http://kariera.mk

Përfundon takimi i krerëve të shtetit

para 6 muajve - Gazeta Express

Para pak minutash ka përfunduar takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim...

Edhe Haradinaj del nga takimi i liderëve

para 6 muajve - GazetaBlic

13: 08- Para pak çastesh nga takimi i liderëve ka dalë edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, shkruan Gazeta Blic. Brenda objektit të Kuvendit tashmë gjendet presidenti, Hashim Thaçi dhe kryetari...

Limaj e Hoxhaj dalin nga takimi

para 6 muajve - Lajmi.net

Dy zëvendëskryeministrat, Enver Hoxhaj dhe Fatmir Limaj, kanë dalë nga takimi i thirrur nga kryeparlamentari Kadri Veseli. Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj dhe Fatmir Limaj, para pak çastesh kanë dalë...

Përfundon takimi i liderëve, Limaj del nga takimi

para 6 muajve - GazetaBlic

Para pak minutash ka përfunduar takimi i liderëve të vendit i thirrur nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, shkruan Gazeta Blic. I pari që ka dalë nga ky takim ishte kryetari i NISMA-së dhe...

Ka filluar takimi i krerëve shtetëror, ja çka po diskutohet

para 6 muajve - OraInfo

Taksa dhe dialogu me Serbinë kanë bërë që të mblidhen sot sërish krerët e shtetit. Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit...

Krerët e shtetit të Kosovës diskutojnë për dialogun

para 6 muajve - Alsat-M

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut me Serbinë. Takimi po mbahet në kabinetin e Kryetarit të Kuvendit, Kadri...

Nis takimi Thaçi-Veseli-Haradinaj-Limaj

para 6 muajve - Klan Kosova

Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj. Ky takim...

Nis takimi i krerëve të shtetit

para 6 muajve - Gazeta Express

Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim është...

Veseli mbledh krerët e shtetit, diskutohet për dialogun

para 6 muajve - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe ekipin shtetëror për dialog. Telegrafi merr vesh se takimi ka nisur në orën 12:00, dhe temë diskutimi nuk është taksa....

Veseli mbledh krerët e shtetit për dialogun

para 6 muajve - RTV 21

Krerët e vendit po diskutojnë rreth çështjes së dialogut Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut. Takimi po mbahet...

Veseli mbledh krerët e shtetit, diskutohet për dialogun

para 6 muajve - Indeks.mk

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe ekipin shtetëror për dialog. Telegrafi merr vesh se takimi ka nisur në orën 12:00, dhe temë diskutimi nuk është taksa....

Fillon takimi mes liderëve shtetërorë, këto pritet të jenë temat e diskutimit

para 6 muajve - GazetaBlic

Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj. Ky takim...

E FUNDIT/ Mblidhen liderët e shtetit, a do të hiqet taksa?

para 6 muajve - Albeu

Kryeparlamentari Kadri Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Takimi pritet të mbahet sot në orën...

Veseli fton krerët e shtetit për Dialogun

para 6 muajve - Koha.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar krerët e shtetit Hashim Thaçin, Ramush Haradinajn, si dhe bashkëkryesuesit e Dialogut Fatmir Limajn e Shpend Ahmetin, në një takim në Kuvend. Një...

Mblidhen përsëri krerët e shtetit

para 6 muajve - Lajmi.net

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti...

Taksa mobilizon krerët e shtetit, Veseli thërret takim urgjent

para 6 muajve - OraInfo

Kreu i Kuvendit të Kosovës thërret në takim urgjent krerët e shtetit, diskutohet për taksën. Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe...

Presidenti Thaçi takon Haradinajn, Veselin e Limajn

para 6 muajve - Klan Kosova

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, do të mbledh në një takim në zyrat e tij në Presidencë, kryeministrin Ramush Haradinaj, kryekuvendarin Kadri Veseli si dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir...

Veseli thërret në takim urgjent krerët e shtetit, diskutohet për taksën

para 6 muajve - Gazeta Express

Krye parlamentari Kadri Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendës kryeministrin Fatmir Limaj. Express merr vesh se takimi pritet...

Thaçi takon Haradinajn, Veselin e Limajn

para 6 muajve - GazetaBlic

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, do të mbledh në një takim në zyrat e tij në Presidencë, kryeministrin Ramush Haradinaj, kryekuvendarin Kadri Veseli si dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir...

Mblidhen përsëri krerët e shtetit

para 6 muajve - Lajm

Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj. Lajmi.net merr vesh se ky takim do të mbahet...

Mblidhen përsëri krerët e shtetit

para 6 muajve - Infokusi

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti...

Kryeministri Haradinaj largohet nga takimi i liderëve

para 6 muajve - Insajderi

Kryeministri Ramush Haradinaj, është parë teksa ka dalë nga takimi i përbashkët i krerëve të shtetit. Një takim mes liderëve është thirrur nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, përfshirë presidentin...

Limaj del nga takimi me krerët e shtetit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, është parë teksa ka dalë nga takimi i përbashkët i krerëve të shtetit, raporton Ekonomia Online. Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar krerët e shtetit, presidentin Hashim Thaçi,

Presioni rreth taksës, fillon takimi i Veselit me liderët

para 6 muajve - Arbresh

Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, ka pritur në takim liderët e vendit, përpjekje e rradhës për pezullim të taksës ndaj Serbisë. Në këtë takim janë të pranishëm Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, Kryeministri...

Nis takimi i krerëve të shtetit

para 6 muajve - Bota Press

Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim është...

Mblidhen përsëri krerët e shtetit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti...

Nis takimi i krerëve të shtetit

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj Ky takim është...

Takohen liderët shtetërorë, temë diskutimi dialogu Kosovë-Serbi

para 6 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Vesel, ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut. Takimi është duke u mbajtur në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës. Ky takim...

Fillon takimi Thaçi – Haradinaj – Veseli

para 6 muajve - Sovrani

Para pak minutash ka nisur takimi mes presidentit të vendit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj, kryekuvendarit Kadri Veseli si dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj. Ky takim...

Haradinaj dhe Limaj shkojnë në takim te Thaçi

para 6 muajve - Insajderi

Kryeministri, Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj janë parë duke hyrë në anën e pasme të Kuvendit për në presidencë, raporton Ekonomia Online. Të dy bashkë me kreun e Kuvendit, Kadri...

Haradinaj dhe Limaj në takim te Thaçi

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri, Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj janë parë duke hyrë në anën e pasme të Kuvendit për në presidencë, raporton Ekonomia Online.

Veseli thërret në takim urgjent krerët e shtetit

para 6 muajve - Sovrani

Kryeparlamentari Kadri Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Express merr vesh se takimi pritet...

Veseli fton në takim urgjent Thaçin dhe Haradinajn për taksën dhe dialogun

para 6 muajve - Periskopi

Kreu i Kuvendit,  Kadri Veseli  ka ftuar në një takim të përbashkët presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendë kryeministrin,  Fatmir Limajn për të diskuar rreth zhvillimeve të...

Veseli fton në takim urgjen Thaçin dhe Haradinajn për taksën dhe dialogun

para 6 muajve - Periskopi

Kreu i Kuvendit,  Kadri Veseli  ka ftuar në një takim të përbashkët presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendë kryeministrin,  Fatmir Limajn për të diskuar rreth zhvillimeve të...

Presidenti Thaçi takon Haradinajn, Veselin e Limajn

para 6 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, do të mbledh në një takim në zyrat e tij në Presidencë, kryeministrin Ramush Haradinaj, kryekuvendarin Kadri Veseli si dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir...

Takim urgjent, Thaçi pret Haradinajn, Limaj dhe Veselin

para 6 muajve - Insajderi

Klan Kosovës i është konfirmuar se takimi që mbahet në orën 12:00 është inicuar nga kryekuvendari Kadri Veseli. Klani mëson se në takim do të diskutohet për platformën e dialogut si dhe taksën prej 100...

Presidenti Thaçi takon Haradinajn, Veselin e Limajn

para 6 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, do të mbledh në një takim në zyrat e tij në Presidencë, kryeministrin Ramush Haradinaj, kryekuvendarin Kadri Veseli si dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir...

Analistët tregojnë alternativat që Haradinaj mund t’i ndjek pas presionit për pezullim të taksës 100%

para 6 muajve - GazetaBlic

Vendosja e taksës 100% ndaj produkteve me origjinë serbe dhe boshnjake po shihet si një akt politik i Qeverisë së Kosovës. Madje, një vendim i tillë sipas analistëve, ka ardhur si kundërpërgjigje ndaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK