http://kariera.mk

Ngjarjet e ditës së sotme

para 6 muajve - Lajmi.net

Më poshtë ju sjellim ngjarjet e datës 12 shkurt. 09:00 Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, me rektorin e Universitetit “Haxhi Zeka”, Fadil Millaku, do të nënshkruajnë marrëveshje...

Çfarë do të ndodh sot në Kosovë?

para 6 muajve - GazetaBlic

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, me rektorin e Universitetit “Haxhi Zeka”, Fadil Millaku, do të nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi. Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit...

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

para 6 muajve - Gazeta Express

Gazeta Express ju sjell ngjarjet e ditës së sotme: Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, me rektorin e Universitetit “Haxhi Zeka”, Fadil Millaku, do të nënshkruajnë marrëveshje...

Koordinatori Rexhep Hoti me aktivitete në komunat e Kosovës, prezanton Programin Nacional për Rininë

para 6 muajve - GazetaBlic

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, nesër do të zhvillojë aktivitete zyrtare nëpër qytetet e ndryshme të Kosovës. Në kuadër të këtij aktiviteti, Koordinatori Rexhep Hoti, do...

Koordinatori Rexhep Hoti me aktivitete në komunat e Kosovës, prezanton Programin Nacional për Rininë

para 6 muajve - Klan Kosova

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, nesër do të zhvillojë aktivitete zyrtare nëpër qytetet e ndryshme të Kosovës. Në kuadër të këtij aktiviteti, Koordinatori Rexhep Hoti, do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK