http://kariera.mk

Apeli merr vendimin, Milaim Zeka do të hetohet për mashtrim

para 6 muajve - Albeu

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, Milaim Zeka , bashkë me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun, do të gjykohen edhe zyrtarisht për mashtrim me viza, bën të ditur Gjykata e Apelit Ndaj deputetit...

Gjykata e Apelit konfirmon aktakuzën ndaj Milaim Zekës

para 6 muajve - Telegrafi

Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pabazuara ankesat për hedhje të aktakuzës dhe kundërshtim të provave në rastin e të akuzuarve I.K., M.Z. dhe E.K. Me këtë, gjykata ka lenë në fuqi aktvendimin...

Konfirmohet aktakuza, Milaim Zeka do të gjykohet për mashtrim me viza

para 6 muajve - Klan Kosova

Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat për hudhje të aktakuzës dhe kundërshtim të provave në rastin e të akuzuarve Ilir Krasniqi, Milaim Zeka dhe Edmond Kërliu. Aktakuza për...

Mashtrimi me vizat, gjykata i jep lajmin e keq Milaim Zekës

para 6 muajve - OraInfo

Milaim Zeka pritet të përballet me drejtësinë kosovare. Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA-së, Milaim Zeka, bashkë me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun, do të gjykohen edhe zyrtarisht për...

​E konfirmon Gjykata e Apelit: Milaim Zeka do të gjykohet për rastin e mashtrimit me viza

para 6 muajve - Gazeta Express

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA’së, Milaim Zeka, bashkë me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun, do të gjykohen edhe zyrtarisht për mashtrim me viza, bën të ditur Gjykata e Apelit Ndaj deputetit...

​E thotë Gjykata: Milaim Zeka do të gjykohet për rastin e mashtrimit me viza

para 6 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA’së, Milaim Zeka, bashkë me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun, do të gjykohen edhe zyrtarisht për mashtrim me viza, bën të ditur Gjykata e Apelit Ndaj deputetit...

Apeli lë në fuqi aktvendimin e Themelores në rastin “Milaim Zeka” e të tjerëve

para 6 muajve - Koha.net

Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat për hedhje të aktakuzës dhe kundërshtim të provave në rastin e të akuzuarve Ilir Krasniqi, Milaim Zeka dhe Edmond Kërliu. Me këtë, gjykata...

Apeli lë në fuqi aktvendimin e Themelores për Milaim Zekën

para 6 muajve - Infokusi

Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat për hedhje të aktakuzës dhe kundërshtim të provave në rastin e të akuzuarve Ilir Krasniqi, Milaim Zeka dhe Edmond Kërliu. Me këtë, Gjykata...

Konfirmohet aktakuza, Milaim Zeka do të gjykohet për mashtrim me viza

para 6 muajve - RTV 21

Vazhdon gjykimi ndaj të akuzuarve Aktakuza për mashtrim, pastrim parash dhe shmangje në tatim ndaj deputetit Milaim Zeka, ka mbetur në fuqi pas vendimit të Gjykatës së Apelit. Me këtë vendim gjykata e...

Konfirmohet aktakuza, Milaim Zeka do të gjykohet për mashtrim me viza

para 6 muajve - Kallxo

Aktakuza për mashtrim, pastrim parash dhe shmangje në tatim ndaj deputetit Milaim Zeka, ka mbetur në fuqi pas vendimit të Gjykatës së Apelit. Me këtë vendim gjykata e ka vërtetuar vendimin e shkallës së...

Konfirmohet aktakuza, Milaim Zeka do të gjykohet për mashtrim me viza

para 6 muajve - Gazeta e re

Aktakuza për mashtrim, pastrim parash dhe shmangje në tatim ndaj deputetit Milaim Zeka, ka mbetur në fuqi pas vendimit të Gjykatës së Apelit. Me këtë vendim gjykata e ka vërtetuar vendimin e shkallës së...

Milaim Zeka do të gjykohet për mashtrim me viza

para 6 muajve - Periskopi

Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat për hudhje të aktakuzës dhe kundërshtim të provave në rastin e të akuzuarve Ilir Krasniqi, Milaim Zeka dhe Edmond Kërliu. Aktakuza për...

Zeka deklarohet pas vendimit të Apelit, thotë se aktakuza është e montuar

para 6 muajve - Gazeta Observer

Gjykata e Apelit e ka vërtetuar vendimin e Gjykatës Themelore lidhur me aktakuzën për mashtrim, pastrim parash dhe shmangie në tatim ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Apeli me këtë...

Apelit refuzon ankesat në rastin ‘shmangie nga tatimi’

para 6 muajve - KosovaPress

Gjykata e Apelit vlerëson se pretendimet ankimore të palëve nuk janë të bazuara, sepse gjykata e shkallës së parë me aktvendimin e atakuar, në mënyrë të drejtë ka dhënë arsye të mjaftueshme, se aktakuza...

Apelit refuzon ankesat në rastin ‘shmangie nga tatimi’

para 6 muajve - Gazeta e re

Gjykata e Apelit e Kosovës Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat për hudhje të aktakuzës dhe kundërshtim të provave në rastin e I.K., M.Z. dhe E.K, të cilët akuzohen për mashtrim...

Konfirmohet aktakuza, Milaim Zeka do të gjykohet për mashtrim me viza

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat për hedhje të aktakuzës dhe kundërshtim të provave në rastin e të akuzuarve Ilir Krasniqi, Milaim Zeka dhe Edmond Kërliu. Me këtë, gjykata...

E konfirmon Gjykata e Apelit: Milaim Zeka do të gjykohet për rastin e mashtrimit me viza

para 6 muajve - Bota Press

Botapress 11 Shkurt-Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA’së, Milaim Zeka, bashkë me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun, do të gjykohen edhe zyrtarisht për mashtrim me viza, bën të ditur Gjykata...

Mashtrimi me viza, apeli merr një vendim për Milaim Zekën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Gjykata e Apelit e ka vërtetuar vendimin e Gjykatës Themelore lidhur me aktakuzën për mashtrim, pastrim parash dhe shmangje në tatim ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Apeli me këtë...

Apelit konfirmon aktakuzën ndaj deputetit Milaim Zeka dhe të tjerëve

para 6 muajve - Arbresh

Gjykata e Apelit ka refuzuar ankesat e avokatëve mbrojtës të deputetit Milaim Zekës, Edomond Kërliut dhe Ilir Krasniqit, të cilët po akuzohen për veprat penale të mashtrimit, shmangie nga tatimi dhe pastrim...

Mashtrimi me viza, apeli merr një vendim për Milaim Zekën

para 6 muajve - Sovrani

Gjykata e Apelit e ka vërtetuar vendimin e Gjykatës Themelore lidhur me aktakuzën për mashtrim, pastrim parash dhe shmangje në tatim ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Apeli me këtë...

Apeli merr një vendim lidhur me aktakuzën e Milaim Zekës për mashtrim me viza

para 6 muajve - Insajderi

Gjykata e Apelit e ka vërtetuar vendimin e Gjykatës Themelore lidhur me aktakuzën për mashtrim, pastrim parash dhe shmangje në tatim ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Apeli me këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK