http://kariera.mk

Haradinaj mbledh Qeverinë, themelohet Holokausi shqiptar

para 6 muajve - Albeu

Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës , janë gjithsej katërmbëdhjetë pika...

Mblidhet Qeveria, ja çka diskutohet

para 6 muajve - OraInfo

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të rregullt javore. Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet...

Mblidhet Qeveria

para 6 muajve - Lajmi.net

Qeveria e Kosovës edhe sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt, shkruan lajmi.net. Në njoftim bëhet e...

Haradinaj mbledhë ministrat

para 6 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika...

Sot mblidhet Qeveria, këto janë pikat e rendit të ditës

para 6 muajve - Gazeta Express

​ Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë, raporton Express. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej...

Mblidhet Qeveria

para 6 muajve - Infokusi

Qeveria e Kosovës edhe sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë...

Sot mblidhet Qeveria, këto janë pikat e rendit të ditës

para 6 muajve - Bota Press

Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika...

Sot mbahet mbledhja e qeverisë

para 6 muajve - Sovrani

Qeveria e Kosovës edhe sot do të mbajë mbledhjen e rregullt. Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar se me fillim prej orës 14:00, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt, shkruan lajmi.net. Në njoftim bëhet e...

Sot mblidhet Qeveria, këto janë pikat e rendit të ditës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri Ramush Haradinaj do t’i mbledhë sot gjatë ditës ministrat në mbledhjen e rregullt javore të Qeverisë Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika...

Mblidhet Qeveria – nuk dihen pikat e rendit të ditës

para 6 muajve - Insajderi

Në njoftim bëhet e ditur se si çdo herë kjo mbledhje do të udhëhiqet nga kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj. Ende nuk janë bërë publike pikat e rendit të ditës së kësaj mbledhje.

Qeveria mblidhet sot pasdite

para 6 muajve - Arbresh

Kryeministri Ramush Haradinaj sot mbledh kabinetin qeveritar. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00. Në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika dhe do të diskutohet për themelimin e Qendrës së Holokaustit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK