http://kariera.mk

LDK-ja është bërë pishman që votoi Hashim Thaçin për president

para 6 muajve - Klan Kosova

Deputeti i LDK-së, Naser Rugova, ka thënë se partia e tij e ka vërejtur gabimin që ka bërë kur e ka votuar Hashim Thaçin për president të Kosovës. “Unë nuk e ka votuar as atëherë, mirëpo si parti kemi...

A është bërë pishman LDK që e votoi Thaçin për president? Flet deputeti i LDK-së

para 6 muajve - GazetaBlic

Deputeti i LDK-së, Naser Rugova, ka thënë se partia e tij e ka vërejtur gabimin që ka bërë kur e ka votuar Hashim Thaçin për president të Kosovës. “Unë nuk e ka votuar as atëherë, mirëpo si parti kemi...

Shëndetësia përplas LDK-në me PDK-në

para 6 muajve - Koha.net

Deputetët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, në një konferencë për media, thanë se sektori i shëndetësisë në Kosovë, është i dështuar dhe në kolaps.

Shëndetësia përplas LDK-në me PDK-në

para 6 muajve - Koha.net

Deputetët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, në një konferencë për media, thanë se sektori i shëndetësisë në Kosovë, është i dështuar dhe në kolaps. Haxhi Avdyli tha se 2018-ta është vit i dështimeve, i...

LDK: 2018, vit i dështuar i shëndetësisë

para 6 muajve - RTV 21

Rugova: Sektori i shëndetësisë është në kolaps Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për media, shfaqi problemet në sektorin e shëndetësisë, të cilat sipas këtij grupi po kalojnë në heshtje. LDK...

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Klan Kosova

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Telegrafi

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

Ismaili: LDK-ja për 10 vjet shkatërroi sistemin shëndetësor, sot flet për kolaps

para 6 muajve - Koha.net

Ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili, ka reaguar ndaj LDK-së, që sot, përmes një komunikate për media, kritikoi sektorin e shëndetësisë. Grupi i Parlamentar i LDK-së ka ngritur problemet në sektorin e...

Ministri i përgjigjet LDK-së: E shkatërruat shëndetësinë për 10 vjet me radhë

para 6 muajve - Kallxo

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është përgjigjur akuzave të deputetëve të LDK-së Naser Rugova dhe Haxhi Avdyli, të cilët e akuzuan se po manipulon opinionin dhe e quajtën ‘ministër i Facebookit’....

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Lajmi.net

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

Ismaili i kundërpërgjigjet LDK-së e cila e akuzoi atë për keq menaxhim

para 6 muajve - GazetaBlic

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është përgjigjur akuzave Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Ministri Ismaili...

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është përgjigjur akuzave Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Ministri Ismaili...

Deputetët e LDK-së: Uran Ismaili është ministër i Facebook-ut

para 6 muajve - Kallxo

Deputetët e Lidhjes Demokratike te Kosovës, Haxhi Avdyli dhe Naser Rugova, përmes një konference për media kanë kritikuar ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismailin për gjendjen në sektorin shëndetësor në...

LDK: Sektori i shëndetësisë është në kolaps

para 6 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 11 shkurt - Grupi i Parlamentar i LDK-së ka ngritur problemet në sektorin e shëndetësisë, të cilat sipas këtij grupi po kalojnë në heshtje dhe konsiderojnë se qeveria ka dështuar në këtë sektor,...

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Lajm

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Infokusi

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

LDK: Viti 2018, vit i dështimit në shëndetësi dhe pa reformë institucionale

para 6 muajve - Telegrafi

Deputeti Haxhi Avdyli nga Lidhja Demokratike e Kosovës tha se viti 2018 ka qenë vit i dështuar në shëndetësi dhe pa ndonjë reformë substanciale. Avdyli në një konferencë për media tha se problemet në sektorin...

LDK: Sektori i shëndetësisë është në kolaps

para 6 muajve - Koha.net

Grupi i Parlamentar i LDK-së ka ngritur problemet në sektorin e shëndetësisë, të cilat sipas këtij grupi po kalojnë në heshtje dhe konsiderojnë se qeveria ka dështuar në këtë sektor, gjatë vitit që lamë...

LDK: Sektori i shëndetësisë është në kolaps

para 6 muajve - RTV 21

Deputetët thonë se Ligji për Pagat ka shkaktuar pakënaqësi Grupi i Parlamentar i LDK-së ka ngritur problemet në sektorin e shëndetësisë, të cilat sipas këtij grupi po kalojnë në heshtje dhe konsiderojnë...

LDK e quan manipulues ministri Uran Ismajlin: Shëndetësia është në kolaps

para 6 muajve - OraInfo

Partia më e madhe opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), konsideron se ministri i Shëndetësisë, Urani Ismajli po manipulon me qytetarët pasi që sipas tyre, shëndetësia është në kolaps. Grupi i...

LDK akuzon Ministrinë e Shëndetësisë, e quan të dështuar vitin 2018

para 6 muajve - Lajmi.net

LDK ka mbajtur një konferencë për media ku janë bërë akuza ndaj punës në Ministrinë e Shëndetësisë. LDK ka hedhur kritika në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë. Sipas deputetit Haxhi Avdyli dhe Naser...

LDK akuzon Ministrinë e Shëndetësisë, e quan të dështuar vitin 2018

para 6 muajve - Shprehja.com

LDK ka hedhur kritika në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë. Sipas deputetit Haxhi Avdyli dhe Naser Rugovës kjo Ministri është duke u mburrur me projektet që siç thanë ata kanë qenë të planifikuara...

LDK me kritika ndaj ministrit Ismaili: Po manipulon me qytetarët, lëre Facebook-un

para 6 muajve - GazetaBlic

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësitë në sistemin shëndetësor. Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli  tha se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

LDK: Ministri Ismajli po manipulon me qytetarët, shëndetësia në kolaps

para 6 muajve - Gazeta Express

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësit në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

LDK me kritika ndaj ministrit Ismaili: Po manipulon me qytetarët, shëndetësia në kolaps

para 6 muajve - GazetaBlic

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësit në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

Uran Ismaili akuzon LDK-në për shkatërrim të sistemit shëndetësor

para 6 muajve - Epoka e Re

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka akuzuar LDK-në për shkatërrim të sistemi të shëndetësisë për 10 vjet me radhë. Kjo akuzë e Ismailit, ka ardhur pas deklaratave të zyrtarëve të LDK-së së shëndetësia...

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

Ministri Ismaili i kundërpërgjigjet LDK-së

para 6 muajve - Insajderi

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

Ismaili i përgjigjet LDK-së: Ne po e ndreqim atë që shkatërruat ju, gëzohuni

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është kundërpërgjigjur Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Madje, ministri Ismaili...

Ismaili – LDK’së: Shkatërruat për 10 vjet shëndetësinë, veç për një vit kam punuar më shumë se ju në tri mandate

para 6 muajve - Periskopi

Ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili ka reaguar ndaj kritikave që Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka hedhur në adresë të tij, shkruan Periskopi. Në mesazhin e Ismailit në Facebook, shkruhet se ‘LDK ka...

Ministri i Shëndetësisë i kundërpërgjigjet ashpër akuzave të LDK-së

para 6 muajve - Sovrani

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i është përgjigjur akuzave Lidhjes Demokratike të Kosovës, duke thënë se viti 2018 ka qenë viti më i mirë që ka pasur sektori shëndetësor në vend. Ministri Ismaili...

LDK e quan manipulues ministrin Ismaili

para 6 muajve - Infokusi

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësit në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

LDK: Ministri Ismajli po manipulon me qytetarët, shëndetësia në kolaps

para 6 muajve - Infokusi

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësit në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

LDK: 2018-ta, vit i dështuar i shëndetësisë

para 6 muajve - KosovaPress

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli në një konferencë për medie, tha se ligji për sigurime shëndetësore dhe ligji për shëndetësi, nuk janë ardhur në kuvend në vitin 2018, ndërsa, në vitin 2019 pritet të vijë...

LDK: Sektori i shëndetësisë është në kolaps

para 6 muajve - Gazeta e re

Grupi i Parlamentar i LDK-së ka ngritur problemet në sektorin e shëndetësisë, të cilat sipas këtij grupi po kalojnë në heshtje dhe konsiderojnë se qeveria ka dështuar në këtë sektor, gjatë vitit që lamë...

LDK: Ministri Ismaili të lë Facebook’un e selfiet – sistemi shëndetësor në kolaps

para 6 muajve - Insajderi

Grupi Parlamentari i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka thënë sot se shëndetësia në Kosovë tani është në kolaps dhe kjo gjendje sipas tyre ka ardhur si pasojë e mosdijes nga ministri Uran Ismaili. Deputet...

LDK: Sektori i shëndetësisë është në kolaps

para 6 muajve - KosovaPress

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli në një konferencë për medie, tha se ligji për sigurime shëndetësore dhe ligji për shëndetësi, nuk janë ardhur në kuvend në vitin 2018, ndërsa, në vitin 2019 pritet të vijë...

LDK e quan manipulues ministrin Ismaili: Shëndetësia në kolaps

para 6 muajve - Periskopi

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësit në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

LDK: Ministri Ismajli po manipulon me qytetarët, shëndetësia në kolaps

para 6 muajve - Gazeta Observer

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullsitë në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

LDK akuzon Ministrinë e Shëndetësisë, e quan të dështuar vitin 2018

para 6 muajve - Sovrani

LDK ka mbajtur një konferencë për media ku janë bërë akuza ndaj punës në Ministrinë e Shëndetësisë. LDK ka hedhur kritika në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë. Sipas deputetit Haxhi Avdyli dhe Naser...

LDK: Ministri Ismajli po manipulon me qytetarët, shëndetësia në kolaps

para 6 muajve - Bota Press

Botapress 11 Shkurt-Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësit në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk...

LDK: Viti 2018 i dështuar për sektorin e shëndetësisë, po manipulohet me çmimin e barnave

para 6 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli e ka quajtur vitin 2018 të dështuar në sektorin e shëndetësisë.Ai në një konferencë për media ka shprehur shqetësimin edhe për mosardhjen dhe vonesat e Projektligjit për...

LDK: Ministri Ismajli po manipulon me qytetarët, shëndetësia në kolaps

para 6 muajve - Arbresh

Grupi i Parlamentar i LDK-së në një konferencë për medie ka folur për parregullësit në sistemin shëndetësor. Doktor Haxhi Avdyli nga LDK ka thënë se ligjet më të rëndësishme ende nuk janë në agjendë legjislative...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK