http://kariera.mk

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

para 6 muajve - Lajmi.net

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e përplasjes...

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

para 6 muajve - Gazeta Express

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e përplasjes...

Vazhdojnë aksidentet e përgjakshme: Për një muaj humbën jetën shtatë persona

para 6 muajve - Periskopi

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e përplasjes...

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

para 6 muajve - Gazeta Observer

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e përplasjes...

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

para 6 muajve - Ekonomia Online

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e përplasjes...

Elvis Naçi dhuron pesë mijë euro për gruan që humbi fëmijën nga goditja e makinës në Prishtinë

para 6 muajve - InfoShqip

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor...

Elvis Naçi kerkon ndihme per 22 vjeqaren, këtu mund të ndihmoni edhe ju

para 6 muajve - Shprehja.com

Jemi dëshmitarë të gjithë për ngjarjen që ndodhi me ate grua… Për t’u shëruar ajo duhet transferuar në Tiranë apo Shkup, kësisoj ka nevojë edhe për mjete financiare. Për të ndihmuar Taunitën është bashkuar...

Elvis Naçi dhuron 5 mijë euro për gruan që humbi fëmijën pasi u godit nga vetura në Prishtinë

para 6 muajve - GazetaBlic

2 vjeçarja që po lufton me jetë pasi u godit nga një kamionetë përderisa ishte duke ecur në trotuar ajo humbi foshnjën e vetë dhe ka nevojë për trajtim mjekësor jashtë Kosovës. Për t’u shëruar ajo duhet...

QKUK tregon gjendjen shëndetësore të 22-vjeçares që humbi foshnjën

para 6 muajve - Insajderi

Shpend Fazliu, Zyrtar për Informim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), ka treguar për Gazetën Insajderi se 22-vjeçarja të enjten do t’i nënshtrohet një operimi në Klinikën e Ortopedisë....

Nis gjykimi ndaj personit që goditi 22 vjeçaren me kamionet

para 6 muajve - Sovrani

Pas ndalimit 48-orësh, ka nisur seanca dëgjimore për të dyshuarin i cili goditi me kamionetë 22-vjeçaren shtatzënë e cila pas lëndimeve të marra ka humbur foshnjën. Personin e dyshuar i cili ka goditur...

Tragjike/ Kamionçina përplas 22 vjeçaren shtatzënë, humb fëmijën

para 6 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një kamionçinë ka përplasur një 22 vjeçare e cila ishte shtatzënë. 22 vjeçarja ishte duke ecur në trotuar kur është përplasur, ndërsa nga goditja ka humbur...

Nis seanca për personin qw goditi me kamion 22-vjeçaren shtatzënë

para 6 muajve - Insajderi

Personin e dyshuar i cili ka goditur me kambionetë një 22-vjeçare shtatzënë e cila më pas ka humbur foshnjën nga lëndimet e marra. Zëvendës prokurori, Ibrahim Berisha ka thënë për Gazetën Insajderi se...

Hoxha nga Shqipëria dhuron pesë mijë euro për gruan që humbi fëmijën pasi u godit nga vetura

para 6 muajve - Insajderi

Për t’u shëruar ajo duhet transferuar në Tiranë apo Shkup, kësisoj ka nevojë edhe për mjete financiare. Për të ndihmuar 22-vjeçaren teologu, nga Shqipëria Elvis Naçi, bashkë më fondacionin ‘Firdeus’ ata...

Kërkohet ndihmë për 22 vjeçaren e cila u aksidentua ditë më parë

para 6 muajve - GazetaBlic

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor...

22-vjeçarja e aksidentuar ditë më parë kërkon ndihmën tuaj

para 6 muajve - Gazeta Express

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor...

Aksidenti i tmerrshëm në Prishtinë, ndihmë për nënën që humbi foshnjën në bark

para 6 muajve - Te Sheshi

Një aksident i rëndë ndodhi ditë më parë në Prishtinë, ku një kamionçinë humbi kontrollin dhe hipi mbi trotuar, e aty goditi një grua e cila ishte dhe shtatzënë. Mësohet dhembshurisht se ajo e humbi foshnjën,...

22-vjeçarja e aksidentuar ditë më parë kërkon ndihmën tuaj

para 6 muajve - Arbresh

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor...

Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren

para 6 muajve - OraInfo

Një aksident i rëndë ka nodhur dje në Prishtinë. Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo...

Gruaja që u godit nga kamioni në Prishtinë, ka nevojë për ndihmë

para 6 muajve - Klan Kosova

Të interesuarit që duan ta ndihmojnë viktimën, mund ta kontaktojnë këtë numër: 043 857 755 – Valon Tahiri Gruaja shtatzënë e cila u godit nga një kamion deri sa ishte duke ecur gjatë trotuarit në Prishtinë,...

Gruaja që u godit nga kamioni në Prishtinë, ka nevojë për ndihmë

para 6 muajve - GazetaBlic

Gruaja shtatzënë e cila u godit nga një kamion deri sa ishte duke ecur gjatë trotuarit në Prishtinë, tani ka nevojë për ndihmë financiare. Përveç plagëve të rënda që ajo morri nga ky incident, ajo humbi...

Shtatzëna që humbi foshnjën në aksident vazhdon të jetë në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Gazeta Express

Në trotuarin e një rruge në “Kolovicë” një ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë. Një kamionetë, nga pakujdesia, goditi një këmbësore. E 22 vjeçarja ishte shtatzënë dhe në momentin e aksidentit ishte...

Elvis Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren e aksidentuar, këtu mund të ndihmoni edhe ju

para 6 muajve - Arbresh

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor...

Elvis Naçi dhuron pesë mijë euro për gruan që humbi fëmijën pasi u godit nga vetura në Prishtinë

para 6 muajve - Periskopi

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor...

Shtatzëna që humbi foshnjën në aksident vazhdon të jetë në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Tetova Sot

Në trotuarin e një rruge në “Kolovicë” një ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë. Një kamionetë, nga pakujdesia, goditi një këmbësore. E 22 vjeçarja ishte shtatzënë dhe në momentin e aksidentit ishte...

Shtatzëna që humbi foshnjën në ndeshjen në Prishtinë vazhdon të jetë në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Bota Press

Në trotuarin e një rruge në “Kolovicë” një ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë. Një kamionetë, nga pakujdesia, goditi një këmbësore. E 22 vjeçarja ishte shtatzënë dhe në momentin e aksidentit ishte...

Naçi dhuron 5 mijë euro për 22 vjeçaren e aksidentuar, këtu mund të ndihmoni edhe ju

para 6 muajve - Gazeta Observer

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë. Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor...

Gruaja që humbi foshnjën pasi u godit nga kamioni, ja çfarë ka ndodhur

para 6 muajve - OraInfo

Një grua është aksidentuar dje në Prishtinë. Gjatë ditës së djeshme një aksident i rëndë ndodhi në Prishtinë. Nga një kamionetë në lëvizje u godit gruaja e cila ishte shtatzënë dhe po ecte përgjatë trotuarit....

Shtatzëna që humbi foshnjën në aksident vazhdon të jetë në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Në trotuarin e një rruge në “Kolovicë” një ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë. Një kamionetë, nga pakujdesia, goditi një këmbësore. E 22 vjeçarja ishte shtatzënë dhe në momentin e aksidentit ishte...

Kërkohet ndihmë financiare për gruan që u aksidentua dje në Prishtinë dhe humbi fëmijën

para 6 muajve - Insajderi

Gjatë ditës së djeshme një aksident i rëndë ndodhi në Prishtinë. Nga një kamionetë në lëvizje u godit gruaja e cila ishte shtatzënë dhe po ecte përgjatë trotuarit. Përpos që u godit fuqishëm nga kjo kamionetë,...

Kërkohet ndihmë financiare për gruan që u aksidentua dje në Prishtinë dhe humbi fëmijën

para 6 muajve - Arbresh

Gjatë ditës së djeshme një aksident i rëndë ndodhi në Prishtinë. Nga një kamionetë në lëvizje u godit gruaja e cila ishte shtatzënë dhe po ecte përgjatë trotuarit. Përpos që u godit fuqishëm nga kjo kamionetë,...

Ka nisur mbledhja e parave për ta ndihmuar gruan që humbi fëmijën pasi u godit nga vetura

para 6 muajve - Periskopi

Gjatë ditës së djeshme një aksident i rëndë ndodhi në Prishtinë. Nga një kamionetë në lëvizje u godit gruaja e cila ishte shtatzënë dhe po ecte përgjatë trotuarit. Përpos që u godit fuqishëm nga kjo kamionetë,...

Kërkohet ndihmë financiare për gruan që u aksidentua dje në Prishtinë dhe humbi fëmijën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Gjatë ditës së djeshme një aksident i rëndë ndodhi në Prishtinë. Nga një kamionetë në lëvizje u godit gruaja e cila ishte shtatzënë dhe po ecte përgjatë trotuarit. Përpos që u godit fuqishëm nga kjo kamionetë,...

Prishtinë, aksidentohet rëndë motra Muslimane duke qenë shtatzëne dhe më pas kuptojm se….

para 6 muajve - Shprehja.com

Një a.ksident jo fort i zakontë u regjistrua të shtunën në Prishtinë, ku një këmbësore sh.tatzënë u pë.rplas nga një kamionçinë. Policia e Kosovës bën të ditur se si pasojë e lëndimeve të marra, gruaja...

Kamioneta godet këmbësoren në Prishtinë, arrestohet shoferi

para 6 muajve - Telegrafi

Një grua ka marrë lëndime të rënda trupore, pasi të shtunën është goditur nga një kamionetë në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë. Nga lëndimet e marra, gruaja, e cila ishte shtatzënë, ka humbur foshnjën...

Detaje rreth aksidentit ku gruaja humbi foshnjen

para 6 muajve - RTV 21

Kamioni ka goditur dje një grua shtatzënë Një grua shtatzënë është goditur nga një kamion dje në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë, e cila si pasojë e goditjes ka humbur beben. “Raportohet  i dyshuari mashkull...

E humbë foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

para 6 muajve - Zhurnal

Një femër e moshës 22 vjeçare është aksidentuar dje. Pas lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Me vendim të prokurorit trupi...

Humb fëmijën gruaja që u aksidentua dje në Prishtinë

para 6 muajve - Klan Kosova

Gruaja që u aksidentua dje në Prishtinë nga një kamionetë, ka humbur fëmijën pasi ishte shtatzënë, njofton Klan Kosova. “Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë...

Gruaja shtatzënë u aksidentua dje nga një kamion, sot humbi foshnjën

para 6 muajve - OraInfo

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë. Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Policia bën...

Kamioneta godet këmbësoren në Prishtinë, arrestohet shoferi

para 6 muajve - InfoMagazin

Një grua ka marrë lëndime të rënda trupore, pasi të shtunën është goditur nga një kamionetë në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë. Nga lëndimet e marra, gruaja, e cila ishte shtatzënë, ka humbur foshnjën...

Vjen një lajm trishtues nga këmbësorja që u godit nga makina

para 6 muajve - Albeu

Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Policia bën të ditur se si pasojë e lëndimeve të marra ajo e ka humbur foshnjën Pas lëndimeve...

Humb foshnjën gruaja shtatzënë që u aksidentua nga kamioneta

para 6 muajve - Infokusi

Gruaja shtatzënë e cila u aksidentua të shtunën nga një kamionetë, ka humbur foshnjën e saj. Këtë lajm e ka dhënë Policia e Kosovës, shkruan Gazeta inFokusl. Pas lëndimeve të marra, e aksidentuara është...

Humb foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

para 6 muajve - Gazeta Express

Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Policia bën të ditur se si pasojë e lëndimeve të marra ajo e ka humbur foshnjën Pas lëndimeve...

Gruaja e aksidentuar dje në Prishtinë, humbë foshnjën

para 6 muajve - GazetaBlic

Një femër e moshës 22 vjeçare është aksidentuar dje. Pas lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Me vendim të prokurorit trupi...

E humbë foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

para 6 muajve - Lajmi.net

Një femër e moshës 22 vjeçare është aksidentuar dje. Pas lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Me vendim të prokurorit trupi...

Humb fëmijën gruaja që u aksidentua dje në Prishtinë

para 6 muajve - Sovrani

Gruaja që u aksidentua dje në Prishtinë nga një kamionetë, ka humbur fëmijën pasi ishte shtatzënë, njofton Klan Kosova. “Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë...

Humb foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Policia bën të ditur se si pasojë e lëndimeve të marra ajo e ka humbur foshnjën Pas lëndimeve...

Humb fëmijën gruaja e cila u aksidentua dje në Prishtinë

para 6 muajve - Arbresh

Gruaja që u aksidentua dje në Prishtinë nga një kamionetë, ka humbur fëmijën pasi ishte shtatzënë. “Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Me vendim...

E konfirmon policia: 22-vjeçarja abortoi pasi u godit nga kamioneta në Prishtinë

para 6 muajve - Periskopi

Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Policia bën të ditur se si pasojë e lëndimeve të marra ajo e ka humbur foshnjën Pas lëndimeve...

Humb foshnjën 22 vjeçarja, e goditur dje nga kamioni

para 6 muajve - Insajderi

Pas lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Policia ka bërë të ditur se  me vendim të prokurorit trupi i foshnjës është dërguar...

E humbë foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një femër e moshës 22 vjeçare është aksidentuar dje. Pas lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Me vendim të prokurorit trupi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK