http://kariera.mk

Oklahoma Siti ndal Hjustonin, Poll Xhorxh në “element”

para 6 muajve - Alsat-M

NBA vijon të dhurojë emocione të forta në sportin e basketbollit. Ndeshja me e zjarrtë u zhvillua në “Toyota Center”, ku Hjustoni ishte mysafir i Oklahoma Siti. Pas një lufte të fortë sportive, vendësit...

Oklahoma përmbys disavantazhin më të thellë të stinorit

para 6 muajve - Koha.net

Paul George përdori atë fjalim të zjarrtë në pauzë mes pjesëlojëve për të ndihmuar Oklahoma City Thunderin, që të tejkalojë disavantazhin më të madh në të cilin ka qenë gjithë stinorin në NBA. “Ne e dinim...

Oklahoma fiton me përmbysje ndaj Houstonit

para 6 muajve - Epoka e Re

NBA vijon të dhurojë emocione të forta në sportin e basketbollit. Në “stacionin” e radhës të kampionatit më të fortë në botë, ndeshja me e zjarrtë është zhvilluar në “Toyota Center”. Houston Rockets ishte...

Oklahoma Siti ndal Hjustonin, Poll Xhorxh në “element”

para 6 muajve - InfoMagazin

NBA vijon të dhurojë emocione të forta në sportin e basketbollit. Ndeshja me e zjarrtë u zhvillua në “Toyota Center”, ku Hjustoni ishte mysafir i Oklahoma Siti. Pas një lufte të fortë sportive, vendësit...

Oklahoma triumfon me rikthim fantastik ndaj Houstonit, Paul George i pandalshëm

para 6 muajve - Telegrafi

Ndeshje e jashtëzakonshme është zhvilluar në Toyota Center të Houstonit. Houston Rockets ishte nikoqir i Oklahoma City Thunder, ku në fund triumfuan mysafirët me pesë pikë diferencë 112:117. Rockets në...

Paul George në formë të jashtëzakonshme, këto janë statistikat e tij

para 6 muajve - Lajmi.net

Ylli i Oklahoma City Thunder, Paul George po kalon në formën më të mirë në karrierë. George ka shkëlqyer këtë sezon me Oklahoman, pasi vitin e kaluar nuk ishte në elementin më të mirë të mundshëm. Formën...

Oklahoma bën rikthim të ‘çmendur’ ndaj Houston

para 6 muajve - Lajmi.net

Një duel i jashtëzakonshëm është zhvilluar mbrëmë mes Oklahoma City Thunder dhe Houston Rockets. Ishte skuadra nga Oklahoma që u rikthye nga më shumë se 20 pikë disavantazh për të triumfuar në fund me...

Paul George në formë të jashtëzakonshme, këto janë statistikat e tij

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ylli i Oklahoma City Thunder, Paul George po kalon në formën më të mirë në karrierë. George ka shkëlqyer këtë sezon me Oklahoman, pasi vitin e kaluar nuk ishte në elementin më të mirë të mundshëm. Formën...

Oklahoma triumfon me rikthim fantastik ndaj Houstonit, Paul George i pandalshëm

para 6 muajve - InfoMagazin

Ndeshje e jashtëzakonshme është zhvilluar në Toyota Center të Houstonit. Houston Rockets ishte nikoqir i Oklahoma City Thunder, ku në fund triumfuan mysafirët me pesë pikë diferencë 112:117. Rockets në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK