http://kariera.mk

Gruevski: Nuk ndjehem fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Shprehja.com

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka dhënë intervistë të re në Budapest për Infomaks, transmeton koha.mk. Në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin kur ai ka ikur nga...

Gruevski: Nuk ndjehem fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Ina

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka dhënë intervistë të re në Budapest për Infomaks, transmeton koha.mk. Në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin kur ai ka ikur nga...

Gruevski: Nuk ndjehem fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shkurt - Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski në një intervistë për "Infomaks" në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin kur ai ka ikur nga Maqedonia, janë arrestuar...

Gruevski: Nuk ndjehem fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Koha.mk

Budapest, 11 shkurt – Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka dhënë intervistë të re në Budapest për Infomaks, transmeton koha.mk. Në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin...

Gruevski: Nuk ndjehem fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Flaka

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka dhënë intervistë të re në Budapest për Infomaks, transmeton koha.mk. Në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin kur ai ka ikur nga...

Gruevski: Nuk ndjehem fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka dhënë intervistë të re në Budapest për Infomaks, transmeton koha.mk. Në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin kur ai ka ikur nga...

Gruevski s’ndjehet fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Lajm

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka dhënë intervistë të re në Budapest për Infomaks. Në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin kur ai ka ikur nga Maqedonia, janë arrestuar...

Gruevski: Nuk ndjehem fajtor për arrestimin e ish bashkëpunëtorëve

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka dhënë intervistë të re në Budapest për Infomaks, transmeton koha.mk. Në pyetjen e parashtruar nëse ndjehet fajtor pasi që në momentin kur ai ka ikur nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK