http://kariera.mk

Ministria e Arsimit së shpejti me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet...

Njoftim i rëndësishëm për nxënësit, orët e humbura të grevës do të zëvendësohen

para 6 muajve - OraInfo

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi kapritur sot në një takim drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për përgatitjet për procese të rëndësishme...

Ministria e Arsimit së shpejti me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - GazetaBlic

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet...

MAShT shumë shpejtë me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Infokusi

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet...

Ministri Bytyqi takoi drejtorët komunalë të arsimit

para 6 muajve - Infokusi

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), ku është biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet për procese...

Ministria e Arsimit së shpejti me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Insajderi

Ndër të tjera në takim u diskutua është mundësia e zëvendësimit të orëve të humbura gjatë grevës në arsim dhe kohën më të përshtatshme kur mund të bëhet ky zëvendësim, por edhe për zbatueshmërinë së vendimit...

Ministria e Arsimit së shpejti me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet...

Ministria e Arsimit me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Bota Press

Botapress 11 Shkurt-Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit...

MAShT shumë shpejtë me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet...

MAShT shumë shpejtë me vendim për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Arbresh

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi sot është takuar me drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet...

Ministri Bytyqi takon drejtorët e Drejtorive Komunale, flasin për zëvendësimin e orëve të humbura

para 6 muajve - Epoka e Re

Ministri i Arsimit, Shyqyri Bytyqi, ka takuar sot drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit (DKA), me të cilët ka biseduar për shumë çështje të arsimit dhe përgatitjet për procese të rëndësishme në arsimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK