http://kariera.mk

Një francez në mes, Barça dhe PSG gati për betejën e radhës

para 8 muajve - Shprehja.com

Barcelona dhe PSG nuk kanë ndërmend t’i lëshojnë pe njëra-tjetrës. Gjithçka nisi me blerjen e Nejmarit nga klubi francez, diçka që katalanasit nuk e kanë harruar. PSG pagoi klauzolën e brazilianit, ndërsa...

Manchester United futet në garë për mesfushorin e PSG

para 8 muajve - Albeu

Manchester United është futur në garë për nënshkrimin me yllin e PSG, Adrien Rabiot. Francezi është në përfundim të kontratës dhe është ‘përjashtuar’ nga formacioni i skuadrës së udhëhequr nga Thomas Tuchel....

Kante marrëdhënie të tensionuar me Sarrin, PSG monitorin situatën

para 8 muajve - SuperSport

N’golo Kante ka një kontratë që e lidh me Chelsean deri në verën e 2023-shit, por situata është komplikuar ndjeshëm muajt e fundit dhe po shkohet drejt një divorci në fund të këtij sezoni. Lajmin e jep...

Man Utd rivalizon Barcën dhe Tottenhamin për Adrien Rabiot

para 8 muajve - Lajmi.net

Manchester United është futur në garë për nënshkrimin me yllin e Paris Saint Germain, Adrien Rabiot. Francezi është në përfundim të kontratës dhe është ‘përjashtuar’ nga formacioni i skuadrës së udhëhequr...

PSG rivalizon Barcelonën për mbrojtësin francez

para 8 muajve - Albeu

Siç raporton "Paris United" PSG është futur në garë për Ferland Mendy. Ditëve të fundit është raportuar se edhe Barcelona, në krye me Eric Abidal kanë filluar monitorimin e lojtarit që luan në krahun...

PSG gati t’i rrëmbejë Lyonit mbrojtësin e talentuar

para 8 muajve - Koha.mk

Paris Saint-Germain po ndjek me shumë interes paraqitjet e mbrojtësit të Lyonit, Ferland Mendy. Sipas mediave franceze, klubi nga kryeqyteti është gati të paguajë rreth 40 milionë euro për të siguruar...

Pas Frenkie de Jong, tjetër konfrontim po vjen mes PSG dhe Barcelonës

para 8 muajve - Lajmi.net

Barcelona dhe Paris Saint Germain kanë zhvilluar një garë të ‘çmendur’ për Frenkie de Jong, gjatë afatit kalimtar që kemi lënë pas. Barcelona arriti që të nënshkruaj me yllin premtues të Ajax, kur thuhej...

Fellaini: PSG deshën të më transferojnë vitin e kaluar

para 8 muajve - Klan Kosova

Marouane Fellaini e ka konfirmuar që Paris Saint-Germain kishin dashur ta trasnferojnë në verën e vitit 2018, dhe ka zbuluar pse e ishte marrë vendimin që të largohej nga Manchester United. “A kam mundur...

Fellaini tregon të vërtetën në mes të raporteve të tij me PSG-në

para 8 muajve - GazetaBlic

Fellaini tregon se skuadra e Paris SG ka kërkuar të e transferoj mesfushorin e United qysh në verën e vitit 2018. Mesfushori nuk po kalonte në formë të mirë tek skuadra e United dhe kështu vendosi që të...

Pas Frenkie de Jong, tjetër konfrontim po vjen mes PSG dhe Barcelonës

para 8 muajve - Arbresh

Barcelona dhe Paris Saint Germain kanë zhvilluar një garë të ‘çmendur’ për Frenkie de Jong, gjatë afatit kalimtar që kemi lënë pas. Barcelona arriti që të nënshkruaj me yllin premtues të Ajax, kur thuhej...

Pas Frenkie de Jong, tjetër konfrontim po vjen mes PSG dhe Barcelonës

para 8 muajve - AlbPortali

Barcelona arriti që të nënshkruaj me yllin premtues të Ajax, kur thuhej se PSG veçse kishin arritur një marrëveshje personale me të. Loading... Por, kjo garë duket se nuk iu ka mjaftuar dy gjigantëve evropian...

PSG, gati t’i rrëmbejë Lyonit mbrojtësin e talentuar

para 8 muajve - SuperSport

Paris Saint-Germain po ndjek me shumë interes paraqitjet e mbrojtësit të Lyonit, Ferland Mendy. Sipas mediave franceze, klubi nga kryeqyteti është gati të paguajë rreth 40 milionë euro për të siguruar...

Ferland Mendy në shënjestrën e PSG-së

para 8 muajve - Klan Kosova

Sipas Paris United, Paris Saint-Germain është e interesuar që ta përvetësojë mbrojtësin francez Ferland Mendy. Skuadra franceze beson se 40 milionë euro do të mjaftojnë për ta bindur 23 vjeçarin që t’i...

PSG po vjen me një super-transfer, nuk i respekton rregullat e FIFA-s

para 8 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Paris SG nuk po ndalet me transferime, po piketon lojtarë ti rinj për afatin kalimtar të verës. Kësaj radhe parisienët po mundohen që ta sjellin në skuadër mbrojtësin fantastik të Lyonit, Ferland...

PSG nuk i frikësohet FIFA-së, po e transferon super lojtarin

para 8 muajve - Lajmi.net

PSG nuk po ndalet me transferime. Edhe pse po hetohet nga FIFA për shkelje te rregullit financiar, PSG po vazhdon të bëjë transferime. Parisineët kanë arritur marrëveshje me Lyonin për transferimin e mbrojtësit,...

‘Luftë’ mes Barcelonës dhe PSG-së për këtë lojtar

para 8 muajve - Sovrani

Barcelona është duke u ndeshur me Paris Saint-Germain për mbrojtësin e Lyon Ferland Mendy, pretendon Paris United. Mendohet se një ofertë prej rreth 40 milionë eurosh do të ishte e mjaftueshme për të siguruar...

‘Luftë’ mes Barcelonë dhe PSG-së për këtë lojtar

para 8 muajve - Sovrani

Barcelona është duke u ndeshur me Paris Saint-Germain për mbrojtësin e Lyon Ferland Mendy, pretendon Paris United. Mendohet se një ofertë prej rreth 40 milionë eurosh do të ishte e mjaftueshme për të siguruar...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Jordi Albas

para 8 muajve - Albeu

Barcelona duket se ka gjetur lojtarin për të ardhmen e krahut të majtë të mbrojtjes . Skuadra katalanase është në dijeni se duhet përforcuar krahu i majtë i mbrojtjes , pasi aktualisht kanë vetëm shërbimet...

Barcelona jep lajmin e madh, po e bën këtë super-transferim

para 9 muajve - OraInfo

Duket se Barcelona tashmë e ka gjetur zëvëndesuesin e Jordi Alba. Skuadra katalane është në dijeni se duhet përforcuar krahu i majtë i mbrojtjes, pasi aktualisht kanë vetëm shërbimet e Jordi Alba. Situata...

Gjendet zëvendësuesi i Jordi Alba te Barcelona

para 9 muajve - Klan Kosova

Barcelona duket se ka gjetur lojtarin për të ardhmen e krahut të majtë të mbrojtjes. Skuadra katalane është në dijeni se duhet përforcuar krahu i majtë i mbrojtjes, pasi aktualisht kanë vetëm shërbimet...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Albas

para 9 muajve - Gazeta Express

Barcelona është e gatshme të hidhet në sulm për mbrojtësin e Lyonit Ferland Mendy, sipas Mundo Deportivos. Drejtori sportiv i Barçës dhe ish-mbrojtësi i Lyonit, Eric Abidal, është adhurues i madh i 23-vjeçarit...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Jordi Alba

para 9 muajve - Lajmi.net

Barcelona duket se ka gjetur lojtarin për të ardhmen e krahut të majtë të mbrojtjes. Skuadra katalane është në dijeni se duhet përforcuar krahu i majtë i mbrojtjes, pasi aktualisht kanë vetëm shërbimet...

Gjendet zëvendësuesi i Jordi Alba te Barcelona

para 9 muajve - Ekonomia Online

Barcelona duket se ka gjetur lojtarin për të ardhmen e krahut të majtë të mbrojtjes. Skuadra katalane është në dijeni se duhet përforcuar krahu i majtë i mbrojtjes, pasi aktualisht kanë vetëm shërbimet...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Albas

para 9 muajve - Gazeta Observer

Barcelona është e gatshme të hidhet në sulm për mbrojtësin e Lyonit Ferland Mendy, sipas Mundo Deportivos. Drejtori sportiv i Barçës dhe ish-mbrojtësi i Lyonit, Eric Abidal, është adhurues i madh i 23-vjeçarit...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Jordi Alba

para 9 muajve - Gazeta Observer

Barcelona duket se ka gjetur lojtarin për të ardhmen e krahut të majtë të mbrojtjes. Skuadra katalane është në dijeni se duhet përforcuar krahu i majtë i mbrojtjes, pasi aktualisht kanë vetëm shërbimet...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Jordi Alba

para 9 muajve - Ekonomia Online

Barcelona duket se ka gjetur lojtarin për të ardhmen e krahut të majtë të mbrojtjes. Skuadra katalane është në dijeni se duhet përforcuar krahu i majtë i mbrojtjes, pasi aktualisht kanë vetëm shërbimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK