http://kariera.mk

Perez: Nuk blej sulmues, kemi Benzema që është më i miri në botë

para 6 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Real Madrid , Florentino Perez, ka thënë se Real Madridi nuk ka nevojë të nënshkruajë me një sulmues të ri, pasi ka Karim Benzema që është më i miri në botë. Perez ka treguar gjithashtu se...

Florentino Perez: Pse të blej sulmues, kur Karim Benzema është më i miri në botë

para 6 muajve - Telegrafi

Presidenti i Real Madrid , Florentino Perez, ka thënë se Real Madridi nuk ka nevojë të nënshkruajë me një sulmues të ri, pasi e ka Karim Benzema që është më i miri në botë. Perez ka treguar gjithashtu...

France Football zgjedh klubet më të madh në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

para 6 muajve - Telegrafi

Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë janë...

Perez: Benzema është sulmuesi më i mirë në botë

para 6 muajve - RTV 21

Real Madridi nuk do të blejë qendërsulmues gjatë verës, pasi Karim Benzema do të vazhdojë të luajë te madrilenët Në një intervistë për “France Football”, ku shpalosi shumë gjëra, numri një i klubit, Florentino...

Perez: Benzema është sulmuesi më i miri në botë

para 6 muajve - RTV 21

Real Madridi nuk do të blejë qendërsulmues gjatë verës, pasi Karim Benzema do të vazhdojë të luajë te madrilenët Në një intervistë për “France Football”, ku shpalosi shumë gjëra, numri një i klubit, Florentino...

Perez: Reali duhet të blejë 9-sh? Benzema është më i miri në botë

para 6 muajve - Gazeta Express

​Real Madridi nuk do të blejë qendërsulmues gjatë verës, Karim Benzema do të vazhdojë të jetë 9-shi i Los Blancos. Lajmin e ka konfirmuar numri një i klubit, Florentino Perez. Në një intervistë për 'France...

Perez: Ne jemi ekipi më i mirë në botë!

para 6 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez dha një intervistë për France Football, ku foli për ekipin e tij dhe formën aktuale të madrilenëve. Shefi i Madridit nuk mendon se duhet të nënshkruajnë me një...

“France Football” zbulon 30 klubet më të mira në historinë e futbollit

para 6 muajve - Koha Jone

“France Football” ka shpallur Real Madridin si klubin më të mirë në histori. Në edicionin e shkurtit, revista e famshme franceze ka renditur 30 klubet më të mira të historisë dhe dy skuadrat spanjolle...

100 milionë euro për një sulmues? Perez ka një mendim ndryshe

para 6 muajve - InfoShqip

Florentino Perez, presidenti i Real Madrid, ka folur sot për “France Football” në lidhje me sezonin aktual dhe për merkaton e shumëpërfolur të ekipit “los blancos”. Numri 1 i skuadrës kampione të botës...

‘France Football’ ka publikuar listën me 10 skuadrat më të mira në historinë e futbollit

para 6 muajve - Lajmi.net

Prestigjiozja franceze ‘France Football’ ka publikuar listën e skuadrave më të mira në historinë e futbollit. Skuadra më e mirë në histori është zgjedhur Real Madrid, bazuar në kriteret që ka vendosur...

Perez: Reali duhet të blejë 9-sh? Benzema është më i miri në botë

para 6 muajve - Tetova Sot

Real Madridi nuk do të blejë qendërsulmues gjatë verës, Karim Benzema do të vazhdojë të jetë 9-shi i Los Blancos. Lajmin e ka konfirmuar numri një i klubit, Florentino Perez. Në një intervistë për ‘France...

Perez: Benzema është më i miri në botë

para 6 muajve - KosovaPress

Në një intervistë për “France Football”, ku shpalosi shumë gjëra, numri një i klubit, Florentino Perez, pyet edhe për mundësinë e afrimit të një sulmuesi, që është temë e kamotshme te Madridi pas sezoneve...

“Nuk ka pse blejmë sulmues”, deklarata ‘bombë’ e Presidentit të Realit: Kemi më të mirin në botë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Florentino Perez mendon se klubi e tij nuk ka nevojë të blejë një sulmues tjetër me peshë, pasi mendon se ka një klub i cili mund të konkurrojë në nivelet më të larta pavarësisht largimit të Kristiano...

‘France Football’ ka publikuar listën me 10 skuadrat më të mira në historinë e futbollit

para 6 muajve - Arbresh

Prestigjiozja franceze ‘France Football’ ka publikuar listën e skuadrave më të mira në historinë e futbollit. Skuadra më e mirë në histori është zgjedhur Real Madrid, bazuar në kriteret që ka vendosur...

Manchester City degjeneron Chelsean, ashpërsohet lufta për në zonën champions

para 6 muajve - Vizion Plus

Ekipi i Manchester Cityt ka mposhtur ekipin e Chelsea me rezultatin e thellë 6 me 0. Në ndeshjen e luajtur Eithad Stadium, ekipi Guardiolës i dha një leksion ekipit të Sarrit duke e mbyllur qysh pjesën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK