http://kariera.mk

“Fluturojnë” çmimet e zarzavateve, rriten me 37% në janar

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6 për...

Vojo Bregu: Rritja e çmimeve të zarzavateve, qeveria uli subvencionet për fermerët

para 6 muajve - Koha Jone

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Bujqësisë, Vojo Bregu ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me rritjen e madhe të çmimit të zarzavateve në Shqipëri. Bregu argumentoi se kjo...

Deputeti i LSI: Lëreni propagandën për fshatrat, por merruni me subvencionet

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Referuar një shkrimi të Monitor.al, ku thuhet se çmimi i zarzavateve është rritur me 37% gjatë muajit janar, deputeti i LSI Përparim Spahiu, gjatë një postimi në Facebook shkruan se fajtore për këtë situatë...

Çmimi i zarzavateve shkon në “stratosferë”

para 6 muajve - Gazeta Express

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6...

Fluturojnë me 37% çmimet e zarzavateve në janar nga mungesa e prodhimit, rritja më e lartë nga 2010

para 6 muajve - Koha Jone

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT  raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6...

Mungesa e prodhimit vendas: Fluturojnë çmimet e zarzavateve në janar, rritja më e lartë nga 2010

para 6 muajve - Gazeta Tema

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT  raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6...

Rritje të jashtëzakonshme, çfarë po nodh me zarzavatete në Shqipëri

para 6 muajve - Albeu

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6 për...

Fluturojnë me 37% çmimet e zarzavateve në janar, ja ç’po ndodh

para 6 muajve - BalkanWeb

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6...

“Fluturojnë” çmimet e zarzavateve në janar, rritja më e lartë nga 2010. Ekspertët: Nuk ka prodhim vendas

para 6 muajve - Java News

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT  raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6...

Çmimi i pemëve dhe perimeve shkon në “stratosferë”

para 6 muajve - Gazeta Observer

Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa INSTAT raportoi se, çmimet në grupin “zarzavate, përshi patatet” u rriten me 36.6 për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK