http://kariera.mk

Shtatë vjet nga tragjedia e Restelicës

para 6 muajve - Klan Kosova

Sot bëhen shtatë vjet nga tragjedia e Restelicës, ku humbën jetën 10 persona si pasojë e rënies së një orteku bore. Nga e gjithë kjo fatkeqësi u shkatërruan shumë shtëpi teksa fatkeqësisë arriti t’i shpëtojë...

7-vjetori i tragjedisë së Restelicës

para 6 muajve - Koha.net

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7 vjet nga tragjedia e Restelicës

para 6 muajve - Lajmi.net

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7 vjet nga tragjedia e Restelicës

para 6 muajve - Kallxo

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

Emocionuese: Momenti kur hoxha dëgjoi zërin e Amsera Rekës nën gërmadha

para 6 muajve - Gazeta Express

Orteku i borës në Restelicë të Dragashit ishte tragjik për fshatin dhe banorët, sidomos për familjen Reka, e cila i humbi të gjithë anëtarët e familjes, përveç vajzës Amserës, e cila u nxor e gjallë nga...

7 vjet nga tragjedia e Restelicës

para 6 muajve - Gazeta Express

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7 vjet nga tragjedia e Restelicës

para 6 muajve - RTV 21

Gjashtë vjetori i tragjedisë që nodhi në fshatin Restelicë Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi...

Sot 7 vite që nga humbja e jetës së 10 banorëve të fshatit Restelicë

para 6 muajve - GazetaBlic

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7-vjetori i tragjedisë së Restelicës

para 6 muajve - Arbresh

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7-vjetori i tragjedisë së Restelicës

para 6 muajve - Infokusi

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

Emocionuese: Momenti kur hoxha dëgjoi zërin e Amsera Rekës nën gërmadha

para 6 muajve - Gazeta Observer

Orteku i borës në Restelicë të Dragashit ishte tragjik për fshatin dhe banorët, sidomos për familjen Reka, e cila i humbi të gjithë anëtarët e familjes, përveç vajzës Amserës, e cila u nxor e gjallë nga...

​7-vjetori i tragjedisë së Restelicës

para 6 muajve - Fakti Ditor

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7 vjetori i tragjedisë së Restelicës

para 6 muajve - Insajderi

Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë i mbijetoi vetëm 7 vjeçarja, Amsera Reka, e cila tani jeton në Itali tek disa të afërt të saj. Aksioni i shpëtimit u organizua...

​7 vjet nga tragjedia e Restelicës që u mori jetën 10 banorëve

para 6 muajve - Periskopi

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7 vjet nga tragjedia e Restelicës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Sot u bënë 7 vjet nga tragjedia e Restelicës, në të cilën, si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa...

Bëhen 7 vjet nga tragjedia e Restelicës

para 6 muajve - Arbresh

Sot bëhen 7 vite nga tragjedia e Restelicës, ku si pasojë e rënies së një orteku të borës, humbën jetën 10 banorë të këtij fshati. Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë...

7-vjetori i tragjedisë së Restelicës

para 6 muajve - KosovaPress

Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë i mbijetoi vetëm 7 vjeçarja, Amsera Reka, e cila tani jeton në Itali tek disa të afërt të saj. Aksioni i shpëtimit u organizua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK