http://kariera.mk

Daut Haradinaj tregon si ishin vrarë nëna dhe gjyshja e Lahi Brahimajt

para 6 muajve - Gazeta Express

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndarë një rrëfim të rrallë e të rëndë, që lidhet me familjen e deputetit tjetër të kësaj partie, Lahi Brahimajt me të cilin ka edhe lidhje familjare. Haradinaj ka...

Daut Haradinaj tregon si ishin vrarë nëna dhe gjyshja e Lahi Brahimajt

para 6 muajve - Arbresh

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndarë një rrëfim të rrallë e të rëndë, që lidhet me familjen e deputetit tjetër të kësaj partie, Lahi Brahimajt me të cilin ka edhe lidhje familjare. Haradinaj ka...

Daut Haradinaj rrëfen një moment të rëndë lufte, kur Lahi Brahimajt iu vranë nëna dhe gjyshja

para 6 muajve - Telegrafi

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka shpalosur një rrëfim të rëndë lufte, që lidhet me familjen e ish-bashkëluftëtarit Lahi Brahimaj, me të cilin ka edhe lidhje familjare. Haradinaj, përmes një postimi...

Daut Haradinaj tregon se si ishin vrarë disa nga familjarët e Lahi Brahimajt

para 6 muajve - Lajmi.net

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndarë një rrëfim që lidhet me familjen e anëtarit të kësaj partie, Lahi Brahimajt me të cilin ka edhe lidhje familjare. Haradinaj ka treguar përmes Facebook-ut se...

Daut Haradinaj tregon si ishin vrarë nëna dhe gjyshja e Lahi Brahimajt

para 6 muajve - Klan Kosova

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndarë një rrëfim të rrallë e të rëndë, që lidhet me familjen e deputetit tjetër të kësaj partie, Lahi Brahimajt me të cilin ka edhe lidhje familjare. Haradinaj ka...

Daut Haradinaj rrëfen momentin pikëllues: Më 2 gusht të 98-ës mblodha copat e gjyshës sime, nënëd së Lahi Brahimajt

para 6 muajve - GazetaBlic

Deputeti i AAK-së dhe njëherit deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka reaguar pas ftesës së Gjykatës Speciale ndaj Lahi Brahimajt. Haradinaj ka përkujtuar një moment prekës që kishte ndodhur më 1998, raporton...

Daut Haradinaj tregon një histori lufte rrëqethëse: I mblodha copat e gjyshes sime të copëtuar…

para 6 muajve - Infokusi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherit vëllai i kryeministrit, Ramush Haradinaj, Dauti, përmes një postimi në Facebook ka treguar një histori rrëqethëse që e kishte përjetuar gjatë luftës, përcjellë...

Daut Haradinaj tregon se sihumbën jetën disa nga familjarët e Lahi Brahimajt

para 6 muajve - Arbresh

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka ndarë një rrëfim që lidhet me familjen e anëtarit të kësaj partie, Lahi Brahimajt me të cilin ka edhe lidhje familjare. Postimi i plotë: Natën e 2 gushtit të 98′,...

Rrëfimi emocional i Daut Hardinajt për dajën Lahi

para 6 muajve - Epoka e Re

Ish- gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Daut Haradinaj ka kujtuar natën e 2 gushtit të vitit 1998 dhe betejën e përgjakshme që u zhvillua në Jabllanicë. “Natën e 2 gushtit të 98′, pas një beteje...

Rrëfimi i dhimbshëm i Daut Haradinajt për luftën,trupin e copëtuar të gjyshes dhe Lahi Brahimajn

para 6 muajve - Fakti Ditor

Deputeti i AAK-se Daut Haradinaj sjelle kujtime nga konfilkti i Kosoves me nje rrefim te vecante per naten e pergjakshme te 2 gushtit pas nje beteje te pergjakshme ne Jabllanice shkruan Faktiditor.ch.Haradinaj...

Haradinaj i del në mbrojtje Lahi Ibrahimajt: Dajë na ka ra hise kjo farë e keqe, duhet me u mbajte se kemi hala punë

para 6 muajve - Periskopi

Daut Haradinaj, i ka dalë në mbrojtje ish bashkëluftëtaret të tij e njërit familjarit – Lahi Ibrahimaj. Dihet se Brahmiaj është dajë i tij por ka luftuar edhe krah tij në zonën operative të Dukagjinit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK