: DASHI- Pasiguria juaj sot mund t’ju bëjë agresivë duke përkeqësuar situatën  në ambientin e punës. Në planin afektiv do të jeni mosbesues në lidhje me personin...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 6 muajve - GazetaBlic

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019

para 6 muajve - Shekulli

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shkurt 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është...

Horoskopi – 11 shkurt 2019

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Dita është e mirë për të zhvilluar takime, intervista dhe aktivitete që kërkojnë bashkëpunim. Çdo komunikim do të jetë shumë emocional dhe nuk do arrini të kontrolloni veten. Demi Shtëpia dhe familja...

Horoskopi ditor/ “Javë e re fillim i ri”! Çfarë pritet të ndodhë sot me shenjën tuaj…

para 6 muajve - Sovrani

DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI Sot jeni optimist...

Horoskopi sot

para 6 muajve - PortaliOnline

Dashi Dita është e mirë për të zhvilluar takime, intervista dhe aktivitete që kërkojnë bashkëpunim. Çdo komunikim do të jetë shumë emocional dhe nuk do arrini të kontrolloni veten. Demi Shtëpia dhe familja...

Parashikimi i yjeve për sot 11 Shkurt 2019

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 6 muajve - Periskopi

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet...

Horoskopi i ditës së hënë, 11 Shkurt

para 6 muajve - Periskopi

Horoskopi i ditës së hënë, 11 shkurt 2019: DASHI- Pasiguria juaj sot mund t’ju bëjë agresivë duke përkeqësuar situatën  në ambientin e punës. Në planin afektiv do të jeni mosbesues në lidhje me personin...

Horoskopi i së Hënës

para 6 muajve - Sovrani

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

Horoskopi, 11 shkurt 2019

para 6 muajve - Arbresh

DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI Sot jeni optimist...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 6 muajve - Telegrafi

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet...

Horoskopi i datës 11 shkurt 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi Gjatë ditës së sotme do reflektoni shumë herë para se të veproni dhe çdo hap do hidhet i mirëmenduar. Jeta ne çift do vazhdoje te ece me se miri gjate gjithë kësaj dite. Nuk do keni asnjë debat apo...

Horoskopi i datës 11 shkurt 2019

para 6 muajve - TV21

Dashi Gjatë ditës së sotme do reflektoni shumë herë para se të veproni dhe çdo hap do hidhet i mirëmenduar. Jeta ne çift do vazhdoje te ece me se miri gjate gjithë kësaj dite. Nuk do keni asnjë debat apo...

5 gabimet që iu mbajnë larg nga dashuria

para 6 muajve - Lajmi.net

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

HOROSKOPI/ Dashurisë ose jepini statusin zyrtar, se jepini fund

para 6 muajve - Albeu

Dashi: Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni....

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e hënë 11 shkurt 2019?

para 6 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Demi të dëgjojë zemrën, sfida e Luanit, forcë për Peshqit… Horoskopi, e hënë 11 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota.al

Dashi Gjatë ditës së sotme do reflektoni shumë herë para se të veproni dhe çdo hap do hidhet i mirëmenduar. Jeta ne çift do vazhdoje te ece me se miri gjate gjithë kësaj dite. Nuk do keni asnjë debat apo...

Jeni larg nga dashuria sepse po i bëni këto 5 gabime. Eliminoni menjëherë ato

para 6 muajve - Sovrani

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

Hapa falsë, durimi që vihet në provë, rigjetja e qetësisë: HOROSKOPI JAVOR i PAOLO FOX 11-17 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota.al

DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte paralajmëruar se në këtë kohë...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 SHKURT 2019

para 6 muajve - Lexo

Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

Zgjidh një simbol spiritual dhe merr një mesazh

para 6 muajve - Bota.al

Elefanti Është koha për të marrë përgjegjësinë për situata që kanë filluar të dalin nga kontrolli. Mund të jetë cilado sferë e jetës suaj, në të cilën nuk ka disiplinë vetiake. Nuk ka një të mesme, ose...

Nuk keni fuqi dhe jeni të stresuar? Këto janë shenjat e lodhjes kronike dhe si mund ta trajtoni

para 6 muajve - Blitz

Shpesh na ndodh që edhe nëse kemi fjetur sa duhet, jemi ushqyer shëndetshëm dhe dita sapo ka nisur- sërish të jemi të lodhur. Nëse keni vështirësi në realizimin e detyrave të thjeshta, nuk keni fuqi dhe...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e hënë, 11 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota.al

DASHI Kujdes nga polemikat dhe konfliktet! Mundohuni t’i shmangni problemet, të paktën për këtë fillim të javës. Mund të ketë keqkuptime dhe çështje kritike edhe në dashuri, veçanërisht për ato marrëdhënie...

Këto shenja tregojnë se partneri juaj dëshiron ta kalojë gjithë jetën me ju

para 6 muajve - Lexo

“Dashuria e vërtetë nuk është numri i puthjeve që jepni, apo sa shpesh i merrni ato; dashuria e vërtetë është ndjenja që vazhdon ende edhe pas puthjes”. 1.Ai të vendos gjithmonë në vend të parë Eksperti...

Horoskopi ditor, e Hënë 11 Shkurt 2019

para 6 muajve - Java News

Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni....

Do mbledhin lekë me thasë, 3 shenjat që do të pasurohen gjatë ditëve në vijim

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Edhe pse punojmë shumë apo kërkojmë të bëjmë para pafund, e ardhmja është e shkruar dhe secili do të marrë atë që është parashikuar. Për vitin 2019-të, astrologët kanë parashikuar që 3 shenjat më me fat...

Cilin veprim do të bënit të parin në këtë situatë? Rezultati tregon shumë për ju

para 6 muajve - Telegrafi

Ka një sërë gjërat që mund të mësoni për veten tuaj nga veprimet ose gjuha e trupit Me siguri juve ju pëlqejnë testet e ndryshme të personalitetit, pasi mësoni gjëra për veten, por edhe e kaloni kohën...

Horoskopi javor/ Stres dhe vështirësi, ja si parashikohet java për shenjat

para 6 muajve - Opinion

Java nuk do të nisë fort e mbarë në aspektin profesional. Ditën e hënë, më datë 11, mund të hasni ndonjë vështirësi, por nuk është asgjë për t’u alarmuar. Situata do të përmirësohet gjatë ditëve në vazhdim....

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Opinion

Sot do të përjetoni situata të pakëndshme. Ju mund të bëni sjellje të pazakonta për t’i rënë në sy një personi që ju pëlqen. Gjysma e dytë e ditës ka të ngjarë të përbëhet nga udhëtime dhe takime jashtë...

Horoskopi ditor: 10 shkurt 2019

para 6 muajve - LajmiFundit

Dashi Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të marrin...

Horoskopi për ditën e sotme

para 6 muajve - Lajmi.net

Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme. Dashi Dita e diel për këtë shenjë do të sjellë përjetime e situata të pakëndshme. Ju mund të bëni sjellje të pazakonta për t’i rënë në sy një personi që...

Horoskopi, e dielë 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Koha Jone

Dashi Kjo e dielë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mënyrë që të reduktoni dëmet. Mundohuni që të përqendroheni tek ndjenjat, pasi kjo do të...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: PESHORJA Dielli dhe Plutoni do ju bëjnë më optimistë gjatë kësaj dite dhe të gatshëm për të rimëkëmbur gjithçka që keni lënë pas dore. Ju të dashuruarit...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shkurt 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dita e diel për këtë shenjë do të sjellë përjetime e situata të pakëndshme. Ju mund të bëni sjellje të pazakonta për t’i rënë në sy një personi që ju pëlqen. Gjysma e dytë e ditës ka të ngjarë të përbëhet...

Horoskopi për ditën e sotme, ja shenjat që do bëhet me lekë

para 6 muajve - Sot News

Dashi-Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të...

Horoskopi, 10 shkurt 2019Horoskopi

para 6 muajve - Bota Press

Parashikimi i yjeve sot DASHI Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën...

Horoskopi, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të...

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Sovrani

Ankthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje.Ankthi mund të...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 6 muajve - GazetaBlic

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të...

Horoskopi, 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve sot DASHI Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën...

Horoskopi – 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën ishin një sekret i fshehte....

Horoskopi, 10 shkurt 2019Horoskopi, 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota Press

Parashikimi i yjeve sot DASHI Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën...

Horoskopi, 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Arbresh

DASHI Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën ishin një sekret i fshehte....

Horoskopi i datës 10.02.2019

para 6 muajve - Sovrani

DASHI Sot do të jeni pjesë e një aktiviteti social. Ju do të takoni disa persona të rëndësishëm, dhe do të bëni biseda të ndryshme me ta. Në mbrëmje do të qëndroni me partnerin tuaj. DEMI Sot dëshironi...

Horoskopi sot

para 6 muajve - PortaliOnline

DASHI Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën ishin një sekret i fshehte....

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Ina

Ankthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje. Ankthi mund të...

Horoskopi, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Iliria News

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në...

Horoskopi ditor, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - RTV 21

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: PESHORJA Dielli dhe Plutoni do ju bëjnë më optimistë gjatë kësaj dite dhe të gatshëm për të rimëkëmbur gjithçka që keni lënë pas dore. Ju të dashuruarit...

Frikë nga rrëzimi, nostalgji, por edhe emocione të forta. Horoskopi i sotëm, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota.al

Dashi Fati nuk do jetë në anën tuaj gjatë kësaj dite dhe shumë gjëra do ju ecin keq. Për ju që keni një lidhje kjo e do jetë një dite tejet e vështirë. Nuk do merreni vesh mirë me atë që keni në krah dhe...

Horoskopi i së dielës/ Ja shenja që do bëhet me lek

para 6 muajve - Koha Jone

Ky është horoskopi për ditën e nesërme, e diel, 10 shkurt 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet...

HOROSKOPI/ Fejesë ose martesë, kësaj shenje do t?i ndryshojë jeta rrënjësisht

para 6 muajve - Albeu

Dashi Dashuria : Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e diel, 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Bota.al

Një tjetër javë mbyllet me këtë të diel, 10 shkurt 2019? Si do të jetë ajo? Le ta zbulojmë përmes parashikimeve të astrologut të famshëm, Paolo Fox. DASHI Për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit, protagoniste...

A ju bën partneri juaj të dëshpëruar?

para 6 muajve - Gazeta Liria

Gjithmonë gjen arsye të reja për grindje, kështu që qetësia në lidhje me një person të tillë është gati e pamundur Nëse shpesh jeni të palumtur me partnerin tuaj, nëse ndiheni keq, nëse jeni nën stres...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 10 SHKURT 2019

para 6 muajve - Lexo

Dashi Kjo e dielë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mënyrë që të reduktoni dëmet. Mundohuni që të përqendroheni tek ndjenjat, pasi kjo do të...

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Tetova Sot

nkthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje, njofton Klan Kosova....

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Lajmi.net

Ankthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje. Ankthi mund të...

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Infokusi

Ankthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje. Ankthi mund të...

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Arbresh

Ankthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje, njofton Klan Kosova....

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Klan Kosova

Ankthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje, njofton Klan Kosova....

Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është duke vuajtur nga ankthi

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ankthi dhe depresioni janë bërë sëmundjet që po prekin shumë njerëz në mbarë botën. Ai mund të ndikojë edhe në lidhjen mes një çifti nëse njëri prej tyre është i prekur nga kjo sëmundje. Ankthi mund të...

Keni bërë një përshtypje të keqe të parë? Ja si ta rregulloni

para 6 muajve - Ekonomia Online

Përshtypja e parë ka shumë rëndësi dhe të gjithë mundohen të bëjnë një të mirë. Mirëpo për arsye nga më të ndryshmet ndodh edhe e kundërta. Çfarë të bëni në këtë rast? Mos u shqetësoni pasi ka një mënyrë...

Më thuaj shenjën zodiakale, të të them çfarë të shkakton ankth

para 6 muajve - Koha Jone

Horoskopi influencon mbi personalitetin tonë, mënyrën e të qënit dhe ndikon edhe në gjërat që na shkaktojnë ankth. Le të shohim në detaj se çfarë shkakton ankth në çdo shenjë zodiakale: Dashi Ju mendoni...

Horoskopi ditor, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Portalb

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në...

Horoskopi ditor, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Java News

Dashi Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të...

Horoskopi ditor, e diel 10 shkurt 2019

para 6 muajve - Flaka

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në...

Horoskopi/ Ky është parashikimi për ditën e sotme, 9 shkurt 2019

para 6 muajve - Java News

Dashi Do keni një mënyrë të veçantë komunikimi dhe do të dilni lehtësisht nga situatat delikate që mund të krijohen ndonjëherë. Periudha më e favorshme për projekte të mëdha është pjesa e dytë e ditës....

Çfarë do të ndodhë sot me shenjën tuaj sipas parashikimit të Paolo Fox? E zbuloni tani!

para 6 muajve - Sot News

Mbërritëm tek e shtuna. Si parashikohet kjo ditë e parë e fundjavës? E zbulojmë së bashku me parashikimet e astrologut të famshëm Paolo Fox, për secilën shenjë: DASHI Edhe sot, ata që janë lindur nën shenjën...

Horoskopi ditor, 9 shkurt 2019, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 6 muajve - Opinion

Do keni një mënyrë të veçantë komunikimi dhe do të dilni lehtësisht nga situatat delikate që mund të krijohen ndonjëherë. Periudha më e favorshme për projekte të mëdha është pjesa e dytë e ditës. Kjo ditë...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 shkurt 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Do keni një mënyrë të veçantë komunikimi dhe do të dilni lehtësisht nga situatat delikate që mund të krijohen ndonjëherë. Periudha më e favorshme për projekte të mëdha është pjesa e dytë e ditës....

Horoskopi – 9 shkurt 2019

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Mos kini turp të shprehni mendimet tuaja, edhe në debatet më të nxehta. Gjendeni mes personave të arsyeshëm të cilët reflektojnë. Demi Sot do të keni vërtet për të bërë shumë gjëra, të cilat do t’ia...

Horoskopi i së shtunës

para 6 muajve - Sovrani

Parashikimi i yjeve sot. DASHI Urani është ai që do ndikojë më tepër në jetën sentimentale të çifteve. Nëse jeni të pakënaqur me jetën tuaj sentimentale ditët e fundit, do kërkoni së bashku me partnerin...

HOROSKOPi/ Kjo e shtunë është një ditë e favorshme për këtë shenjë

para 6 muajve - Albeu

Dashi Kjo e shtunë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mënyrë që të reduktoni dëmet. Mundohuni që të përqendroheni tek ndjenjat, pasi kjo do...

Horoskopi ditor, e shtunë 09 shkurt 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi Ka shumë mundësi që gjatë kësaj jave të jeni shumë impulsivë dhe të bëni gjëra tmerrësisht të gabuara. Nëse keni një lidhje, atmosfera në çift do jetë elektrizuese. Nuk këshillohet të merrni vendime...

Njohje të reja, ndarje dhe tradhti? Ja si parashikohet horoskopi në muajin e dashurisë

para 6 muajve - Shekulli

DASHI Në aspektin e ndjenjave, shkurti do të jetë një periudhë meditimi. Kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet në çift do të përfundojnë apo do të hasin vështirësi të pakapërcyeshme, por që ju vetë do të...

Këto janë 10 arsyet përse është më mirë të jesh vetëm sesa në një lidhje

para 6 muajve - Gazeta Liria

Të gjithë ne duam të ndjejmë dashuri dhe do të ishim të gatshëm të sakrifikonim edhe lumturinë tonë për hir të dashurisë. Ndonjëherë kjo gjë është tepër e dëmshme për zhvillimin personal. Për më tepër...

Horoskopi ditor, e shtunë 9 shkurt 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Kjo e shtunë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mënyrë që të reduktoni dëmet. Mundohuni që të përqendroheni tek ndjenjat, pasi kjo do...

Horoskopi ditor, e premte 8 shkurt 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Mund të përballeni me disa tensione sidomos lidhur me sferën familjare dhe sentimentale. Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të yjeve, ku do të rigjeni qetësinë dhe do të keni reflektim të thellë....

Horoskopi ditor, e Shtunë 9 Shkurt 2019

para 6 muajve - Java News

Dashi Kjo e shtunë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mënyrë që të reduktoni dëmet. Mundohuni që të përqendroheni tek ndjenjat, pasi kjo do...

10 arsyet pse të jesh ‘single’ është më mirë se të jesh në një marrëdhënie

para 6 muajve - Sovrani

Të gjithë ne duam të ndjejmë dashuri dhe do të ishim të gatshëm të sakrifikonim edhe lumturinë tonë për hir të dashurisë. Ndonjëherë kjo gjë është tepër e dëmshme për zhvillimin personal. Për më tepër...

Dy shenjat e Horoskopit më me fat për sot, 8 Shkurt 2019

para 6 muajve - Java News

Demi Do të përjetoni një ditë mjaft të favorshme nën ndikimin pozitiv të yjeve. Në sferën profesionale duhet të vlerësoni me kujdes të gjitha mundësitë me të cilat përballeni. Ndërsa sa i takon ndjenjave...

Përse vetmia është gjë e mirë për ju

para 6 muajve - Gazeta Observer

Të gjithë ne kemi dëshirë të dashurojmë e të ndihemi të dashuruar, dhe ndonjëherë jemi të gatshëm ta sakrifikojmë edhe lumturinë tonë hatri i dashurisë. Por, siç duket lidhjet romantike mund të jenë të...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 shkurt 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi A ju ka shkaktuar lodhje dëshira për sukses? Nuk është keq që të tregoheni agresiv në arritjen e synimeve tuaja, por duhet të jeni të vetëdijshëm për faktin se jo të gjithë janë në orarin tuaj dhe...

Horoskopi – 8 janar 2019

para 6 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Urani është ai që do ndikojë më tepër në jetën sentimentale të çifteve. Nëse jeni të pakënaqur me jetën tuaj sentimentale ditët e fundit, do kërkoni së bashku me partnerin t’i zgjidhni problemet....

Fati juaj sot sipas Horoskopit

para 6 muajve - Sovrani

Parashikimi i yjeve sot. DASHI Urani është ai që do ndikojë më tepër në jetën sentimentale të çifteve. Nëse jeni të pakënaqur me jetën tuaj sentimentale ditët e fundit, do kërkoni së bashku me partnerin...

Horoskopi ditor, e premte 08 shkurt 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi Sot do jeni shumë më realistë dhe do i kuptoni edhe gabimet që keni bërë. Nëse jeni në një lidhje, duke filluar nga mesdita, gjërat do përmirësohen jashtëzakonisht. Do mendoni t’i bëni edhe surpriza,...

HOROSKOPI/ Një ditë plot suksese, kjo shenjë po ngjit shkallët e karrierës

para 6 muajve - Albeu

Dashi Mund të përballeni me disa tensione sidomos lidhur me sferën familjare dhe sentimentale . Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të yjeve, ku do të rigjeni qetësinë dhe do të keni reflektim të thellë....

FATI YT SOT, HOROSKOPI 8 SHKURT 2019

para 6 muajve - Lexo

DASHI Këtë të premte, si dhe të shtunën dhe të dielën, njerëzit e lindur nën shenjën e Dashit kanë Hënën joharmonike me Venusin dhe një Saturn kompleks: ju duhet të përpiqeni të kufizoni dëmin, mos u fusni...

Përse jeni vetëm, si ndikon shenja e horoskopit në marrëdhëniet tuaja

para 6 muajve - Opinion

Jeni vetëm sepse nuk dini të trajtoni marrëdhëniet kur kalojnë nëpër fazën e parë dhe bëhen serioze me një person. Kur je e dashuruar, bëhesh shumë entuziaste dhe ngjitëse dhe do të donit që të gjithë...

Një replikë e detyrurar me vulgun dhe banalitetin politik në Kuvend

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Elisa Spiropali Edhe në rast se ne do ta kishim bërë me plan që në këto dy seanca opozita të shfaqte anën e vet më qesharake, më vulgare dhe më banale, nuk do mund ta kishim thurur në mënyrë kaq perfekte....

Një replikë e detyrurar me vulgun dhe banalitetin politik në Kuvend

para 6 muajve - Java News

Nga Elisa Spiropali/ Edhe në rast se ne do ta kishim bërë me plan që në këto dy seanca opozita të shfaqte anën e vet më qesharake, më vulgare dhe më banale, nuk do mund ta kishim thurur në mënyrë kaq perfekte. Shembulli...

Përse jeni vetëm, si ndikon shenja e horoskopit në marrëdhëniet tuaja

para 6 muajve - LajmiFundit

Dashi Jeni vetëm sepse nuk dini të trajtoni marrëdhëniet kur kalojnë nëpër fazën e parë dhe bëhen serioze me një person. Kur je e dashuruar, bëhesh shumë entuziaste dhe ngjitëse dhe do të donit që të gjithë...

Horoskopi ditor, e premte 8 shkurt 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Mund të përballeni me disa tensione sidomos lidhur me sferën familjare dhe sentimentale. Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të yjeve, ku do të rigjeni qetësinë dhe do të keni reflektim të thellë....

Horoskopi ditor, e Premte 8 Shkurt 2019

para 6 muajve - Java News

Dashi Mund të përballeni me disa tensione sidomos lidhur me sferën familjare dhe sentimentale. Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të yjeve, ku do të rigjeni qetësinë dhe do të keni reflektim të thellë....

Karakteristikat se si të dalloni një person shumë të ndjeshëm

para 6 muajve - Gazeta Observer

Çdo i pesti person në botë i takon këtij grupi njerëzish, përkatësisht 20 për qind e personave. A jeni edhe ju ndër ta? Jetojmë në botën në të cilën na edukojnë që ndjenjat t’i mbajmë për vete, si shprehje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK