http://kariera.mk

Zgjidhni një lule dhe zbuloni se kush jeni

para 6 muajve - Tetova Sot

Shumë gjëra në botë pasqyrojnë personalitetin tonë, dhe në veçanti lulet. Të kesh një preferencë për këtë apo atë lloj mund të thuash shumë për veten dhe mënyrën se si na çon në mendimin dhe sjelljen çdo...

Lulja e preferuar tregon se kush jeni

para 6 muajve - Vizion Plus

Lulja është një ndër shujmë gjërat që ka një ndikikm  primar në përcaktimin e personalitetin tonë. Lulja juaj e preferuar ka shumë për të thënë për ju si person. Të kesh një preferencë për këtë apo atë...

Zgjidhni një lule dhe zbuloni se kush jeni

para 6 muajve - Java News

Shumë gjëra në botë pasqyrojnë personalitetin tonë, dhe në veçanti lulet. Të kesh një preferencë për këtë apo atë lloj mund të thuash shumë për veten dhe mënyrën se si na çon në mendimin dhe sjelljen çdo...

E fundit/ Zgjidhni një lule dhe zbuloni se kush jeni

para 6 muajve - Lexo

Shumë gjëra në botë pasqyrojnë personalitetin tonë, dhe në veçanti lulet. Të kesh një preferencë për këtë apo atë lloj mund të thuash shumë për veten dhe mënyrën se si na çon në mendimin dhe sjelljen çdo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK