http://kariera.mk

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - Aktuale

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho i ftuar në programin televiziv "RT"

para 8 muajve - Albeu

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho , do të jetë i ftuar i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. "Do të flas...

Mourinho me program televiziv në RT

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - Shenja

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv

para 8 muajve - Alsat-M

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - Tetova Sot

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - LajmiFundit

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Mourinho me program televiziv në RT

para 8 muajve - Gazeta Observer

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - Koha.mk

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - Portalb

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today, transmeton...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Lajmi i fundit: Jose Mourinho rikthehet në Ligën e Kampionëve?

para 8 muajve - GazetaBlic

Jose Mourinho do të marrë pjesë në një emision futbolli në Rusi, ku do të mbulojë ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Mourinho ka punuar edhe më herët në Moskë – gjatë Kupës së Botës që u mbajt në këtë vend,...

Jose Mourinho do të nisë program televiziv në RT

para 8 muajve - Gazeta e re

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Jose Mourinho, së shpejti, me një program televiziv

para 8 muajve - Albinfo

Jose Mourinho, ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, do të nisë një program televiziv. Ai do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është...

Jose Mourinho bëhet moderator!?

para 8 muajve - InfoMagazin

Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë nikoqir i programit të tij televiziv në kanalin rus RT, i cili deri vonë është njohur si Russia Today. Mourinho,...

Rikthim i bujshëm, Mourinho firmos me skuadrën e re

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Bashkëpunimi mes RT dhe Jose Mourinho do të vijojë të konsolidohet. Trajneri portugez ka arritur akordin me televizionin rus për të komentuar dhe analizuar ndeshjet e Champions League, duke nisur që në...

Mourinho, pjesë e ekranit të Russia Today

para 8 muajve - Koha.mk

Që nga 7 marsi, Jose Mourinho do jetë pjesë e ekranit të Russia Today, një kanal televiziv në Rusi, me të cilët punoi edhe gjatë Kupës së Botës si analist futbolli. Në fakt do të jetë emision sportiv,...

Mourinho fillon punë te gjiganti rus

para 8 muajve - Lexo

Që nga 7 marsi, Jose Mourinho do jetë pjesë e ekranit të Russia Today, një kanal televiziv në Rusi, me të cilët punoi edhe gjatë Kupës së Botës si analist futbolli. Në fakt do të jetë emision sportiv,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK