http://kariera.mk

MASHT-i çon një “batalion” me rreth 200 zyrtarë e ekspertë për një javë në Durrës

para 6 muajve - Koha.net

Mijëra euro është duke shpenzuar Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) për vlerësimin e dorëshkrimeve të teksteve të reja shkollore, që pritet të nxirren në shtator. Kjo ministri ka zgjedhur...

MASHT-i çon një “batalion” me rreth 200 zyrtarë e ekspertë për një javë në Durrës

para 6 muajve - Arbresh

Mijëra euro është duke shpenzuar Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) për vlerësimin e dorëshkrimeve të teksteve të reja shkollore, që pritet të nxirren në shtator. Kjo ministri ka zgjedhur...

MASHT-i çon një “batalion” me rreth 200 zyrtarë e ekspertë për një javë në Durrës

para 6 muajve - Periskopi

Mijëra euro është duke shpenzuar Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) për vlerësimin e dorëshkrimeve të teksteve të reja shkollore, që pritet të nxirren në shtator. Kjo ministri ka zgjedhur...

MASHT-i çon një “batalion” me zyrtarë e ekspertë për 8 ditë në Durrës

para 6 muajve - PortaliOnline

Mijëra euro është duke shpenzuar Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) për vlerësimin e dorëshkrimeve të teksteve të reja shkollore, që pritet të nxirren në shtator. Kjo ministri ka zgjedhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK