http://kariera.mk

Rusia shqyrton shkyçjen nga interneti

para 6 muajve - Koha.mk

Rusia është duke llogaritur që të shkyçet për një kohë të shkurt nga rrjeti global i internetit. Kjo mund të bëhet si pjesë e një testi kibernetik mbrojtës, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova. Testi ka...

Rusia shqyrton shkyçjen nga interneti

para 6 muajve - GazetaBlic

Rusia është duke llogaritur që të shkyçet për një kohë të shkurt nga rrjeti global i internetit. Kjo mund të bëhet si pjesë e një testi kibernetik mbrojtës, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova. Testi ka...

Rusia shqyrton shkyçjen nga interneti

para 6 muajve - Klan Kosova

Rusia është duke llogaritur që të shkyçet për një kohë të shkurt nga rrjeti global i internetit. Kjo mund të bëhet si pjesë e një testi kibernetik mbrojtës, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova. Testi ka...

Për shkak të luftës kibernetike, rusia planifikon shkëputjen nga Interneti

para 6 muajve - Koha.net

Rusia po planifikon të shkëputet përkohësisht nga interneti, si pjesë e përgatitjeve për një luftë të ardhshme kibernetike. Testi nënkupton që të dhënat e kaluara ndërmjet qytetarëve rusë dhe organizatave...

Rusët duan të shkyçqen nga interneti

para 6 muajve - Periskopi

Rusia është duke llogaritur që të shkyçet për një kohë të shkurt nga rrjeti global i internetit. Kjo mund të bëhet si pjesë e një testi kibernetik mbrojtës, shkruan BBC. Testi ka për qëllim që kalimi i...

‘Rusia po planifikon të shkëputet nga interneti’

para 6 muajve - Standard

Kompanitë ruse të internetit e kanë mbështetur nismën e qeverisë, por shtojnë se kjo nismë do të shkaktojë “ndërprerje të mëdha” dhe kaos të trafikut rus të internetit. Qeveria ruse po sponsorizon ndërtimin...

Luftë kibernetike? Rusia planifikon shkëputjen nga interneti

para 6 muajve - Top Channel

Rusia po planifikon të shkëputet përkohësisht nga interneti, si pjesë e përgatitjeve për një luftë të ardhshme kibernetike. Testi nënkupton që të dhënat e kaluara ndërmjet qytetarëve rusë dhe organizatave...

Luftë kibernetike? Rusia planifikon shkëputjen nga interneti

para 6 muajve - Gazeta Tema

Rusia po planifikon të shkëputet përkohësisht nga interneti, si pjesë e përgatitjeve për një luftë të ardhshme kibernetike. Testi nënkupton që të dhënat e kaluara ndërmjet qytetarëve rusë dhe organizatave...

Rusia do të shkëputet nga interneti

para 6 muajve - Lexo

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Luftë kibernetike? Rusia planifikon shkëputjen nga interneti

para 6 muajve - Insajderi

Rusia po planifikon të shkëputet përkohësisht nga interneti, si pjesë e përgatitjeve për një luftë të ardhshme kibernetike. Testi nënkupton që të dhënat e kaluara ndërmjet qytetarëve rusë dhe organizatave...

Sulmet kibernetike, Rusia planifikon të shkëputet nga interneti

para 6 muajve - BalkanWeb

Në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen, Rusia po planifikon të shkëputet për një kohë të shkurtër nga interneti.  Mësohet  se kalimi i të dhënave mes qytetarëve dhe organizatave...

Rusia planifikon të shkëputet nga interneti – për provë

para 6 muajve - Alsat-M

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Testimi, Rusia planifikon të shkëputet nga interneti

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Rusia planifikon të shkëputet nga interneti - për provë

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Rusia planifikon të shkëputet nga interneti - për provë

para 6 muajve - Gazeta Express

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Rusia do të shkëputet nga interneti për këtë arsye

para 6 muajve - Sovrani

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Testimi, Rusia planifikon të shkëputet nga interneti

para 6 muajve - Gazeta e re

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Sulmet kibernetike, Rusia planifikon të shkëputet nga interneti

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen, Rusia po planifikon të shkëputet për një kohë të shkurtër nga interneti.  Mësohet  se kalimi i të dhënave mes qytetarëve dhe organizatave...

Rusia planifikon të shkëputet nga interneti – për provë

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Rusia planifikon të shkëputet nga interneti – për provë

para 6 muajve - Bota Press

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Rusia planifikon të shkëputet nga interneti – për provë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

Rusia planifikon të shkëputet nga interneti – për provë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Rusia po planifikon të shkëputet për kohë të shkurtër nga interneti, në kuadër të planifikimeve për luftën kibernetike në të ardhmen. Testimi do të thotë që kalimi i të dhënave në mes të qytetarëve dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK