http://kariera.mk

Sekretari amerikan në Evropë, pritet të vizitojë disa shtete

para 6 muajve - Gazeta Express

Sekretari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mike Pompeo pritet të nis një cikël të vizitave në shtete të ndryshme të shteteve të Bashkimit Evropian. Më 12 shkurt, Pompeo do të qëndrojë në Bratislavë...

Pompeo zbarkon në Evropë, pritet të vizitojë disa shtete

para 6 muajve - Java News

Sekretari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mike Pompeo pritet të nis një cikël të vizitave në shtete të ndryshme të shteteve të Bashkimit Evropian. Më 12 shkurt, Pompeo do të qëndrojë në Bratislavë...

Sekretari amerikan në Evropë, pritet të vizitojë disa shtete

para 6 muajve - Infokusi

Sekretari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mike Pompeo pritet të nis një cikël të vizitave në shtete të ndryshme të shteteve të Bashkimit Evropian. Më 12 shkurt, Pompeo do të qëndrojë në Bratislavë...

Një nga njerëzit më të afërt të Trumpit viziton Evropën, takohet edhe me Mogherinin

para 6 muajve - Periskopi

Sekretari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mike Pompeo, pritet të nisë një cikël të vizitave në shtete të ndryshme të shteteve të Bashkimit Evropian. Më 12 shkurt, Pompeo do të qëndrojë në Bratislavë...

Sekretari amerikan në Evropë, pritet të vizitojë disa shtete

para 6 muajve - Gazeta Observer

Sekretari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mike Pompeo pritet të nis një cikël të vizitave në shtete të ndryshme të shteteve të Bashkimit Evropian.. Më 12 shkurt, Pompeo do të qëndrojë në Bratislavë...

Frank Shkreli: Një riangazhim i Shteteve të Bashkuara në Evropën Qendrore

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Të enjten që kaloi, Departamenti Amerikan i Shtetit, (DASH) njoftoi se politika e jashtme amerikane, përveç të tjerash, do t’i kushtohet këtë javë Evropës, më saktësisht, disa vendeve ish-komuniste të...

Pompeo në Europë për ndikimin rus dhe kinez

para 6 muajve - Ina

Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në...

Pompeo në Europë për ndikimin rus dhe kinez

para 6 muajve - Vizion Plus

Sekretari i Shtetit Michael R. Pompeo do të udhëtojë në Budapest, Bratislavë, Varshavë, Bruksel dhe Reykjavik më 11-15 shkurt. Sipas Departamentit të Shtetit Amerikan, më 11 shkurt ai do të mbërrijë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK