http://kariera.mk

Telefoni që nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Alsat-M

Në Rusi filloi shitja masive e telefonit me mbrojtjen kriptografike “Kruiz-K”, i cili është i pamundur të hakohet ose të përgjohet, njoftoi kompania Rosteh. Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Lajm

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje. “Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë aplikimit të zgjidhjeve...

Telefoni që nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Insajderi

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje. “Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë aplikimit të zgjidhjeve...

Telefoni që nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Aktuale

Në Rusi filloi shitja masive e telefonit me mbrojtjen kriptografike “Kruiz-K”, i cili është i pamundur të hakohet ose të përgjohet, njoftoi kompania Rosteh. Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës...

Rusët nxjerrin në treg telefonin që nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Java News

Në Rusi filloi shitja masive e telefonit me mbrojtjen kriptografike “Kruiz-K”, i cili është i pamundur të hakohet ose të përgjohet, njoftoi kompania Rosteh. Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Indeks.mk

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje. “Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë aplikimit të zgjidhjeve...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Gazeta Express

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje “Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë aplikimit të zgjidhjeve...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - KosovaPress

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje. "Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë aplikimit të zgjidhjeve...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje “Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë aplikimit të zgjidhjeve...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Insajderi

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje. “Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë aplikimit të zgjidhjeve...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Gazeta e re

Në Rusi filloi shitja masive e telefonit me mbrojtjen kriptografike “Kruiz-K”, i cili është i pamundur të hakohet ose të përgjohet, njoftoi kompania Rosteh. Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës...

Ky telefon nuk mund të hakohet ose përgjohet

para 6 muajve - Tetova Sot

Kompania shpjegoi se sistemi operativ i kohës reale të prodhimit të tij ishte instaluar në pajisje, transmeton Gazeta e Re. “Nuk mund të flasim për detaje teknike, sepse informacioni është i fshehtë. Falë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK