http://kariera.mk

Kërcënoi disa ministra me vdekje, dënohet me tetë vite burg

para 6 muajve - Gazeta Express

Një suedez u dënua sot me tetë vite burg pas kërcënimeve me vdekje të disa ministrave të shtetit skandinav dhe dërgimit të një letre me përmbajtje pluhuri të dyshimtë në adresë të një kompanie britanike....

Dënohet me tetë vjet burg pasi kërcënoi me vdekje disa ministra

para 6 muajve - Insajderi

Gjatë verës së 2017 burri kishte dërguar në adresë të shtëpisë së tyre një zarf që përmbante pluhur të bardhë dhe kërcënime ndaj 21 anëtarëve të qeverisë suedeze, përfshirë kryeministrin Stefan Löfven,...

Dënohet me tetë vite burg pasi kërcënoi me vdekje disa ministra

para 6 muajve - KosovaPress

Gjatë verës së 2017 burri kishte dërguar në adresë të shtëpisë së tyre një zarf që përmbante pluhur të bardhë dhe kërcënime ndaj 21 anëtarëve të qeverisë suedeze, përfshirë kryeministrin Stefan Löfven,...

Suedi, kërcënoi me vdekje ministrat, dënohet me tetë vite burg

para 6 muajve - BalkanWeb

SUEDI Një suedez u dënua të hënën me tetë vite burg pas kërcënimeve me vdekje të disa ministrave të shtetit skandinav dhe dërgimit të një letre me përmbajtje pluhuri të dyshimtë në adresë të një kompanie...

Kërcënoi me vdekje ministrat, dënohet me tetë vite burg

para 6 muajve - Alsat-M

Një suedez u dënua sot me tetë vite burg pas kërcënimeve me vdekje të disa ministrave të shtetit skandinav dhe dërgimit të një letre me përmbajtje pluhuri të dyshimtë në adresë të një kompanie britanike....

Kërcënoi me vdekje ministrat, suedezi dënohet me tetë vjet burgim

para 6 muajve - Gazeta Express

Një suedez u dënua sot me tetë vite burg pas kërcënimeve me vdekje të disa ministrave të shtetit skandinav dhe dërgimit të një letre me përmbajtje pluhuri të dyshimtë në adresë të një kompanie britanike....

Kërcënoi me vdekje ministrat, suedezi dënohet me tetë vjet burgim

para 6 muajve - Tetova Sot

Një suedez u dënua sot me tetë vite burg pas kërcënimeve me vdekje të disa ministrave të shtetit skandinav dhe dërgimit të një letre me përmbajtje pluhuri të dyshimtë në adresë të një kompanie britanike....

Kërcënoi me vdekje ministrat, dënohet me tetë vite burg

para 6 muajve - KosovaPress

Gjatë verës së 2017 burri kishte dërguar në adresë të shtëpisë së tyre një zarf që përmbante pluhur të bardhë dhe kërcënime ndaj 21 anëtarëve të qeverisë suedeze, përfshirë kryeministrin Stefan Löfven,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK