http://kariera.mk

Marsial mesazh drejtuesve: Duam të vazhdojmë me Solskjaer

para 6 muajve - Shprehja.com

Kontrata e Ole Gunar Solskjaer me Mançester Junajtid mbaron në fund të sezonit, por me shumë gjasa norvegjezit do t’i besohet një rinovim disavjeçar. Në konferencën para ndeshjes ndaj PSG-së sulmuesi francez...

Blanc: Ja pse PSG nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

para 6 muajve - GazetaBlic

Trajneri francez, Laurent Blanc dhe ish-lojtar i Manchester United dhe PSG foli për The Times para ndeshjes mes të dy skuadrave në Old Trafford. Manchester United dhe PSG takohen nesër me fillim nga ora...

Tuchel: Duhet të kemi kujdes nga Pogba

para 6 muajve - Gazeta Express

​Tuchel i frikësohet Pogbas dhe beson se Manchester Unitedi është skuadër që prodhon shumë gola. Trajneri i Paris Saint Germainit, Thomas Tuchel, ka folur në konferencë për media para ndeshjes në Champions...

Para ndeshjës me Man Utd, do të befasoheni çka thotë Buffon për Neymar

para 6 muajve - OraInfo

Kampionët e Francës udhëtojnë nesër për në ‘Old Trafford’. Paris Saint Germain do ta ketë një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit, nesër kundër Manchester United. Kampionët e Francës udhëtojnë në...

Tuchel: Pogba është i jashtëzakonshëm

para 6 muajve - Albeu

Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel . Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe Cavani,...

Tuchel: Tek United më tremb vetëm ky lojtar

para 6 muajve - GazetaBlic

Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, ka folur për mediat në prag të ndeshjes që kampionët e Francës do të luajnë nesër në mbrëmje në “Old Trafford” ndaj Manchester United, në Champions League. Në këtë sfidë...

Buffon ‘e vajton’ mungesën e Neymar para ndeshjes me Man Utd

para 6 muajve - Lajmi.net

Paris Saint Germain do ta ketë një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit, nesër kundër Manchester United. Kampionët e Francës udhëtojnë në ‘Old Trafford’ për ndeshjen që është e vlefshme për fazën...

Tuchel i frikësohet Pogbas, ja çfarë thotë për francezin

para 6 muajve - Lajmi.net

Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel. Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe Cavani,...

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së

para 6 muajve - Koha.mk

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Man United do të ndeshen me Paris SG këtë javë në kuadër të ‘Chamiponsit’ dhe me gjasë...

Konfirmohet gjithçka, PSG me tri mungesa kundër Unitedit

para 6 muajve - Gazeta Express

​Cavani, Munier dhe Neymar, këta tre lojtarë nuk do të zbresin të martën mbrëma në "Old Trafford" Të martën do të rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve. Manchester United do të presë në “Old Trafford”...

Ish lojtari i Manchester United: Kylian Mbappe nuk ndalet!

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish lojtari i United – Louis Saha beson se PSG do të ketë shumë punë për të bërë në ndeshjen e nesërme të Ligës së Kampionëve. Ai beson se PSG ka aftësi të jashtëzakonshme, kryesisht për shkak Kylian Mbappe,...

Martial: Nuk jemi favorit, edhe pse PSG-ja ka mungesa

para 6 muajve - Gazeta Express

​Martial mendon se nuk ka favorit në sfidën mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint Germainit Pas pothuajse dy muajsh, të martën rikthehen emocionet e Champions League, raporton Gazeta Express. Ndeshja...

Solskjaer frikëson PSG-në, ua kujton fitoren 7-1 ndaj Romës

para 6 muajve - Gazeta Express

​Ole Gunnar Solskjaer është gati që të debutojë në Champions League me Manchester Unitedin E mori skuadrën në një kohë shumë të keqe, por ka arritur ta rikthejë në zonën Champions, pas një mori fitoresh...

FOTOT: Man United-PSG, një sfidë e zjarrtë jashtë fushe

para 6 muajve - Gazeta Tema

Manchester United-PSG, do të luajë të martën aktin e parë të sfidës së fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampionëve. Një duel që nuk do të ketë vetëm vemëndjen në fushën e lojës por edhe jashtë saj. Është dhe...

Tuchel i frikësohet Pogbas, ja çfarë thotë për francezin

para 6 muajve - Tetova Sot

Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel. Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe Cavani,...

Manchester United – PSG, mungesat e dy skuadrave për ndeshjen e nesërme

para 6 muajve - GazetaBlic

Manchester United dhe PSG do të takohen nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’, me ‘Djajtë e Kuq’ që llogaritën si favorit...

“Duhet një ndeshje si fitorja 7-1 ndaj Romës”, trajneri i United “shfrenohet” përpara PSG-së

para 6 muajve - Newsport

Nesër mbrëma rikthehet Champions League. Një ndër ndeshjet më interesante të kësaj faze me eleminim padyshim që është ajo mes Manchester United dhe PSG që do të luhet në “Old Trafford”. Në lidhje me këtë...

Eksperti i futbollit parashikon ndeshjet e Ligës së Kampionëve

para 6 muajve - GazetaBlic

Liga e Kampionëve do të rikthehet nesër dhe ish futbollisti i mirënjohur, tashmë analisti – Charlie Nicholas ka dhuruar parashikimet e tij për duelet e para. Manchester United – PSG, Roma – Porto, Tottenham...

Solskjaer flet para duelit me PSG-në, premton kualifikimin tutje

para 6 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United do të ketë punë mjaft të vështirë në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ‘Djajtë e Kuq’ do të ndeshen me PSG-në nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër të Ligës së Kampionëve....

Solskjaer frikëson PSG-në, ua kujton fitoren 7-1 ndaj Romës

para 6 muajve - Tetova Sot

Ole Gunnar Solskjaer është gati që të debutojë në Champions League me Manchester Unitedin E mori skuadrën në një kohë shumë të keqe, por ka arritur ta rikthejë në zonën Champions, pas një mori fitoresh...

PSG zyrtarisht pa Neymar e Cavani kundër Man Utd

para 6 muajve - Lexo

Skuadra franceze Paris Saint Germain ka bërë zyrtare vendimin që Edinson Cavani nuk do të luaj kundër Manchester United. Sulmuesi uruguajan u lënduar në ndeshjen e fundit me skuadrën e tij dhe pritet të...

Martial: Nuk jemi favorit, edhe pse PSG-ja ka mungesa

para 6 muajve - Tetova Sot

Martial mendon se nuk ka favorit në sfidën mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint Germainit Pas pothuajse dy muajsh, të martën rikthehen emocionet e Champions League, raporton Gazeta Express. Ndeshja...

Trajneri i Manchester United thur elozhe për PSG

para 6 muajve - Albeu

Trajneri i Manchester United , Ole Gunnar Solskjaer ka folur para ndeshjes në Champions League kundër PSG-së e cila do të luhet ditën e martë. Tekniku norvegjez i frikësohet “yjeve” të PSG-së që sipas...

Para ndeshjes me United, PSG tronditet nga lajmi i fundit

para 6 muajve - OraInfo

Paris Saint-Germain kishte shpresë se do ta fitonte Champions League këtë vit. Por, lëndimet e lojtarëve kryesorë në këtë fazë të ngjeshur të sezonit, ia vështirësojnë shumë punët trajnerit Thomas Tuchel....

PSG me probleme para sfidës kundër Manchester United

para 6 muajve - RTV 21

Kampionët e Francës kanë të lënduar disa nga lojtarët kyç të ekipit Paris Saint-Germain shpreson që ky të jetë viti i duhur për të arritur ta fitojnë Ligën e Kampionëve. Por, lëndimet e lojtarëve kryesorë...

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së afër ndeshjes me United

para 6 muajve - GazetaBlic

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Man United do të ndeshen me Paris SG këtë javë në kuadër të ‘Chamiponsit’ dhe me gjasë...

Gigi Buffon zbulon pikën e dobët të PSG para ndeshjes me Unitedin

para 6 muajve - Albeu

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Champions League. Portieri italian ka kërkuar nga shokët e skuadrës që të jenë më të fokusuar në ndeshje, pasi një...

Parisit vazhdojnë t’i shtohen problemet me lëndime

para 6 muajve - Koha.mk

Paris Saint-Germain ka marrë goditjen e radhës para përballjes së 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve, të martën mbrëma në udhëtim ndaj Manchester Unitedit. Gjigantit francez i është lënduar edhe sulmuesi...

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së para ndeshjes me Man Utd

para 6 muajve - Lajmi.net

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të përballet me Manchester United në Old Trafford në kuadër të Ligës së Kampionëve, ndërsa...

Parisit vazhdojnë t'i shtohen problemet me lëndime

para 6 muajve - Koha.net

Paris Saint-Germain ka marrë goditjen e radhës para përballjes së 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve, të martën mbrëma në udhëtim ndaj Manchester Unitedit. Gjigantit francez i është lënduar edhe sulmuesi...

Formacioni i mundshëm i PSG-së ndaj Man Utd

para 6 muajve - Lajmi.net

Manchester United dhe PSG do të përballen nesër ( e marte) në kuadër të Ligës së Kampionëve. Liga e Kampionëve do të rikthehet me një ndeshje spektakolare, ajo në mes të Manchester United dhe PSG-së. ‘Djajtë...

Kthehet Champions, kthehen makthet për PSG

para 6 muajve - Infokusi

Paris Saint-Germain ka vite që e ka kthyer në pronë private Ligën 1 franceze dhe po ashtu ka vite që ëndërron triumfin në Champions League, por dështon rregullisht pa iu afruar fare trofeut madhor. Këtë...

PSG me probleme para sfidës kundër Manchester United

para 6 muajve - KosovaPress

Paris Saint-Germain shpreson që ky të jetë viti i duhur për të arritur ta fitojnë Ligën e Kampionëve. Por lëndimet e lojtarëve kryesorë në këtë fazë të ngjeshur të sezonit, ia vështirësojnë shumë punët...

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së para ndeshjes me Man Utd

para 6 muajve - Gazeta Observer

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të përballet me Manchester United në Old Trafford në kuadër të Ligës së Kampionëve, ndërsa...

“Isha gati të merrja drejtimin e Manchester United”

para 6 muajve - Sovrani

Ish-trajneri i Paris – Saint – Germain Laurent Blanc ka zbuluar se në të kaluarën ishte shumë afër emërimit si kryetrajner i gjigantit anglez Manchester United, transmeton Sovrani.info. “Kam pasur një...

Mungon Neymar-Cavani, zbulohet formacioni i PSG-së në Champions League

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ditën e martë startojnë emocionet në Champions League që tashmë vjen në fazën më interesante atë me eliminim direkt. Kryendeshja e ditës së nesërme pritet të jetë dueli ndërmjet Manchester Unite dhe PSG-së...

Buffoni: Nuk ka favorit në ndeshjen United – PSG

para 6 muajve - Epoka e Re

Gianluigi Buffoni beson se nuk ka favorit në duelin e Ligës së Kampionëve në mes të Paris Saint-Germainit dhe Manchester Unitedit, por i bëri thirrje skuadrës së tij të bëjë paraqitje më të fortë dhe më...

Parisit vazhdojnë t’i shtohen problemet me lëndime

para 6 muajve - Ekonomia Online

Paris Saint-Germain ka marrë goditjen e radhës para përballjes së 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve, të martën mbrëma në udhëtim ndaj Manchester Unitedit. Gjigantit francez i është lënduar edhe sulmuesi...

Formacioni i mundshëm i PSG-së ndaj Man Utd

para 6 muajve - Gazeta Observer

Manchester United dhe PSG do të përballen nesër ( e marte) në kuadër të Ligës së Kampionëve. Liga e Kampionëve do të rikthehet me një ndeshje spektakolare, ajo në mes të Manchester United dhe PSG-së. ‘Djajtë...

Sanchez i vë syrin Ligës së Kampionëve: Ja si mund t’a mposhtim PSG-në

para 6 muajve - Sovrani

Alexis Sanchez po shqyrton nseriozisht mundësin e rrëmbimit të trofeut të Ligës së Kampionëve me Manchester Unitedin, ndërsa ata përgatiten të përballen me Paris Saint-Germain në fazën 1/16, transmeton...

Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

para 6 muajve - Lajmi.net

PSG ka marrë lajme të hidhura para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United në Old Trafford. Skuadra...

Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

para 6 muajve - Tetova Sot

PSG ka marrë lajme të hidhura para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United në Old Trafford. Skuadra...

Solskjaer: Rashford është Mbappe-ja i Manchesterit

para 6 muajve - Koha.mk

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer i Manchester United beson se krahasimi i Marcus Rashford me Kylian Mbappe është i logjikshëm. Sipas tij, sulmuesi anglez është i ngjashëm me kampionin e Botës me Francën....

Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

para 6 muajve - Gazeta Observer

PSG ka marrë lajme të hidhura para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United në Old Trafford. Skuadra...

Jo vetëm Neymar, PSG zyrtarisht pa dy yje të tjerë ndaj United

para 6 muajve - Koha Jone

Nuk ka “paqe” për trajnerin e PSG, Thomas Tuchel, i cili është në emergjencë totale në prag të ndeshjes së Champions League ndaj Manchester United. Pas Neymar, ai nuk do të ketë të gatshëm as Edinson Cavani...

Buffon: Nuk jemi favorit ndaj Unitedit

para 6 muajve - Telegrafi

Portieri italian, Gianluigi Buffon ka hequr etiketën e favoritit nga skuadra e tij Paris Saint-Germain për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Unitedit. PSG është mysafirë i Unitedit në ndeshjen...

Solskjaer: Rashford është Mbappe-ja i Manchester United

para 6 muajve - Albeu

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer i Manchester United beson se krahasimi i Marcus Rashford me Kylian Mbappe është i logjikshëm. Sipas tij, sulmuesi anglez është i ngjashëm me kampionin e Botës me Francën....

Një tjetër problem për Tuchel e PSG-në, Cavani humb ndeshjen e parë ndaj Unitedit

para 6 muajve - Telegrafi

Paris Saint Germain ka marrë fitore si vendas ndaj Bordeaux në javën e 22-të të Ligue 1. Parisienët triumfuan me rezultat minimal 1-0 falë një goli që e shënoi Edinson Cavani nga penalltia. Por kjo fitore...

Buffon: Nuk jemi favoritë ndaj Manchester United

para 6 muajve - Albeu

Gianluigi Buffon ka deklaruar se skuadra e tij Paris Saint-Germain nuk është favorit ndaj Manchester United në Ligën e Kampioneve. " Mendoj se ne duhet të përmirësohemi sa i përket mentalitetit, qëndrimit...

“Çmendet” Tuchel, humbet një tjetër yll përpara Man.United

para 6 muajve - BalkanWeb

Pas Neymar, PSG rrezikon të humbas edhe Edison Cavanin, i dëmtuar gjatë sfidës kundër Bordeaux, ndeshje ku parisienët fituan 1-0 falë një penalltie të shndërruar në gol nga Cavani. Prezenca e uruguaianit...

PSG-ja me mungesa të mëdha ndaj Manchester Unitedit

para 6 muajve - Tetova Sot

Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi Edinson Cavani. Trajneri Thomas Tuchel e ka pranuar se mund të jetë pa Marco Verrattin...

Buffon: S’ka favorit në duelin Manchester United – PSG

para 6 muajve - Gazeta Express

Gianluigi Buffon beson se nuk ka favorit në duelin e Ligës së Kampionëve mes Paris Saint-Germainit dhe Manchester Unitedit, por i bëri thirrje skuadrës së tij të bëjë paraqitje më të fortë dhe më muskulore...

Buffon: Nuk jemi favorit ndaj Unitedit

para 6 muajve - InfoShqip

Portieri italian, Gianluigi Buffon ka hequr etiketën e favoritit nga skuadra e tij Paris Saint-Germain për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Unitedit. PSG është mysafirë i Unitedit në ndeshjen...

Para ndeshjes me Manchester Unitedin, Buffoni vjen me një deklaratë të papritur

para 6 muajve - OraInfo

Portieri i PSG-së, Gianluigi Buffon ka bërë një deklaratë befasuese para ndeshjes me Manchester Unitedit. Parisienët do të udhëtojnë për në Angli, ku në ‘Old Trafford’ do ta zhvillojnë ndeshjen e vlefshme...

Buffon: Nuk ka favorit në sfidën Man Utd – PSG

para 6 muajve - Lajmi.net

Portieri i PSG-së, Gianluigi Buffon beson se nuk ka favorit mes skuadrës së tij dhe Manchester United. Parisienët do të udhëtojnë për në Angli, ku në ‘Old Trafford’ do ta zhvillojnë ndeshjen e vlefshme...

PSG-ja vjen e coptuar ndaj Manchester United

para 6 muajve - Albeu

Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi Edinson Cavani . Trajneri Thomas Tuchel e ka pranuar se mund të jetë pa Marco Verrattin...

Para ndeshjes me Manchester Unitedin, PSG-ja merr një lajm shumë të keq

para 6 muajve - OraInfo

Duket se vështirësit për Paris Saint-Germainin vetëm sa po shtohen. Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e PSG-së i është shtuar edhe sulmuesi Edinson Cavani. Trajneri Thomas...

PSG-ja me mungesa të mëdha ndaj Manchester Unitedit

para 6 muajve - Gazeta Express

Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi Edinson Cavani. Trajneri Thomas Tuchel e ka pranuar se mund të jetë pa Marco Verrattin...

Buffon: Nuk jemi favorit ndaj Unitedit

para 6 muajve - InfoMagazin

Portieri italian, Gianluigi Buffon ka hequr etiketën e favoritit nga skuadra e tij Paris Saint-Germain për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Unitedit. PSG është mysafirë i Unitedit në ndeshjen...

Neymar ,Cavani dhe Verrati mungojnë kundër Man Unitedit

para 6 muajve - PortaliOnline

Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi Edinson Cavani. Trajneri Thomas Tuchel e ka pranuar se mund të jetë pa Marco Verrattin...

PSG me shumë mungesa kundër Manchester United

para 6 muajve - GazetaBlic

PSG do të përballet me një numër të madh lëndimesh para sfidës me Manchester United. Neymar JR do t’i mungojë skuadrës, kurse Edinson Cavani është në dyshim pas lëndimit të pranuar sot. Por, sot në fushë...

Buffon: S’ka favorit në duelin Manchester United – PSG

para 6 muajve - Gazeta Observer

Gianluigi Buffon beson se nuk ka favorit në duelin e Ligës së Kampionëve mes Paris Saint-Germainit dhe Manchester Unitedit, por i bëri thirrje skuadrës së tij të bëjë paraqitje më të fortë dhe më muskulore...

PSG me shumë mungesa kundër Manchester United

para 6 muajve - Aktuale

PSG do të përballet me një numër të madh lëndimesh para sfidës me Manchester United. Neymar JR do t’i mungojë skuadrës, kurse Edinson Cavani është në dyshim pas lëndimit të pranuar sot. Por, sot në fushë...

“Çmendet” Tuchel, humbet një tjetër yll përpara Man.United

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Pas Neymar, PSG rrezikon të humbas edhe Edison Cavanin, i dëmtuar gjatë sfidës kundër Bordeaux, ndeshje ku parisienët fituan 1-0 falë një penalltie të shndërruar në gol nga Cavani. Prezenca e uruguaianit...

PSG në telashe, pas Neymarit dëmtohet një tjetër sulmues

para 6 muajve - Java News

PSG ka marrë një fitore në Ligue 1, por ka humbur sulmuesin më efikas të skuadrës, Edinson Cavanin. Pas Neymarit, tashmë skuadra franceze ka marrë një tjetër lajm të hidhur 3 ditë para ndeshjes së Champions...

PSG-ja në alarm, lëndohet edhe sulmuesi i dytë

para 6 muajve - Epoka e Re

Sikur të mos mjaftonte dëmtimi i yllit brazilian Neymar, te PSG-ja tani i duhet të bëjnë llogaritë pa një tjetër lojtar kyç. Bëhet fjalë për sulmuesin uruguaian Edinson Cavani, i cili u pa duke çaluar...

PSG me shumë mungesa kundër Manchester United

para 6 muajve - Periskopi

PSG do të përballet me një numër të madh lëndimesh para sfidës me Manchester United. Neymar JR do t’i mungojë skuadrës, kurse Edinson Cavani është në dyshim pas lëndimit të pranuar sot. Por, sot në fushë...

PSG me shumë mungesa kundër Manchester United

para 6 muajve - KosovaPress

Neymar JR do t’i mungojë skuadrës, kurse Edinson Cavani është në dyshim pas lëndimit të pranuar sot. Por, sot në fushë ka zbritur edhe Marco Verratti, i cili me gjasë do të jap kontributin e tij edhe në...

PSG-ja mund të mbetet edhe pa Cavanin ndaj Unitedit

para 6 muajve - Koha.net

Me Neymarin tashmë të lënduar, gjiganti francez PSG-ja mund të jetë edhe pa një yll në sfidën e radhës ndaj Manchester Unitedit në Ligën e Kampionëve. Goal raporton se PSG-ja mund të udhëtojë në Old Trafford...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK