http://kariera.mk

Shala bëhet me klub të ri

para 8 muajve - Koha.mk

Mesfushori i ekipit kombëtar të Kosovës, Herolind Shala ishte lojtar i lirë pasi refuzoi ta vazhdonte kontratën me klubin nga niveli i dytë i futbollit norvegjez, Start dhe tani ka vendosur ta vazhdojë...

Herolind Shala nënshkruan kontratë dyvjeçare me Valerengan

para 8 muajve - Klan Kosova

Mesfushori i përfaqësueses kosovare, Herolind Shala, ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me skuadrën e famshme norvegjeze Valerenga. Ai është shprehur i lumtur që ka arrit të bëhet pjesë e një klubi të madh...

Zyrtare: Mesfushori kosovar transferohet në Norvegji

para 8 muajve - Albeu

Mesfushori kosovar , Herolind Shala është transferuar te klubi norvegjez, Valerenga . Drejtori sportiv i Valerengas, Jorgen Ingebrigtsen ka thënë se janë shumë të lumtur që e kanë fituar garën për Shalën....

Zyrtare: Mesfushori i Kosovës bëhet me klub të ri

para 8 muajve - Gazeta Express

Herolid Shala është transferuar në klubin norvegjez Valerenga, si lojtar i lirë nga Start të hënën. Mesfushori i ekipit kombëtar të Kosovës, Herolind Shala ishte lojtar i lirë pasi refuzoi ta vazhdonte...

ZYRTARE: Herolind Shala transferohet te pesë herë kampioni norvegjez

para 8 muajve - Lajmi.net

Herolind Shala është bërë me skuadër të re. Pas largimit nga IF Star, Herolind Shala është transferuar te një skuadër edhe më e madhe. Mesfushori kosovar është transferuar te klubi norvegjez, Valerenga,...

Zyrtare: Herolind Shala kalon tek gjiganti norvegjez

para 8 muajve - GazetaBlic

Herolind Shala është bërë me skuadër të re pas largimit nga IF Star. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës ka nënshkruar me skuadrën e famshme norvegjeze Valerenga. Pesë herë kampionët norvegjez kanë fituar...

Herolid Shala kalon te Valerenga

para 8 muajve - Lajm

Herolid Shala është transferuar në klubin norvegjez Valerenga, si lojtar i lirë nga Start të hënën. Mesfushori i ekipit kombëtar të Kosovës, Herolind Shala ishte lojtar i lirë pasi refuzoi ta vazhdonte...

Zyrtare: Herolind Shala bëhet me skuadër të re, nënshkruan me pesë herë kampionin norvegjez Valerenga

para 8 muajve - Telegrafi

Herolind Shala është bërë me skuadër të re pas largimit nga IF Star. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës ka nënshkruar me skuadrën e famshme norvegjeze Valerenga. Pesë herë kampionët norvegjez kanë fituar...

Kjo është skuadra e re e Shalës

para 8 muajve - Epoka e Re

Herolind Shala edhe zyrtarisht është transferuar në klubin norvegjez Valerenga, si lojtar i lirë nga Start. Reprezentuesi i Kosovës sot (e hënë) ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me Valerengan. “Valerenga...

HEROLIND SHALA BEFASON ME KLUBIN E RI

para 8 muajve - Insajderi

Reprezentuesi kosovar, Herolind Shala, është bërë me skuadër të re pas largimit nga IF Star. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës ka nënshkruar me skuadrën e famshme norvegjeze Valerenga. Skuadra nga...

Zyrtare: Mesfushori i Kosovës bëhet me klub të ri

para 8 muajve - Ekonomia Online

Herolid Shala është transferuar në klubin norvegjez Valerenga, si lojtar i lirë nga Start të hënën. Mesfushori i ekipit kombëtar të Kosovës, Herolind Shala ishte lojtar i lirë pasi refuzoi ta vazhdonte...

Herolind Shala transferohet te pesë herë kampioni norvegjez

para 8 muajve - Ekonomia Online

Herolind Shala është bërë me skuadër të re. Pas largimit nga IF Star, Herolind Shala është transferuar te një skuadër edhe më e madhe. Mesfushori kosovar është transferuar te klubi norvegjez, Valerenga,...

ZYRTARE/ U largua nga KOMËBTARJA, mesfushori shqiptar bëhet me skuadër të re

para 8 muajve - Newsport

Herolind Shala bëhet me skuadër të re. Tashmë është zyrtare që mesfushori i kombëtares kosovare ka gjetur ekipin e ri ku do të vazhoi karrierën e tij. Pas largimit nga IF Star, Shala ka firmosur me skuadrën norvegjeze...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK