http://kariera.mk

Sot, vendimi për Tahirin. Fanset e ish-ministrit në gjykatë

para 8 muajve - Top Channel

Sot do të zhvillohet seanca për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Kjo seancë u shty gjatë javës së kaluar dhe ka të njëjtin objekt: kundërshtimin e ish-ministrit, i cili refuzon zgjatjen e afateve...

Zgjatja e hetimeve, Tahiri tek Krimet e Rënda

para 8 muajve - Koha Jone

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka ankimuar zgjatjen e afatit të hetimeve për herë të 5-të.

Shqipëria vendi i çudirave, qytetarët stampojnë ish- ministrin në bluza, shkojnë e mbështesin në gjykatë

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri pritet të dalë përballë Gjykatës së Krimeve të rënda lidhur me kërkesën e tij për mbylljen e hetimeve dhe mos shtyrjen e afateve. Seanca për kërkesën e tij u shty...

Në mbështetje të Tahirit, fanset “pushtojnë” Gjykatën

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Pritet të mbahet sot seanca për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Vendimi do të jepet në orën 13:00, por mbështetëset e Saimir Tahirit janë paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda me bluza të...

Kërkoi mbyllje të hetimeve, shtyhet seanca për Jaeld Çelën

para 8 muajve - Shekulli

Ish-shefi i Policisë së Vlorës i dyshuar si garantor i grupit të “Habilajve” në trafikun e drogës, Jaeld Çela, ditë më parë iu drejtuar me anë të avokatit Gjykatës së Krimeve të Rënda ku kërkoi mbylljen...

Tahiri shkon në Gjykatë, nis seanca ndaj ish-ministrit të Brendshëm

para 8 muajve - Java News

Pas ankimimit të shtyrje të afateve për hetimet, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka shkuar ditën e sotme në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Ndërkohë, ka nisur seanca për çështje e Tahirit, i cili akuzohet...

Kërkoi mbyllje të hetimeve, shtyhet seanca për Jaeld Çelën

para 8 muajve - BalkanWeb

Ish-shefi i Policisë së Vlorës i dyshuar si garantor i grupit të “Habilajve” në trafikun e drogës, Jaeld Çela, ditë më parë iu drejtuar me anë të avokatit Gjykatës së Krimeve të Rënda ku kërkoi mbylljen...

Ankimoi zgjatjen e afateve të hetimit, shtyhet vendimi për ish-drejtorin e Policisë Vlorë Jaeld Çela

para 8 muajve - Koha Jone

Shtyhet për në datën 14 shkurt vendimi për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, I akuzuar si pjesë e grupit të strukturuar kriminal që merrej me trafikim të lëndëve narkotike. Pak ditë më parë...

I akuzuar për lidhje me Habilajt, Prokuroria bën lëvizjen e radhës ndaj ish-shefit të Policisë

para 8 muajve - Sot News

Sot pritej që të zhvillohej seanca e ankimimit të ish-shefit të Policisë së Vlorës, Jaeld Çela. Mirëpo mësohet se kërkesa e tij është shtyrë dhe seanca do të mbahet në datën 14 shkurt. Jaed Çela është...

Kërkoi mbylljen e hetimeve, shtyhet vendimi për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës

para 8 muajve - Java News

Shtyhet për në datën 14 shkurt vendimi për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, I akuzuar si pjesë e grupit të strukturuar kriminal që merrej me trafikim të lëndëve narkotike. Pak ditë më parë...

Tahiri te Krimet e Rënda, ankimon shtyrjen e hetimeve

para 8 muajve - Telegrafi

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri pritet të dalë përballë Gjykatës së Krimeve të Rënda lidhur me kërkesën e tij për mbylljen e hetimeve dhe mosshtyrjen e afateve. Seanca për kërkesën e tij, u shty...

Tahiri te Krimet e Rënda, ankimon shtyrjen e hetimeve

para 8 muajve - Lajm

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri pritet të dalë përballë Gjykatës së Krimeve të Rënda lidhur me kërkesën e tij për mbylljen e hetimeve dhe mosshtyrjen e afateve. Seanca për kërkesën e tij, u shty...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK