http://kariera.mk

OAK: Bizneset e Kosovës po përballen me probleme të mëdha

para 6 muajve - Koha.net

Oda e Afarizmit të Kosovës gjatë një takimi që kishte sot me bizneset ka diskutuar lidhur me problemet me lëndën e parë, çmimin e ulët si pengesë për aplikim në tenderë, mungesën e stafit profesional,...

OAK: Bizneset po përballen me probleme të mëdha

para 6 muajve - RTV 21

Diskutohet për bizneset Oda e Afarizmit të Kosovës gjatë një takimi që kishte sot me bizneset ka diskutuar lidhur me problemet me lëndën e parë, çmimin e ulët si pengesë për aplikim në tender, mungesën...

OAK: Bizneset e Kosovës po përballen me probleme të mëdha

para 6 muajve - Infokusi

Oda e Afarizmit të Kosovës gjatë një takimi që kishte sot me bizneset ka diskutuar lidhur me problemet me lëndën e parë, çmimin e ulët si pengesë për aplikim në tenderë, mungesën e stafit profesional,...

Oda e Afarizmit: Bizneset e Kosovës po përballen me probleme të mëdha

para 6 muajve - Infokusi

Oda e Afarizmit të Kosovës gjatë një takimi që kishte sot me bizneset ka diskutuar lidhur me problemet me lëndën e parë, çmimin e ulët si pengesë për aplikim në tender, mungesën e stafit profesional, vështirësitë...

OAK: Bizneset e Kosovës po përballen me probleme të mëdha

para 6 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Bordit të  Odës së Afarizmit të Kosovës  (OAK), Skender Krasniqi, gjatë një takimi të hënë me përfaqësues të bizneseve, ka diskutuar lidhur me problemet me lëndën e parë, çmimin e ulët si pengesë...

OAK: Bizneset e Kosovës po përballen me probleme të mëdha

para 6 muajve - KosovaPress

Kryetari i Bordit të OAK-së, Skënder Krasniqi, gjatë takimit me përfaqësues të kompanisë In design, Veronika Bajçinovci dhe  pronarin e Prestige Media, Bedri Llapashtica, i njoftoi ata për veprimtarinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK