http://kariera.mk

Digjet banesa, humbin jetën dy të rinj shqiptarë në Belgjikë

para 6 muajve - Opinion

Dy shqiptarë kanë humbur jetën brënda banesës së tyre në Belgjikë. Mësohet se banesa është përfshirë nga flakët e si pasojë janë ndarë nga jeta Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë

para 6 muajve - Aktuale

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, P. H (24 vjeç) nga Berati dhe V.P...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë

para 6 muajve - Klan Kosova

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, P. H (24 vjeç) nga Berati dhe V.P...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë

para 6 muajve - Alsat-M

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë (Emrat+Foto)

para 6 muajve - Top Channel

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë (Emrat+Foto)

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj 24 vjeç...

Zjarr në banesën e tyre në Belgjikë, humbin jetën dy shqiptarë

para 6 muajve - Koha Jone

Dy shqiptarë kanë humbur jetën në Belgjikë pasi shtëpia ku ata jetonin u përfshi nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Dilbeek ditën e premte. Sipas të dhënave të para, shqiptarët ndodheshin...

Tragjedi në Belgjikë, dy shqiptarë digjen brenda banesës (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Dy shqiptarë ka humbur jetën në Belgjikë, si pasojë i një zjarri të madh të rënë në shtëpinë ku ata jetonin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Dilbeek ditën e premte. Sipas të dhënave të para, shqiptarë...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë

para 6 muajve - Flaka

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë

para 6 muajve - Lajm

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj (24...

Humbin jetë dy të rinj shqiptarë pas zjarrit në një banesë në Belgjikë

para 6 muajve - GazetaBlic

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi....

Bruksel, digjet shtëpia, ndërrojnë jetë 2 shqiptarë

para 6 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në një banesë. Banesa është përfshirë nga zjarri ku kanë humbur jetën dhe dy të rinj shqiptarë që jetonin në Bruksel. Mësohet se ngjarja ka ndodhur ditën e premte,...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë nga Berati dhe Durrësi

para 6 muajve - Gazeta Express

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi....

Belgjikë/ Digjet banesa, humbin jetën 2 shqiptarë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi....

Tragjedi në Belgjikë, humbin jetën dy shqiptarë

para 6 muajve - LajmiFundit

Dy shqiptarë ka humbur jetën në Belgjikë, si pasojë i një zjarri të madh të rënë në shtëpinë ku ata jetonin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Dilbeek ditën e premte. Sipas të dhënave të para, shqiptarët...

Këta janë dy të rinjtë shqiptarë që vdiqën pas zjarrit në një banesë në Belgjikë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi....

Merr flakë banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë

para 6 muajve - Periskopi

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi....

Digjet banesa në Belgjikë, humbin jetën dy të rinj shqiptarë nga Berati dhe Durrësi

para 6 muajve - Arbresh

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi....

Vdesin dy të rinj shqiptarë pas zjarrit në një banesë në Belgjikë

para 6 muajve - Insajderi

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve shqiptarë. Mësohet se viktima mbetën Pelivan Hysaj nga Berati, 24 vjeç dhe 23 vjeçari Venedik Pirushi nga Durrësi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK