http://kariera.mk

“Icardi dhe Lautaro, e ardhmja e Interit”

para 6 muajve - Aktuale

Legjenda e Interit, Javier Zanetti, aktualisht zëvendës President i klubit italian, ka thënë se Lautaro Martinez dhe Mauro Icardi janë e ardhmja dhe se janë me fat që i kanë në skuadër. Pasi shënoi 22...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit

para 6 muajve - Telegrafi

Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro, dyshja e Interit për shumë vite

para 6 muajve - Gazeta Tema

Javier Zanetti u ka dhënë fund hamendësimeve për një largim të mundshëm të kapitenit Mauro Icardi, pasi në një intervistë për Goal.com, theksoi se pikërisht numri 9 i zikaltërve, bashkë me Lautaro Martinezin,...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro, dyshja e Interit për shumë vite

para 6 muajve - SuperSport

Javier Zanetti u ka dhënë fund hamendësimeve për një largim të mundshëm të kapitenit Mauro Icardi, pasi në një intervistë për Goal.com, theksoi se pikërisht numri 9 i zikaltërve, bashkë me Lautaro Martinezin,...

“Icardi dhe Lautaro, e ardhmja e Interit”

para 6 muajve - Gazeta Express

​Legjenda e Interit, Javier Zanetti, aktualisht zëvendës President i klubit italian, ka thënë se Lautaro Martinez dhe Mauro Icardi janë e ardhmja dhe se janë me fat që i kanë në skuadër. Pasi shënoi 22...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro janë e ardhmja e Interit

para 6 muajve - Albeu

Javier Zanetti është një nga ata persona që kanë të gjithë të drejtën për të folur për gjendjen aktuale të Interit, apo për lojtarët e kësaj skuadre. Në një intervistë për “Goal.com”, ai ka thënë se Lautaro...

Këta dy lojtarët emërohen si e ardhmja e Interit

para 6 muajve - OraInfo

Dy lojtarë janë emëruar si e ardhmja e Interit, e një emërin i tillë është bërë nga Zëvendës presidenti i Inter, Javier Zanetti. Zanetti beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez janë e ardhmja e Inter,...

Wanda Nara: Klubi duhet ta mbështet Icardin, pasi disa gjëra të këqija po vijnë nga brenda

para 6 muajve - Telegrafi

Gruaja dhe agjentija e Mauro Icardit, Wanda, ka folur për disa gjëra rreth sulmuesit të Interit. Ajo tha se nuk e ka telefonuar kurrë klubin që t’i detyrojë për rinovimin  kontratës. “Kur shoqëria me telefonoi,...

“Icardi dhe Lautaro, e ardhmja e Interit”

para 6 muajve - Tetova Sot

Legjenda e Interit, Javier Zanetti, aktualisht zëvendës President i klubit italian, ka thënë se Lautaro Martinez dhe Mauro Icardi janë e ardhmja dhe se janë me fat që i kanë në skuadër. Pasi shënoi 22...

Javier Zanetti emëron dy lojtarët si e ardhmja e Inter

para 6 muajve - Lajmi.net

Zëvendës presidenti i Inter, Javier Zanetti ka emëruar dy lojtarët që sipas tij janë e ardhmja e Inter. Zanetti beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez janë e ardhmja e Inter, dhe ka insistuar se ‘Nerazzurët’...

Wanda ndez polemikat: Nga brenda Interit, ligësi për Mauron

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Mauro Icardi në krizë? Nuk mjaftojnë statistikat negative të sulmuesit në 7 ndeshjet e fundit, por vjen edhe reagimi i bashkëshortes dhe menaxheres së tij, Wanda Nara, pas fitores minimale në fushën e...

Zanetti: Icardi dhe Lautaro e ardhmja e Interit

para 6 muajve - Arbresh

Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, beson se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinezi janë e ardhmja e klubit. Pas disa ndeshjeve të dobëta në Serie A, Interi është kthye te fitorja në fundjavë duke...

Marota: Do e sqaroj Spaletin, rinovimi i Ikardit aspak problem

para 6 muajve - Shprehja.com

Goli i Lautaro Martinez i dhuroi tre pikë të rëndësishme Interit, që është rikthyer te fitorja. Luçiano Spaleti reagoi pas ndeshjes kundër Parmës, vlerësoi paraqitjen e djemve të tij dhe u ndal te Mauro...

Plas sërish tek Inter, gjithçka rrotullohet rreth Icardit

para 6 muajve - BalkanWeb

Thatësia e Interit në sulm ka vetëm një shpjegim, Mauro Icardi, me argjentinasin i cili ka harruar të shënojë. Goli i tij i fundit daton më 15 dhjetor, që nga ajo ditë më shumë është folur për kontratën...

Plas sërish tek Inter, gjithçka rrotullohet rreth Icardit

para 6 muajve - Ina

Thatësia e Interit në sulm ka vetëm një shpjegim, Mauro Icardi, me argjentinasin i cili ka harruar të shënojë. Goli i tij i fundit daton më 15 dhjetor, që nga ajo ditë më shumë është folur për kontratën...

“Nuk ka probleme mes Interit dhe Icardit”

para 6 muajve - Tetova Sot

Beppe Marotta i ka siguruar tifozët e Interit se vazhdimi i kontratës së Mauro Icardit nuk është aspak problem, duke premtuar se do ta menaxhojë këtë situatë në mënyrën më të mirë. Icardi është në bisedime...

Marotta: Rinovimi i Icardit nuk është problem

para 6 muajve - Portalb

Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, ka siguruar edhe një herë tifozët se rinovimi i Mauro Icardit nuk do të jetë problem. Është folur shumë kontratën e re të argjentinasit te zikaltrit, por italiani...

Marotta: Nuk ka probleme për Icardin

para 6 muajve - Koha.mk

Beppe Marotta ka siguruar tifozët e Interit se rinovimi i Mauro Icardi, nuk është një problem, duke premtuar se situata do të menaxhohet në mënyrën më të mirë të mundshme. Icardi duket se po mbyllet në...

Marotta: Rinovimi i Icardit nuk është problem

para 6 muajve - Telegrafi

Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, ka siguruar edhe një herë tifozët se rinovimi i Mauro Icardit nuk do të jetë problem. Është folur shumë kontratën e re të argjentinasit te zikaltrit, por italiani...

Marotta flet për të ardhmen e Mauro Icardit

para 6 muajve - Albeu

Drejtori gjeneral i Interit, Beppe Marotta , ka thënë se Mauro Icardi nuk ka problem me skuadrën. Sulmuesi argjentinas është në prag të rinovimit, andaj drejtori italian ka bërë të ditur se janë në rrugë...

Marotta zbulon një detaj rreth të ardhmes së Icardit

para 6 muajve - Lajmi.net

Beppe Marotta ka folur edhe një herë rreth të ardhmes së Mauro Icardit. Drejtori gjeneral i Interit, Beppe Marotta, ka thënë se Mauro Icardi nuk ka problem me skuadrën. Sulmuesi argjentinas është në prag...

“Nuk ka probleme mes Interit dhe Icardit”

para 6 muajve - Gazeta Express

Beppe Marotta i ka siguruar tifozët e Interit se vazhdimi i kontratës së Mauro Icardit nuk është aspak problem, duke premtuar se do ta menaxhojë këtë situatë në mënyrën më të mirë. Icardi është në bisedime...

Marotta: Nuk ka probleme për Icardin

para 6 muajve - GazetaBlic

Beppe Marotta ka siguruar tifozët e Interit se rinovimi i Mauro Icardi, nuk është një problem, duke premtuar se situata do të menaxhohet në mënyrën më të mirë të mundshme. Icardi duket se po mbyllet në...

Wanda: Icardin duhet ta mbështesin më shumë, brenda ka keqdashje

para 6 muajve - Koha Jone

Mauro Icardi po përjeton momentin më të vështirë këtë sezon, teksa nuk po shënon prej 7 ndeshjesh në Seria A. Spalletti së fundmi ka kërkuar që sulmuesi të zgjidhë sa më parë rinovimin e kontratës me skuadrën...

U kry, në këtë ekip do të luaj Icardi ecidionin e ardhshmëm

para 6 muajve - OraInfo

E ardhmja e Marco Icardit është në Inter. Beppe Marotta ka siguruar tifozët e Interit se rinovimi i Mauro Icardi nuk është një problem, duke premtuar ‘të menaxhojë situatën në mënyrën më të mirë’. Icardi...

Ankohet Wanda: Interi s’po e mbron Icardin

para 6 muajve - Zhurnal

Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara pohon se Interi nuk është duke e mbrojtur mjaftueshëm sulmuesin argjentinas. Ajo u ankua se gjëra të këqija janë thënë nga brenda klubit në lidhje...

Uanda Nara fut xixa: “Dikush brenda Interit flet keq për Ikardin”

para 6 muajve - Shprehja.com

Trajneri i Interit, Luçiano Spaleti, e dha një sinjal pas ndeshjes së fituar në Parma (“tani drejtuesit të zgjidhin çështjen e rinovimit të Ikardit”). Tani edhe Uanda Nara i hedh benzinë zjarrit, sepse...

Sërish tension tek Interi, Wanda provokon

para 6 muajve - Koha.mk

“Icardi? Ka gjëra që duhen sqaruar, përndryshe do të krijohen mosmarrëveshje”, deklaroi fundjavën e shkuar trajneri i Interit Luciano Spalleti, në lidhje me rinovimin e kapitenit, rinovim që po zvarritet...

Wanda ndez polemikat: Nga brenda Interit, keqdashje për Mauron

para 6 muajve - SuperSport

Mauro Icardi në krizë? Nuk mjaftojnë statistikat negative të sulmuesit në 7 ndeshjet e fundit, por vjen edhe reagimi i bashkëshortes dhe menaxheres së tij, Wanda Nara, pa fitores minimale në fushën e Parmës...

Icardi largohet nga Interi? Çfarë zbulon Wanda Nara

para 6 muajve - Albeu

Prej disa kohësh tek Interi po përflitet për një largim të mundshëm të bomberit të skuadrës, Mauro Icardi . Sikur të mos mjaftonte kjo, zërat e pakënqaësisë i ka shtuar edhe agjentja njëkohësisht bashkëshortja...

Ankohet Wanda: Interi s’po e mbron Icardin

para 6 muajve - Gazeta Express

Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara pohon se Interi nuk është duke e mbrojtur mjaftueshëm sulmuesin argjentinas. Ajo u ankua se gjëra të këqija janë thënë nga brenda klubit në lidhje...

Marotta zbulon një detaj rreth të ardhmes së Icardit

para 6 muajve - AlbPortali

Drejtori gjeneral i Interit, Beppe Marotta, ka thënë se Mauro Icardi nuk ka problem me skuadrën. Loading... Sulmuesi argjentinas është në prag të rinovimit, andaj drejtori italian ka bërë të ditur se janë...

Ankohet Wanda: Interi s’po e mbron Icardin

para 6 muajve - Lexo

Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara pohon se Interi nuk është duke e mbrojtur mjaftueshëm sulmuesin argjentinas. Ajo u ankua se gjëra të këqija janë thënë nga brenda klubit në lidhje...

Icardi harron të shënojë, Spalleti irritohet me drejtuesit e Interit

para 6 muajve - Albeu

Mauro Icardi duket se po këthehet në një problem të madhe te Interi. Sulmuesi argjentinas po kalon një moment të errët pasi nuk shënon në Serie A që nga sfida e javës së 15-të ndaj Udineses edhe aty me...

Nuk shënon prej dy muajsh, Spalletti ngre zërin për Icardin

para 6 muajve - Koha Jone

Mauro Icardi po kalon një moment të errët pasi nuk shënon në Serie A që nga sfida e javës së 15-të ndaj Udineses edhe aty me 11-metërsh. Sulmuesi argjentinas ka 7 ndeshje që nuk gjen rrugën e rrjetës,...

Icardi në hije, Spalletti ngre zërin ndaj drejtuesve të Interit!

para 6 muajve - SuperSport

Mauro Icardi po kthehet në një çështje te Interi. Sulmuesi argjentinas po kalon një moment të errët pasi nuk shënon në Serie A që nga sfida e javës së 15-të ndaj Udineses edhe aty me 11-metërsh. Plot 7...

Spalletti i bën thirrje Interit ta zgjidhë situatën e Icardit

para 6 muajve - Koha.mk

Luciano Spalletti i ka fajësuar drejtuesit e Interit për formën e dobët të Mauro Icardit, duke bërë thirrje që ata ta zgjidhin sa më shpejtë çështjen e kontratës së argjentinasit. Sulmuesi dhe kapiteni...

Spalletti i bën thirrje Interit ta zgjidhë situatën e Icardit

para 6 muajve - Tetova Sot

Luciano Spalletti i ka fajësuar drejtuesit e Interit për formën e dobët të Mauro Icardit, duke bërë thirrje që ata ta zgjidhin sa më shpejtë çështjen e kontratës së argjentinasit. Sulmuesi dhe kapiteni...

Situata e Icardit, Spalleti ka një thirrje për Interin

para 6 muajve - OraInfo

Luciano Spalletti ka bërë një thirrje në drejtim të Interit. Ai i ka fajësuar drejtuesit e Interit për formën e dobët të Mauro Icardit, duke bërë thirrje që ata ta zgjidhin sa më shpejtë çështjen e kontratës...

Spalletti i bën thirrje Interit ta zgjidhë situatën e Icardit

para 6 muajve - Gazeta Express

Luciano Spalletti i ka fajësuar drejtuesit e Interit për formën e dobët të Mauro Icardit, duke bërë thirrje që ata ta zgjidhin sa më shpejtë çështjen e kontratës së argjentinasit. Sulmuesi dhe kapiteni...

Spalletti: Më duhet qartësi për Icardin

para 6 muajve - Zhurnal

Luciano Spalletti ka pasur lëvdata të mëdha për Radja Nainggolanin dhe Ivan Perisicin pas fitores së Interit ndaj Parmas, por tha se duhet që të bisedohet për problemin e kontratës së Icardit. Lautaro...

Spalletti: Më duhet qartësi për Icardin

para 6 muajve - Telegrafi

Luciano Spalletti ka pasur lëvdata të mëdha për Radja Nainggolanin dhe Ivan Perisicin pas fitores së Interit ndaj Parmas, por tha se duhet që të bisedohet për problemin e kontratës së Icardit. Lautaro...

Spalletti: Duhet qartësuar situata e Icardi

para 6 muajve - Ina

Luciano Spalletti është dukur shumë i lumtur pas fitores ndaj Parma, por ai kishte edhe një shqetësim të madh. Spalletti ka lëvduar paraqitjet e Ivan Perisic dhe Radja Nainggolan, por ka bërë thirrje që...

Spalletti: Duhet qartësuar situata e Icardi

para 6 muajve - InfoMagazin

Luciano Spalletti është dukur shumë i lumtur pas fitores ndaj Parma, por ai kishte edhe një shqetësim të madh. Spalletti ka lëvduar paraqitjet e Ivan Perisic dhe Radja Nainggolan, por ka bërë thirrje që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK