http://kariera.mk

“Kandili i detit” misterioz, që u shfaq mbi Petrozavodsk

para 6 muajve - Gazeta Express

Dëshmitë e pabesueshme mbi UFO-t në ish-dosjet sekrete të Bashkimi Sovjetik Rreth orës 4:00 të mëngjesit të 20 shtatorit të vitit 1977, punëtorët e riparimit të anijeve në qytetin e Petrozhavodskit, do...

“Kandili i detit” misterioz, që u shfaq mbi Petrozavodsk

para 6 muajve - Bota.al

Seria: Dëshmitë e pabesueshme mbi UFO-t në ish-dosjet sekrete të Bashkimi Sovjetik Rreth orës 4:00 të mëngjesit të 20 shtatorit të vitit 1977, punëtorët e riparimit të anijeve në qytetin e Petrozhavodskit,...

Kjo dosje e KGB-së ruse po trondit botën, një sekret i tmerrshëm fshihej në të

para 6 muajve - InfoShqip

Së fundmi thuhet se një dosje sekrete e KGB-së ka dalë në dritë. Në këtë dosje, e cila kishte qenë sekrete shkruhet se gjatë një incidenti, që mbetet ende i paqartë një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan...

Detaje nga dosja e KGB-së që shokoi njerëzimin, si u shndërruan në gurë 23 ushtarë sovjetikë

para 6 muajve - Lajm

Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku thuhet se një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan në gurë. Data e incidentit aktual...

Dosja e KGB-së shokon njerëzimin/ Ja si u shndërruan në gurë 23 ushtarë sovjetikë …

para 6 muajve - Lexo

Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku thuhet se një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan në gurë. Data e incidentit aktual...

Detaje nga dosja e KGB-së që shokoi njerëzimin, si u shndërruan në gurë 23 ushtarë sovjetikë

para 6 muajve - Java News

Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku thuhet se një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan në gurë. Data e incidentit aktual...

Në Ukrainë, 23 ushtarë u kthyen në gurë/ Dëshmi të pabesueshme

para 6 muajve - Lexo

Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku thuhet se një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan në gurë. Data e incidentit aktual...

Në Ukrainë, 23 ushtarë u kthyen në gurë

para 6 muajve - Bota.al

Seria: Dëshmitë e pabesueshme mbi UFO-t në ish-dosjet sekrete të Bashkimi Sovjetik Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku...

Dosja e KGB-së/ Ja si u shndërruan në gurë 23 ushtarë sovjetikë ..

para 6 muajve - LajmiFundit

Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku thuhet se një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan në gurë. Data e incidentit aktual...

Një nga teoritë më të çuditshme të konspiracionit: “në Ukrainë 23 ushtarë u kthyen në gurë”

para 6 muajve - Portalb

Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku thuhet se një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan në gurë. Data e incidentit aktual...

Në Ukrainë, 23 ushtarë u kthyen në gurë

para 6 muajve - Portalb

Një nga pretendimet padyshim më interesante dhe të çuditshme mbi UFO-t nga epoka sovjetike, i përket një incidenti, ku thuhet se një numër ushtarësh sovjetikë u shndërruan në gurë. Data e incidentit aktual...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK